Nieuwe Seat Toledo, mag het een tintje grijzer?
Gepost op 15-06-2012 om 21:20 door Alwood - 38 Reacties »
Vreemde MPV‘s en Audi-rebadges zijn passé, de nieuwe Toledo is een ‘echte’ Seat en bovendien sedan.
Nouja, voorzover auto’s nog door merken in plaats van concerns gemaakt worden dan. Want deze Seat Toledo is natuurlijk gewoon een Volkswagen Golf Sedan, of Jetta. De Jetta is eigenlijk ook een Skoda Rapid en zo is het cirkeltje weer rond.
Ten opzichte van het showmodel is alles een beetje saaier geworden. Het dashboard is minder fancy, de auto is grijs in plaats van rood en weg is het toffe lichtmetaal. De Emocion spat er niet vanaf zullen we maar zeggen. Motoren en prijzen zullen dit beeld waarschijnlijk weerspiegelen. Vooral 1.2 en 1.4 TSI’s en een 1.6 TDI met maximaal 105 pk voor de echte kilometervreter.
Pas in 2013 zal je ook werkelijk een Toledo kunnen kopen en rijden. Tot die tijd toch maar aan de Jetta of Astra sedan? (bron: seatfansclub.com)










Leuk concept, in real live: boring as hell.
Handig voor overvallers, geen enkele getuige zal onthouden wat voor auto het was.
Volgens de Autovisie rolt deze straks in tsjechie uit dezelfde fabriek als de Rapid, weer een Mii/Citigo verhaal dus.
En ff een ander kleurtje graag in leasebak grijs is elke auto saai.
Persoonlijk vind ik hem wel strak.
En wat een belachelijke pook voor de automaat. VW heeft altijd van die enorme vrachtwagen poken bij de DSG bakken.
Heeft hij nog wel die handige achterklep? Dat zou voor mij nog wel een overtuigend punt kunnen zijn. Sedan vind ik vaak mooier dan hatchback. Alleen de kofferruimte is vaak lastig goed te bereiken.
Volgens de Autovisie is het een hatchback, net zoals de eeerste Toledo dus.
Nee hoor heb ik in mijn reactie net zo verwoord.
Alleen die bmw fanboys kunnen het niet waarderen.
Wat wel eigelijk?
Moet lukken volgens de seat fanboys start de motor line up met een 75pk tsitje.
Niet dat je dat wilt natuurlijk maar het kan.