Sema-sloeries! De oogst van 2011

Gepost op 23-11-2011 om 19:37 door | 73 Reacties »

TETTEN! (stay classy)
Het duurde even, maar beter laat dan nooit: hier de vrouwen die de 2011-editie van de SEMA nóg leuker maakten voor de bezoekers.

De oogst was dit jaar wellicht iets magerder dan voorgaande jaren, maar niet getreurd, we hebben nog een archief als je met deze dames hier niet genoeg aan je trekken bent gekomen. In omgekeerde volgorde: fap (2010) fap (2009) fap fap (2008) fap (2007) fap fap fap (2006)

Met dank aan Anthony van CarZi voor de foto’s!

73 REACTIES

Voor 50 euro weet je alles van die meiden volgens mij.

Dibs op die chick bij de Aventador!! :o

@Jesper: Is goed dan neem ik die op de Mercedes

@burninrubber: Mooi zo! Dan neem ik die bij de Honda CR-Z

@Roelio: goede smaak dan :p

Die hebben in ieder geval geen last van zweet tussen de tietspleet.

laat die aziatische chicks volgende x maar zitten

@Stopwearingpants: een leuke hindoestaanse is anders nooit weg

@Stopwearingpants:


Shilpa Shetty

@betonstaal: Nou ik vind Shilpa Shetty ook de mooiste aziatische vrouw, volgens mij voldoet zij aan alle Europese normen

@arias: Het is maar net wat je onder ”aziatisch” verstaat.
We hebben het over oost-aziatisch/oriental (China,Japan,Vietnam etc, en niet over iemand uit India.

laat die aziatische chicks volgende x maar zitten

Die SLR al een paar jaar uit productie, en hij mag nog overal komen, dat is nog is tijdloos!

Holy moly, dit is even wat ander dan wat er in Essen te zien is…

Geweldig lekker zo laat op de avond

Foto 2 meest rechtse is het lekkerst!!

@Volvo940polar: @Volvo940polar: prima mag jij die hebben. Neem ik foto 12 rechts. Deal?

@LagoDiLugano: oei die is ook niet mis, donders

Ik hoor wouter zeggen, in een van zn filmpjes waar hij vol gas geeft, LEKKUR!

Die meiden zijn lekker. Daar kunnen ze van de autorai nog een puntje aan zuigen (?).

Waarom is er verder geen aandacht aan de sema besteed? Is één van de beste shows ter wereld. Maar wel tijd besteden aan die Juke apparaat.

@mepdenepper: Zal wel in je dode hoek gezeten hebben. Klik eens op de tag sema-2011?

vrouwen sloeries noemen is zooooooooo gay ..

@lincoln: de redaktie bestaat uit rechts conservatieven dat weet je toch wel:

pro geld, pro benzine vebruiken – anti groen en vrouwen die niet bedekt zijn hoeren en sloeries noemen.

Toch even nuanceren voor de Autoblog-jongens…. deze dames staan daar omdat ze daarvoor gevraagd EN betaald worden. Notabene gevraagd door de grote MANNEN die de desbetreffende firma’s leiden.

Allicht zullen deze dames niet stuk voor stuk raketgeleerden zijn, een beetje respect is zelfs dan nog op z’n plaats.

Hier een beetje een groffe bek komen trekken en als je voor één van hen staat breekt het angstzweet je uit als je nog maar 1 woord moet zetten..

Over vooringenomenheid gesproken…

De brunette op de zwarte motorkop van de CL is lekkerrrrrrrr…..

@psarulez: DEZE MAN! 1

ik kan helaas niet kiezen, nu moet ik ze wel allemaal nemen.
:cry:

die Brunette op die CL elke dag van de week!! godverdommme dat is nu eens mijn type

@claudioa: sorry, die heb ik al.

of doe me anders maar de vrouw op foto 6 in combinatie met de Aventador op foto 1.
das wel een goeie match.

behalve de aziatische wil ik ze allemaal en vooral met die Aventador whauw!! mooie haren=Check, mooie Face=Check, mooie lijf=Check, mooie benen=Check,mooie brede tiet= Check, mooie voeten=check, mooie lippen=check nou alles wat ik moet hebben

Haha ook een goede match doe dat maar voor jou dan is die brunette helemaal voor mij

en die neal is maagd zeker ofwel een priester

Ja kan je wel zegge

So many choice… where to start…. !!!

Claudioa… alles behalve, maar dat geeft je niet het recht om iemand (die je trouwens niet eens kent) telkens opnieuw ‘sloerie’ te noemen en te doen alsof iemand per definitie een leeghoofd is.

Maar mss is het net de frustratie omdat je zo iemand niet kan ‘krijgen’ die dan de bovenhand neemt

(T’is mss een beetje zoald met de achterlijke commentaren bij… laat ik het ‘aangepaste’ wagens noemen… waar telkens achterlijke beschrijvingen bij moeten worden geplaatst.)

Dames bij Falken en Hankook zijn de uitblinkers bij mij. ;)

De rechter bij de witte Rolls, en de chique meid bij de getjoende CL graag… mijn god, hubbahubba.

Die Amerikanen toch, geloven niet in evolutie, of zelfs wetenschap, omdat het niet in de bijbel staat, lijken allergisch aan seks, maar dit kan dan weer wel :-)

@betonstaal, toch wel grappig dat jou hindoestaanse grijs/blauwe ogen heeft, en er ‘vereuropeesd’ uitziet. Maar dat is niet jou schuld, ook daar vinden ze de europese standaard het mooist…

De mooiste, volgens indiers heeft ook blauwe ogen en blond haar…..

sema motorshow: waar alles van plastic is…

PS. doe mij trouwens maar de brunette bij die lelijke cl twotone…

Sloeries??? Als je vriendin of je moeder er tussen zou lopen zou je het dan ook zo noemen?

@jeanclaude: als mijn vriendin er zo naakt bij zou lopen, zou ze m’n vriendin niet [meer] zijn.

Babe foto 6 aub!

em de auto waren toch ook leuk jongens

Zitten gewoon vrouwen tussen met ECHTE tieten en niet met plastic wauw! Niks met autos te maken maar daar gaat het artikel ook niet over lijkt mij;)

Doe mij die Hybrid Chicks maar (karma en Cr-z) if they don’t suck Carbonmonoxide they can suck me.

een hybride chick heeft iets dubbels wat een normale chick niet heeft.

doe mij die meid bij de Merc met de zwarte motorkap maar. omnomnom

@lambowambo: Eensch. En de dame aan de rechterzijde bij de Rolls. omnomnom!

Zozo, niet verkeerd hoor!

@neal de sloeries de sloeries die ik al gepaald heb kunnen nog niet tippen aan die lelijke draken hier en een man die onder andere mannen niet over een vrouw praat alsof het een object is is gewoon een homo, priester,ofwel een heel lelijke ma echt lelijke maagdje

@claudioa:

zo .. een gay zonder opvoeding ..
volledig terecht dat je zo vaak genaait bent ..

@lincoln ik dacht dat dit autoblog was en alles wat met auto’s te maken heeft horen blote wijven bij als ge er problemen mee hebt ga dan u reetkever vriendje in de kont pakken

@claudioa:

misschien moet je maar eens verder kijken op het net ..
geloof niet dat dit echt een site voor jouw soortje is ..

Dat zijn heel veel ‘pluspunten’

Claudioa (je weet toch dat latijnse woorden die eindigen op een ‘a’ erop wijzen dat ze vrouwelijk zijn, toch)

Ik denk dat jij enkele artikels verder moet gaan kijken en je geluk daar moet gaan neerpennen dat er weer bier mag worden verkocht in de tankstations… snapte da, jongeuh?

@neal Als ik de betekenis van iets niet weet praat ik er ook niet over. Ik raad u aan om hetzelfde te doen dan kom je tenminste niet zo achterlijk over en ik denk dat jij dat bier beter kunt gebruiken door na de goedkoopste hoer die je kan vinden ma je nog altijd niet wilt neuken door je lelijke kop betaal haar een paar biertjes en wanneer ze bewusteloos is ga je gang en verlies je maagdelijkheid zou ik zeggen

@claudioa: Leestekens! Gebruik ze!

Zit toch wel veel lekkers tussen waar ik en trucje op ken.

Bgint hier steeds meer op geenstijl te lijken maar goed de schoorsteen moet ook roken.

@gt6210: ik neem aan dat je niet alleen de plempsels maar ook de artikelen bedoelt…dat holt inderdaad achteruit

En de moderator is kennelijk ook op vakantie.

Ik ben pas 15 maar er mogen toch wel een paar van deze meiden met mij mee naar huis!

@jordy14: euh ja ze mogen wel mee naar huis maar als je lief bent zullen ze je naar bed brengen en kei harde sex met je vader hebben

@jordy14: gnagna…die meiden kunnen geen FIFA spelen joh. Ga jij maar sparen voor je rijbewijs, je kan binnenkort lessen.

Alles is nep van die op foto 3, volgens mij is zelfs haar hond vals!

Kijk, dit zijn tenminste fatsoenlijke dames die je echt afleiden van de auto’s. Daar kunnen europese autoshows nog wat van leren!

ik zei toch veel lekker tussen zitten en vooral die met die Lambo en de CR-Z

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!