Vroeger is mij wel vaker gevraagd wat ik later wilde worden. Een sjeik of sultan had ik toen nooit kunnen bedenken. Nu weet ik wel beter.
Vele sjeiks en sultans staan erom bekend een grote passie voor exotische auto’s er op na te houden. Vaak met de nadruk op “groot” als we het hebben over de omvang van de privé-collectie. Ditmaal spieken we even in de garage van Sheik Hamad bin Hamdan uit Abu Dhabi. Lang niet zo’n onuitputtende collectie als van de Sultan van Brunei, maar Hamad bin Hamdan heeft geen enkele reden tot klagen.
Het is wel een heel klein kijkje en ik krijg medelijden met mezelf :S maar wel mooi die autotjes maar heeft ie niet meer exotics?? alleen waarom een rode carrera gt??
wow, mooi collectie toch, een tientallen auto’s met een evengrote harem… WOOAAAWW… nice
En nog te bedenken dat wij dit soort droomgarages financieren via hoge olieprijzen… tssssss.
zie die enzo daar nu staan….voor hem is het één van de rest, voor mij zou hij meer betekenen dan mij vrouw :p
Leuke auto’s in ieder geval, alleen die Maserati vind ik gewoon niet echt een “mooie” wagen. Het heeft onderhuids de techniek van Ferrari Enzo.
De rest vind ik wel fraai. Best leuk om eens wat anders te zien dan Enzo en SLR, de Z8 Alpina.
als vrijgezel is dat nog makkelijk te zeggen :d
tja, niet zoveel als die van brunei maar nu ook niet een echt bescheiden collectie he.
En heeft hij ook een privé-racetrack liggen?
ja olie is macht geld en in de woestijn wonen….. je redt je
Ik was er wel tevreden mee denk ik. Ook al had die andere moslim een groter wagenpark als mij.
Nee serieus, Een Ferrari Enzo, Maserati MC 12, Porsche Carerra GT, Mercedes SLR en nog een boodschappenautootje die BMW Z8. Die zijn kopzorgen zijn enkel met welke ga ik nu weer eens rijden. Ik kan wel janken. Morgen toch eens opslag vragen op het werk.
Tja voor sommige mensen op deze aardkloot zijn dromen werkelijkheid……
Volgens mij raak je er al best gauw op uitgekeken/aan gewend. In ieder geval dnek ik niet dat het me na een paar jaar nog echt veel zou doen, dan heb ik liever een vrouw :P (om even te refereren aan de opmerking van tw)
@ appeltje
Als je met een enzo rijdt is een vrouw meestal geen probleem :p
Stel, jij was oliesjeik of sultan of zo iets..
Wat zou dan de eerste auto zijn die jij kocht voor je verzameling?
Ik zou beginnen met:
– Renault 5 Alpine Turbo (wie het kleine niet eert is het grote niet weert)
Eerst een leuk klein scheurijzertje, soort van kart, en daarna naar het grote werk, want om nou meteen een Enzo in de prak te rijden lijkt me ook zo sneu..
Deze kerel heeft echt veel exotics =O
Als ik dan toch genoeg knaken zou hebben had ik gekozen voor een pagani zonda F ofzo :P:D
beetje fouten velgen onder die bmw z8
@ vr6 rijder .. die R5 Alpine Turbo zie ik ook wel zitten! :)
En dan verder opbouwen naar Lambo, Pagani, Koeningsegg en zeker de mc12 .. :)
@ Henk
Foute velgen? Het is van Alpina, de BMW tuner. Ik vind hem wel goed staan.
Kijk maar hier eens:
http://www.carguyz.com/dealers/538/autos/H62452/images/pic1.jpg
’t Is dan ook een Alpina Z8 met de speciaal daarvoor ontworpen alu’s.
Tja, moslim worden, een idee? Dan zijn we meteen van die anti-auto-rotideologieën af. Ik weet zeker dat een moslimmaatschappij manvriendelijker is en daardoor autovriendelijker. Ja inderdaad, ik denk dat de huidige anti-auto-tendens met feminisme, misandrie (mannenhaat) of alleszins met de tegenstelling man-vrouw te maken heeft, net als veel andere aspecten van political correctness.
@ remco
vind over t algemeen de velgen van alpina erg mooi onder een BMW, maar zo’n gekke 5 spaaks velg vind ik niet mooi
@Remco
Ik ben zelf nogal een BMW fan en ik moet zeggen dat ik deze velgen nooit mooi heb gevonden onder de Z8……maar als ik dan weer jouw linkje zie……dan ziet het er toch wel weer heel geyl uit! Of is die auto gewoon pure geylheid?
En dan te bedenken dat die auto’s maar een handvol kilometers per jaar rijden . . .
@Autofreak, ik zie toch echt achter die SLR een carrera GT staan
sjeik, want sultan is een naam die je gewoon krijgt. rijk of arm ;-)
Is latijn de geschikte richting om sjeik te worden? :P
@ZOEF
Amen brother!!!;)
nog 4 maand.. dan heb ik m’n sultan diploma..
Ik hoop op een verrassende baan als sultan en heb inmiddels gereageerd op een advertentie uit de telegraaf.. maarjah.. je moet tog naar je werk toe.. iemand nog een idee.. ? carrera gt..? tsjah.. wordt me wat te gewoontjes..
die gozer heb meer dan 300 phantoms hij heeft ze alle kleuren van de regen boog en hij heb meer dan honderd auto’s waar die nog nooit in gereden heeft :S (die mag ie aan mij geven )
hoe word je sjeik ?