
Welke halve zool heeft dit nou weer bedacht? Een Toyota Prius die is ongebouwd tot een camper met meerdere ‘slaapkamers’, een bank en een tafel. Oh ja, er is ook nog een heuse achterdeur aanwezig. Het blijven aparte mensen die Japanners.
Deze Prius is ontwikkeld door het bedrijf Camp-inn en staat momenteel te schitteren op de Tokyo Auto Salon. Officieel is het nog een concept, maar je kan wel alvast een order plaatsen. Als je via de achterdeur binnenkomt sta je in het ‘woon’ gedeelte waar een bank is die ook dienst kan doen als slaapbank. En er is ook nog een opklaptafel. Ben je met meer dan 2 personen? Geen nood! Op de tweede verdieping is namelijk ook nog een extra slaapvertrek aanwezig.
Door deze extra pukkel wordt je Prius wel een stukje groter. De lengte neemt toe met 52 centimeter en de hoogte zelfs met 56 centimeter. De opbouw is uiteraard wel gemaakt van extra licht materiaal, want je Prius moet wel een beetje goed voor het milieu blijven.
Of de mensen die dit bedacht hebben zich hebben laten inspireren door de heren van Top Gear is niet bekend, maar ik acht het zeer waarschijnlijk.
Heb je overigens liever een Saab dan een Prius als basis voor je camper? Dan zal je op zoek moeten naar een opbouw van Toppola. (via: carscoop)
Gallery: Toyota Prius camper by Campinn |
|||
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 1.8 full hybrid comfort cvt aut | € 25.990,- | 136 pk | 10.4 sec | » |
| 1.8 plug-in hybrid executive business cvt aut | € 45.290,- | 136 pk | 10.7 sec | » |
Hahaha
lol@achterlichten
@bigcar: Echt er zo droog achterplakken xD
Zijaanzicht is echt te grappig
@Carreza: Haha lijkt net of er een lul op ligt
@vwally: waar het hart vol van is loopt de mond van over?
@robbie: Doe niet zo lullig!
@robbie: als iemand zoiets zegt is het meestal op zichzelf van toepassing dus ik zou maar snel zwijgen als ik u was
@robbie: Of is het nu ‘Waar de mond van vol is, loopt het hart van over?’
@vwally: haha, dat zag ik er ook in ja
@vwally: maar een Prius is natuurlijk enkel voor lullen, dus misschien nog niet zo slecht gezien van die firma
één groot voordeel van kloten aan een prius.. hij kan nooit lelijker worden
@hans75: true
ziet er goed uit!
@MAB: wat????
@maseratiferrarilover: Sarcasme*
Mooi bedacht! Mooi? Mwoah. Praktisch? Voor die kleine jappen vast wel!
Ik hoop dat ze niet vergeten zijn de vering aan te passen…
is de motor ook aangepast anders is hij nog trager
Geen grap maar… Ik zou er serieus mee op vakantie willen… Lekker practius toch? of…
@VWTouran75: ??
Ik zou gewoon een bestelbusje pakken en een matras achterin gooien… Meer opbergruimte (als je het goed doet). Neem er een met een achterklep (geen deuren), en je hebt gelijk een luifel. Lijkt me een heel stuk practischer, wss goedkoper, mooier, sneller etc…
Zoeits als dit:

@wimmm: Serieus… Ik heb liever de Prius…
Ff totaal offtopic. Ik kan niet uploaden naar autojunk via de ipad app?WTF?
Blijkt die “Santa Red” Carlsson (vorige post) toch wel mee te vallen…..
Hahahaha, volgens mij trek je hiermee nog meer bekijks als met een supercar
Ik vind ‘t wel cool gedaan. Alleen jammer dat je rest van het jaar niks aan je Prius hebt. Leuker zou zijn dat je enkel je achterklep zou moeten demonteren en het er zo op kan zetten
Top Gear versies:
![]()
@integraturbo: Het enige verschil met de Pri en CX is dat de Pri flink is doorgezakt, zelfs met nieuws veren, en de CX stabiel blijft!
@The360box: die toren variant was toch wel super mooi
@The360box: Idd maar heb je ook gezien terwijl hij aan het rijden was? Ving nogal wat wing waardoor de voorste wielen naar boven kwamen en zo goed als onbestuurbaar..
@integraturbo: **** wing = wind
Dit is zo sneu… koop dan een echte, eentje die vanaf het begin af aan is ontworpen als camper
Ik vind het wel nuttig hij wordt er toch niet lelijker op en volgens mij is hij nog praktisch ook

@sdk16420: Maar die is vet, deze prius niet
Daar zal Greenpeace niet blij mee zijn
Wel gevoel voor humor.
ideale wagen voor nederlanders..
Prius swaffelen to the max!
@Jesper: die prius kan iemand anders zwaffelen met zijn lul erboven op
Je hebt wel lekker veel elektriciteit aan boord voor je scheerapparaat.
Het lijkt voor mij meer op een vinger.
Je wordt toch suïcidaal als je ouders je daarin willen meeslepen op vakantie, een normale prius zou al vervelend maar dat….
Nog steeds 14%bijtelling? Anders hoef ik hem niet.
absoluut NIET origineel. dit is ooit al gebouwd op een Opel Kadett (E), van het duitse merk Heku als ik me niet vergis.(nou nog even uitzoeken hoe ik de foto hier invoeg, en anders gewoon even googelen)
poging… <img scr="C:\Documents and Settings\Fons\Mis documentos\Mis imágenes\kadett.jpg" width="450" /"
@espanjool: het helpt als je foto op internet staat. Een foto die op jouw PC staat kan je niet direct embedden
Daarnaast zegt niemand dat dit nieuw/origineel is. In het artikel verwijs ik bijvoorbeeld ook naar een soort gelijke opbouw voor Saabs.
Grappig blijft het wel.
Meteen een pakkende naam voor dit voertuig: De Pamper
Daar passen flink wat pakken muesli in !
Het is toch al een lelijk hok dus waarom er geen camper van maken?
Ideale oplossing: wielen eronderuit en stacaravan van maken. Zouden ze met alle Prii mogen doen. Op zo’n camping kom ik namelijk toch niet.
Ben ik de enige die er dit in ziet?

Enkel nog blauw laten spuiten.
Die achterlichten zitten er wel weer subtiel in maar er zullen wel huéle sterke veren en schocks onder moeten komen(of betere dan dit).
De prius is er in ieder geval mooier op geworden! Niet dat het veel lelijker kon maar goed. Nu nog dat interieur aanpassen en verkopen die hap!
ik vind dat ding erop op een plantenetende dinosaurusnek+hoofd lijken
de zuinigheid is er ook wel vanaf of niet ? en verdomme wat lelijk..
Geef mij maar zo’n Amerikaanse camper!
Haha, dit is wel enorm kansloos zeg.
Ik heb deze al besteld….
Dit was natuurlijk een inkopper. Je mag geen aanhanger trekken, dus plak je de aanhanger eraan.
‘…’ nee he, dit is erg
idd ideaal voor de kaasvreters
Als ik van kamperen hield wist ik het wel. De wereld rond toeren met een verbruik van 4,2 op 100km.
WOW!!!! die wil ik ook!, lekker handig. Ik denk alleen dat ie de 200 niet meer haalt.XD
Oud nieuws, Saab heeft de Toppola gehad eind jaren 80..
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Eind juli maakte Toyota bekend in Japan met zgn Plug-in Hybrides te gaan te...
Hybrides zijn ongemeen populair in Nederland op dit moment. Het is tijd om ...
Heel on-Autoblog: een zuinigheidstest.
Weer zo'n typisch voorbeeld dat de Prius alleen gekocht wordt vanwege ...
Een teaser vid van de 2010 Prius?
Zo ziet onze toekomst er volgens Toyota uit. Natuurlijk ontbreekt de hondsl...
Op vakantie in Australië kwam ik deze toch wel iets aparte politieauto tege...
Ik had deze uitvoering nog nooit gezien, misschien jullie wel? Zo ja wat is...
Hybride deel 2
Na jaren van research hebben ze de oplossing: hybrides moeten geluid maken....
Toyota Prius 1.8 Hybrid Synergy Drive Dynamic.
Koop nu voor slechts 25.950,00
Toyota Prius 1.8 Executive Navi leer Solar Roof (bj 2010).
Koop nu voor slechts 25.945,00
Toyota Prius - 1.8 Vvt-i Automaat 5drs. Dynamic.
Koop nu voor slechts 25.900,00
Deze week bij de G-buren: uit Deens onderzoek blijkt dat CO2 voor extra zwembandjes zorgt. B...
De Toyota Prius Plug-in Hybrid is vanaf vandaag te koop, en wordt geleverd inclusief een oplaadse...
Voor de hybriderijders, automobilisten die niet aan geboortebeperking doen en liefhebbers van ...
Blogcollega en full time Prius-lover Dennis vroeg zich eind 2009 al af wanneer hij hem kon kopen,...
Een heugelijk moment, want de wereld wordt weer een stukje groener. 's Werelds bestverkochte hybr...
We wisten al een tijdje dat Toyota werkte aan een plug-in variant van de Prius, maar foto's hadde...
Dat valt tegen natuurlijk. Zo ging ik laatst op de fiets een jerrycan benzine halen. Wat schetste...
Al sinds 1997 bouwt Toyota hybride auto's voor op de weg, maar dat is allerminst een reden om stil...
Pas in 2010 kan je er één bestellen bij Toyota, maar dat let de Japanners niet om n...
Volgend jaar zal Lexus een concept van een nieuw model introduceren dat uitsluitend als hybride v...
Toyota heeft op de autoshow in Detroit bekendgemaakt dat ze in 2010 zullen beginnen met de verkoop ...
Volgens autoexpress.co.uk zou Toyota testen uitvoeren met de volgende generatie Toyota Prius uitger...
De Europese automarkt mag dan in een dipje verkeren, Nederlandse autokopers trokken er massaal ...
Opmerkelijk berichtje bij onze zuivelburen: Een FF zou bij een Ferrari-dealer geschikt zijn ge...
Hybride-liefhebbers opgelet: Toyota heeft zojuist de prijs van de 2012 Prius vrijgegeven. En ...
Toyota en hybride horen bij elkaar zoals satan en de hel en het is dan ook geen verrassing dat he...
Om de gemiddelde CO2-uitstoot van Autoblog naar beneden te brengen hebben we hier wat vers Gro...
Bad karma voor Fisker, ze halen in de VS namelijk 239 units terug naar de dealer voor een accu...
Wacht, er komt dus een keiharde raceversie van de Toyota Prius? Het lijkt er wel op. Daarnaast...
Iets groter dan een Yaris en 2,9 liter per 100 kilometer uit een hybride setup. Reken maar dat de...
Wanneer je Prius rijdt heb je natuurlijk sowieso al een streepje voor op die minderwaardige mense...
Herinneren jullie je het Prius C concept nog, dat in Detroit (tegelijk met de Prius V) aan het pu...
Niet alleen de gelifte Hilux en de plug-in Prius staan in Frankfurt, maar ook de Prius Wagon: spe...
Hoe minder Prius, hoe beter. In die gedachte kunnen wij ons wel vinden dus als iemand een kwart v...
Over de Toyota Prius heb ik al redelijk wat onaardige dingen geroepen. Dat zal ik niet allemaal...