Oeps! Peuter (2) rijdt auto van papa de sloot in
Gepost op 25-06-2012 om 21:04 door robbie - 31 Reacties »
We hebben er weer eentje! Een nieuwe brokkenpiloot in de dop is opgestaan. Vandaag greep een 2-jarig jongetje de kans van zijn nog prille leven. Toen papa hem alleen achterliet in zijn auto (met de sleutels erin) lukte het deze jonge coureur om de Opel Corsa te starten en in beweging te krijgen.
Gelukkig was vaders in de buurt en kon hij zijn zoontje nog snel achter het stuur vandaan trekken, voordat de auto via de bosjes met zijn neus de sloot in dook.
Uiteindelijk bleef de schade beperkt tot ernstig geschrokken ouders en een Opel Corsa met een nat neusje. De bosjes hebben ook enige schade opgelopen, maar dat groeit wel weer terug.
Dit jongetje heeft later sowieso mooie verhalen te vertellen over zijn eerste ervaringen achter het stuur van een auto! Heb jij in je jeugd ook wel eens dit soort capriolen uitgehaald?











in de map met sterke verhalen..
de brievenbus achter de struiken vond dat niet zo leuk.
Had ook zomaar mis kunnen gaan.
Verkeerspark assen FTW
en een rijverbod van 15 jaar ..
dat zal em leren ..
T scheelde dat de auto een automaat is…. Hij heeft ook eens mijn autosleutels te pakken kunnen krijgen, had het voor elkaar gekregen om in zn 3 te duwen, gelukkig had k op tijd de koppeling ingetrapt.
T zijn af en toe echt monsters die kleintjes
Jong geleerd is oud gedaan.
Alle Opels van de weg, dan wordt het weer een stuk veiliger in het verkeer!