Soms heb je merken die maar zelden in handen vallen van uitbundige velgenboeren, en dat is maar goed ook. Forgiato heeft er echter een handje van om zelfs de meest exclusieve dikbolides op nieuw lichtmetaal te zetten. En het is ze daarom niet gelukt deze Zonda S met rust te laten.
We zijn hier gelukkig nog nooit een veredelaar tegengekomen die niet van een Pagani kon afblijven. Gelukkig maar. Van een Zonda met debiele bumpers en andere opsmuk krijgen we immers collectief stuiptrekkingen. Het Amerikaanse Forgiato heeft gelukkig alleen verstand van velgen en monteerde bij deze Zonda S een setje gouden Vizzo-M’s in de maat 20 inch. Dat valt nog best mee. De schade blijft beperkt. Sterker nog, dit oogt best wel prima.
Ja, het kan ook groter, dikker en glanzender. Zoals bij de Maybach Xenatech Coupé die Forgiato eveneens onder handen nam. 24-inch driedelige opval-jetsers! Zowel de Maybach als de Pagani worden tentoongesteld op de Osaka Auto Messe. Video!
Gallery: Forgiato Pagani and Maybach |
|||
Kan net aan!!
Heb eens een interview gelezen met een (volgens mij) BMW testrijder, ging ongeveer zo: “Je maakt miljoenen testkilometers om te zorgen dat alles aan de auto perfect afgesteld is: dempers, remmen, ophanging, wielen en bijbehorende gewichtsverdeling…en het eerste wat de nieuwe eigenaar doet is een setje smaakloze aftermarket velgen monteren, weg balans.”
Met een super als dit of de veyron kan ik daar wel inkomen. Maar met een BMW.. mwah.
@Laue: super CAR
@Laue: Hoe oud ben je? Je merkt het verschil tussen winter en zomer banden dus ook niet? Het is echt klinkklare onzin wat je zegt dat het niet te merken is.
@leftlane:
25, en ik blijf bij mijn standpunt. Bij een jan modaal auto merk je niets bij de wissel van velgen, of je moet 22 inch velgen op je 320d zetten.
@Laue: correctie “… Merk JIJ niets van…” Niet veralgemenen hè
Ja want zonder gouden velgen valt zo’n Zonda helemaal niet op. De enige Zonda die ik ooit live heb gezien voor het Casino in Monaco, trok ook geen enkele blik. Maarja die had ook geen Aftermarket velgen.
Moddervet als je het mij vraagt… Ik vind het een dikke prima!
Volgens mij zijn die sideskirts, diffuser, spoiler en hoodscoop ook niet standaard. Dacht eerst nog even dat het de spullen zijn die op de monza zitten, maar ook niet. En de enige zonda met hoodscoop is de cinque en die is ook anders. Vragen vragen…….
Nou wat een verbetering zeg. AFBLIJVEN. De Zonda F velgen zijn veel mooier. Maar onder een 7.3 zou het wel een verbetering zijn.
@xlnc: Ff ter info: De Zonda S heeft ook een 7.3 liter V12.
Prachtige lijn van lamp tot lamp bij die Maybach!
Die velgen kan die best hebben.
Neen, toch maar afblijven van zo’n Pagani!
Was Xenatech trouwens niet ver failliet?
Bij die zonda staat het goed, de maybach is meteen veranderd van allerhoogste klasse diricteurs bak, in iets waar een voetballer of rapper zich nog net niet voor schaamt.
Ik vind die Pagani helemaal niet verkeerd zo.
die spoilers aan z’n poep zijn mijn ding niet , laat die der maar af
Kan er zeker mee door, alhoewel die spoiler en bumpers wel een beetje minder zijn.
Enkel andere velgen op die Zonda? Er zit ook nieuwe voor en achterbumper op… en dan natuurlijk ook die massive spoiler… Oja en die air intake op zijn dak is ook niet volledig standaard… Is toch niet men ding.. Liever een gewone “standaard” Zonda..
-edit: nutteloze bijdrage-
We zijn hier gelukkig nog nooit een veredelaar tegengekomen die niet van een Pagani kon afblijven. Gelukkig maar. Van een Zonda met debiele bumpers en andere opsmuk krijgen we immers collectief stuiptrekkingen.
En je post foto’s van een Zonda met…. juist..
Van Pagani’s moet je echt afblijven!
Nu verpoep je gewoon een van de lekkerste auto’s ooit!
Gadverdamme. Die velgen zijn het probleem niet, beetje Zonda R look. Maar die spoiler en die diffuser! Ziet er echt niet uit, een Zonda S is zonder een veel sjiekere verschijning.. Daarnaast is die diffuser ook nog aerodynamisch hardstikke inefficient!
nice.die spoiler lijkt op die van de zonda R
Bah, volgens mij is deze Zonda al niet standaard. Doe mij maar een standaard F, Cinque of Tricolore.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
En een Maybach Coupé!
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot in L...
Ik had een weg gevonden naar de parkeerkelder die uiteraard niet toegankeli...
Enige foto's die ik had genomen van deze Maybach.
De Zonda R mag voor het eerst buiten spelen. Lekker toch?
Onderweg naar Le Mans voor de 24 Heurs du Mans. De Zonda PS werd bestuurd d...
Gevonden op http://www.wreckedexotics.com
BladeRun presents: Pagani Zonda C-12 S vs. Phantom 23XL. Who will win? Join...
Die man heeft een grote garage nodig !
Is al een ouder filmpje, maar blijft een fijn onderbuik gevoel geven... jep...
De crisis is voorbij, bonussen mogen weer of je hebt net je bedrijfje weten te verkopen. Waar moe...
De Britse hoofdstad is de laatste tijd een aantal keer voorbij gekomen. Mede mogelijk gemaakt doo...
Of de Zonda nog gemaakt wordt nu zijn opvolger gereed staat? Wel als u genoeg pecunia meeneemt ...
Je hebt garages vol met supercars en je hebt de garage van Peter Saywell. De garage van deze Enge...
Aangezien 2 altijd beter is dan 1 hebben ze in Japan maar liefst 2 Rolls-Royce Phantom Coup&eacut...
In automerkjaren is Pagani nog maar een piepjong merk dat in 1999 voor het eerst een bolide to...
Jongens, hou eens op met dat gecrash van haast onbetaalbare en zeldzame superbolides. Dit trek...
Een stukje uit het 'dagboek' van Harry. Harry "ik heb lekker een Pagani Zonda C12S 7.3 en ji...
Het geld is op. Tenzij iemand de toko voor eind deze maand koopt geeft Xenatech de pijp aan Maart...
Mijn god wat is het een geil apparaat. Volledig carbon, deels zwart, deels paars, 680 Cinque-p...
Donker, weinig verkeer en veel tunnels. De perfecte avond om met je Pagani Zonda Cinque een paar ...
Dat is lekker: rijd je over de Nederlands-Belgische snelweg, komt er ineens een rode Zonda in je ...
Stiekem best wel heel erg imposant als dat voorbij komt rollen. Tussen de Mini's. De Maybach X...
Een Zonda voor de straat, met R-power (750pk!). De laatste. Hij zou paars worden maar toen kregen...
In Nederland ben je nog enigszins bijzonder in een Ferrari 599 GTB, aangezien er ongeveer vijftig...
Laatst zagen we 'm nog bij Pagani's werkplaats staan, nu mag deze Zonda R de vuurdoop ondergaa...
"Oh, uw auto kost minder dan 1 miljoen? Parkeer hem dan even achteraan graag." Het ...
Terwijl de aandacht vandaag vooral uitging naar een paar heuveltjes in Frankrijk, kwam een Auto...
Het autospotters-hoofdseizoen is begonnen. Londen stroomt vol met exotische supercars en de autos...
Dat brengt ons meteen bij de Vraag van de Dag: wat zou jij overhebben voor een omgebouwde Zond...
De kans dat je, normaal gesproken, zowel een Pagani als een Koenigsegg op 1 dag tegenkomt is vrij...
Eergisteren kwam hier een bericht voorbij over de grootste en meest exclusieve supercar meeting...
Een Pagani Zonda R, Bugatti Veyron SuperSport, Tramontana, Gumpert, Aston Martin One-77 en Koenig...
Sacha's natte droom is zojuist in kwadraat uitgekomen. Wie zag er eerder zeven SLR Stirling Moss-...
In Brazilië is het goed toeven als je bovenmodaal verdient. Supercars kosten er een flinke s...