Wat is fouter dan een Porsche op LPG? Exact. Goud. En natuurlijk net doen alsof je een GT3 RS bent.
Deze kregen we getipt via de Twitters. Een tweedehands Porsche uit 2005, maar dan voor de ultieme schraper. Want naast het feit dat er ergens een LPG-tankje in deze auto hangt, is er ook het nodige aan het uiterlijk versleuteld zodat het nét een GT3 RS lijkt. Inclusief badges op de achterkant om het te benadrukken.
De auto staat te koop in Duitsland voor een vraagprijs van €54.900. 139k op de kilometerteller en 355 pk onder de kap, want van oorsprong is het een Carrera 4S. En een matgouden wrapje in combinatie met driedelige BBS-velgen is gewoon gaaf. Tikkeltje ordinair, maar gaaf.
Kortom, van plan om binnenkort naar een Russische rijkenenclave te verkassen en zoek je bijpassend vervoer? Check dan even deze advertentie voor een mogelijke kanshebber.
Gallery: Porsche 911 Gold LPG |
|||
| Model | Prijs | Vermogen | 0-100km/u | autowiki.nl |
|---|---|---|---|---|
| 3.6 carrera 2 | € 115.200,- | 345 pk | 4.9 sec | » |
| 3.8 sport classic | € 259.219,- | 408 pk | 4.6 sec | » |
G-Unit!!! What a gangstaaa
@Nv: gezet door iemand van 12, zeer onvaste hand, slechte motoriek. Ik gok even snel door het zoontje van de fotograaf neergezet.
Heel mooi gedaan die omzetting langs de buitenkant naar gt3 rs.
Normaliter sta ik te klappen bij een fikkend steigerend Italiaans paard, maar dit steek ik met liefde persoonlijk in de fik. LPG in een Porsche GT3 nep RS… Het enige dat ontbreekt is de trekhaak!
@Original_Arnoud: Die trekhaak konden ze niet meer tussen de twee center pijpen van het RS3-nep-pakket passen… anders…..
Damn, wat is die kewl! Tenminste met de maatstaf van dat wanstaltig staaltje groen van gisteren.. Ik vind in elk geval die buitenkant, met kleur en uitlaatjes ontzettend bruut gedaan
Alleen jammer dat deze op LPG loopt, alhoewel daar ook vieze voordelen aan hangen. Tenminste een gangster elfje. Alhoewel als ik die auto zou hebben, deed ik als eerste die badges weghalen. Patsen met badges is gewoon niet kewl.
Ziet er totaal niet verkeerd uit eigenlijk! Lpg vind ik niet erg. Alleen die badges eraf halen en je niet sneller voordoen dan je werkelijk bent!
In zo’n visuele ombouw kruipt geld. Helaas valt ie meteen door de mand, niet enkel door het interieur maar ook de wielkasten vooraan die niet zijn verbreed zoals het bij een 997 RS MKII hoort…
@StijnB:
Ohja de spiegels van de MKI staan er ook nog steeds op…
@StijnB: en de porsche-badge dat geen sticker is zoals bij een echte GT3-RS
@560pkferrari:
Was zo ten tijde van de 996 GT3 RS, maar niet langer het geval op de 997 MKII RS (3.8) die dit model moet voorstellen
@StijnB: Direct door de mand zou ik ook niet zeggen, ikzelf zou het verschil niet direct zien, alleen het exterior dan, het interieur is wel beduidend anders.
@560pkferrari: Niet alle porsche gt3 rs hebben een sticker als badge: http://www.gt3rsregistry.com/2007GT3RS/images/vin/2350/eBay/DSC_0119.jpg
http://aussieexotics.com/drivers/albums/userpics/10105/Porsche_911_GT3_RS_%5B997%5D_-_front_(Lorne,_Vic,_10_Nov_07).JPG
porno!
een 911 op LPG = absolute schande en dat goud helpt ook niet echt…
Heiligschennis.
Gas is om op te koken! Maar hij is wel erg mooi, dat dan weer wel
Wrap en velgen zijn echt koel.
Maar verder is het om je kapot te schamen… Sta je daar bij de pomp de lpg vast te koppelen! Pfff…
En dikkere typeaanduidingen op je auto plakken is natuurlijk altijd triest. Nog 1x dan:
UPtypen is zielig
DOWNtypen is tof
Ziet er wel gaaf uit in deze kleur. Maar nep en lpg.. doe maar niet.
Ligt het nu aan mij of zijn de achtervelgen anders dan voor? Lijkt wel een maatje kleiner
@akrapovic: Aan jou:

Kleur; oke..
Velgen; oke..
RS imitatie; NEEN.
@kaasboerin: vind ik dus ook…
Dit gaat hem worden, of de groene 550I… weg met burgelijkheid…
Trouwens een gouden M5 op Russisch kenteken vind ik ook wel wat hebben… keuzes!
Gewoon gaaf ! Alleen het interieur van een 911 = lelijk.
Of ik heb slecht geslapen vannacht of ik val van mijn geloof.. ik durf het bijna niet te zeggen.. vindt het eigenlijk helemaal niet misstaan op een Porsche.
Stiekem best kek deze LPGT3RS.
Deze is zo ‘fout’, dat hij bijna weer ‘goed’ is..
(ik schreef -bijna- hé…
)
LPG in een porsche, is toch geweldig??? Hoger “octaangetal”, vééél milieuvriendelijker, goedkoper,…
Doe dat goud en fake badges er af en ik lust hem wel.
Kleur is fout, evenals de wielen. Interieur ziet er enorm ouderwets uit (vooral die stoelen), en de fotografie kunsten van de fotograaf zijn nog erger….zucht….
GT3? G3 zeker?
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, aanmelden kan HIER!
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
Compilatiefilmpje van de auto's die ik afgelopen zomer heb gespot in L...
Gefotografeerd bij PCA! Meer foto's op mijn site!
Rijtest met de gefacelifte 997 Carrera S
Wouter en Sacha rennen langs dure auto's en dito vrouwen.
Een compilatie van filmpjes die ik gemaakt heb bij vliegveld Soesterberg.
Qua carrosserie is de Carrera GTS een Carrera4 (S), maar dan zonder voorwie...
O-N-G-E-L-O-F-E-L-I-J-K! Geluid op 100 zetten en genieten!![NSFW] (11-09-2...
Een leuk dagje Porsche in Assen. GT3 RS, RUF 3400K, RUF RT12, Carrera GT...
PORSCHE Carrera 4S (997) en Volkswagen Golf R32 (Mk V) In Leusden, ik verm...
Weer een variant op het aloude recept...
Een paasei begint doorgaans als gewoon wit of bruin kippenei en wordt vervolgens met kleur versie...
Men neme een Audi R8 Spyder, Alfa Romeo 8C Spider, Aston Martin V8 Vantage S Roadster en Porsche ...
Schoonmoeder (wat doet u nu)?! Sommigen laten een dakkoffer op maat maken, voor hun Koenigsegg...
Een ongeluk recht voor het casino in Monaco waarbij een Bentley Azure, Ferrari F430, Mercedes S, ...
Eerlijk zeggen, zag jij direct dat het hier om een faker gaat? Zo'n 911 Sport Classic is ni...
Geen Cayman of Boxster voor Anouk maar het echte werk. Een auto met ballen. Hoewel, die vermeende...
Zaterdagochtend, 9u40, de schittering van de zon, buitentemperatuur sterk in de lift. Daar sta je...
We hebben er weer een Porsche smaakje bij! De Porsche 911 Carrera GTS die kenden we al en hebbe...
Voor dat we al afscheid nemen van de 997, gooit Porsche nog één mooi modelletje er ...
Om even in te haken op het vorige topic: 'drive it like you stole it' werkt in Polen kennelijk ie...
Als je een beetje modebewust bent dan koop je tegenwoordig geen Porsche meer, je wil immers niet ...
Als Porsche besluit om een 911 uit te rusten met 620 pk, dan kun je wel aanvoelen dat daar een ...
Nog ruim voordat de winter officieel is begonnen is het al zo ver: sneeuw. Voor de meeste autolie...
Een landelijke gelimiteerde oplage is de Porsche 997 Pon Edition. Deze is alleen in Nederland ver...
Ook Porsche neemt een 'nieuw' model mee naar Parijs, de Carrera GTS. Want we hadden immers nog ni...
Nee, wacht, niet meteen beginnen te lachen. De Carrera 4S is namelijk maar een tiende sneller op ...
"This car... is fucking fast!" Aldus review-dude Matt Farah van The Smoking Tire. Ja, m...
Alle vuvuzela's nog aan toe, hoog tijd voor wat vrouwelijk en automotive schoon op Autoblog. D...
Het veelzeggende antwoord van Porsche op de uitdaging van MINI: "While your challenge see...
We weten al een tijdje dat het niet botert tussen de concerns van Volkswagen en BMW. Verschillend...
Nee jullie krijgen niet iedere week een nieuw plaatje van de Porsche GT3RS voorgeschoteld. De vor...
Leuk geintje van Porsche, want er staan feestdagen voor de deur en daar dient men een slaatje uit...
De Duitse tuner keek eens naar hun leveringspakket en toen zagen ze tot hun grote schrik dat ze n...
Porsche importeur Pon heeft onder andere deze speciale limited edition meegenomen ter ere van het...
Steeds vaker zien we deze bijzondere grijstint op auto's verschijnen. Zouden we in 2012 dan all...