Ja ja, de aap komt uit de mouw! Beetje brallen over AMG's en M5'jes terwijl moeder de vrouw gewoon een nieuwe 307 SW claimt. Autodealers zeggen namelijk dat vrouwen in 60% van de gevallen de aankoopbeslissing nemen en in 85% mede betrokken zijn bij de beslissing! En dan lees ik ook nog eens dat de ’vrouwelijke onzekerheid’ bij mannen toeneemt. WTF? Waar gaat dit heen?
Al dat metrosexuele gelul is fucking with our minds, ik zeg het je! Dit gaat helemaal de verkeerde kant op, het is tijd voor mannelijke emancipatie. Inspraak in de boodschappenauto is OK, maar als papa een V8 Vantage als gezinsauto wil dan zij het zo!
Zo, en doe mij nu eerst een Bavaria schatje (via boostlog.nl).
69 reacties
Daarnaast: Boodschappen kun je ook op de fiets doen.
Het enig recht dat een vrouw heeft is de aanrecht! Ik zeg het je!
En nou wou ik kunnen zeggen dat dat bij mij ook zo is…..maar helaas! Ja ik geef onze opa´s en oma´s, vaders en moeders hier de schuld van! Emancipatie was het toverwoord toen! Jullie worden bedankt oudjes! En jullie het maar vreemd vinden dat ik jullie niet kom opzoeken!……..oke ik rond het ff af voordat ik door sla!
Gelukkig hebben we 2 auto´s kan zij met mij voor haar de gezinsauto uitzoeken en dan kijk ik voor mezelf wel voor leuk speelgoed! :)
Maar ondertussen zijn ze maar wat blij met een vrouw aan hun zij.
Spijt? Ja en nee. De Forester is niet bepaald sportief of snel te noemen, maar hier in de Apenijnen is die reductiebak verdraaid handig in de winter. En of de kinderwagen met toebehoren of hondenkooi ook in de WRX past, betwijfel ik! Rationeel gezien had mijn vrouw dus compleet gelijk (en ook zij betaalt mee), maar de volgende keer druk ik mijn zin door en komt er minstens een turbo op.
Weet je met hoeveel vrouwtjes ik dan rekening moet houden?
Hebben ze allemaal inspraak over welke auto ik aanschaf.
Ze hebben maar te accepeteren dat ik in een roze Peugeot 307cc wil rijden ;)
Whahahah! YOU GO GIRL!
Het scheelt dat mijn vrouw ook wel erg van auto’s houd. We hadden laatst nog een discussie over welke auto er in de plaats van de passat w8 kwam, uiteindelijk is dit de a6 allroad geworden, want dit was de auto waar we het allebei over eens waren. Ik hoefde gelukkig niet heftige discussies met mijn vrouw te voeren over de Alfa romeo 8c (waar ik op de lijst van sta), ze zag hem en was er meteen verliefd op, mijn vrouw en ik hebben de zelfde autosmaak dus meestal leid het niet tot ruzies of heftige discussies. Zelfs mijn kinderen mogen mee beslissen, als zij hun voorkeuren hebben gegeven, dan mogen ze ieder daarna ook nog zeggen wat ze erin willen hebben qua opties (meestal ieder kind één optie), mijn 3 kinderen waren het er al snel met elkaar overeens dat er twee van die tv’tjes in beide hoofdstuinen moesten komen. Zo komen we er meestal wel uit, over welke auto we willen. en als we hem dan uiteindelijk hebben heeft ieder een auto waar hij of zij zich prettig in voelt.
Als je zo bevoorrecht bent als jij bent en in die klasses kan shoppen, zal ik eerlijk gezegd ook niet veel discussies hoeven voeren met m`n vriendin.
In eerste instantie koop je meestal 2 auto’s een voor haar (gezin) waar je jezelf ook prettig in voelt. In jouw geval is dat de Allroad en daarnaast een eigen auto (8C)
Ik mag al blij zijn als ik een aangeklede Astra GTC kan kopen en in die prijsklasse is zoveel keus, dat je dan van die zeurende vrouwen krijgt die dat wel mooi vinden en dat weer niet. M`n dochter van 3 moet het maar doen met de kleurboeken en kleurpotloden op de achterbank.
Ik krijg ineens medelijden met je dochter. Nog niet eens een gameboy of een psp?! Wat ben jij voor een krent joh?! :) ;)
Stel je voor… als je nou maar één auto (net) kan betalen. Ik denk dat je dan wel met je vrouw de ring in moet om je SLK te verdedigen. Want heel praktisch is ie niet, toch? ;-)
@[email protected]: word!
MANNEN WIJ GAAN OOK EMANCIPEREN :-P
hahahahahaha
Ze mag m`n psp wel eens lenen als ze de leeftijd daarvoor heeft.
Gelukkig vermaakt ze zich al met een spiegel en de lipgloss leftovers van haar moeder, alleen ben ik daar niet zo gelukkig mee, want m`n bekleding glimt en ruikt naar Lipgloss!!!! Rijd ik toch in een metroseksuele-vrouwenauto….
Stapt een keer een van m`n andere vrouwen in de auto en dan moet ik me weer gaan verantwoorden voor die vrouwenlucht in de auto ;)
M’n lief zegt altijd: als we de loterij winnen mag jij die TZ ophalen. Lief van ‘r he?
Oke en nu begin ik weer medelijden met jou te krijgen!
Jij moet op het randje van een burnout zitten met zoveel vrouwen om je heen!
Dat is niks voor mij. Ik krijg al stress als mijn vrouw vraagt: “Waar zit je naar te kijken?!” “Niks schat! Helemaal niks!”
als papa een V8 vantage wilt…
Metrosexuele gelul is fucking with our minds!!
Hilarisch!!! :D
Dat van die burnout valt wel mee want ik heb genoeg vrouwelijk schoon om te ontstressen. Tegenwoordig als ik een mooie vrouw zie wacht ik tot ze voorbij is en draai ik heel sneaky m`n elektrische spiegel mee zodat ik de full package heb gezien. Hoef je je nek niet te breken en je vriendin/ vrouw slaat je geen whiplash omdat het dan minder opvalt ;)
Maar een mooie vrouwe achter het stuur, maakt de file ook weer een stuk dragelijker..
Dat ga we eens ff noteren…..spiegel mee laten draaien……Dank u voor deze wijze les obi wan! ;)
Trouwens… http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/008422.html
commisie. ( wordt er gek van) het mooie komt nog HET WORD MIJN AUTO , mevrouw heeft zelf een auto!!!!!!!!!!!!!!!! steen vast krijg ik te horen je denkt toch zeker niet dat ik en de kinderen daar in gaan. en 1.8 is toch snel zat of een 1.6 . Je mag niet eens zo hard in NL. misschien kan ik het beste een lada kopen of een ouwe DAF. Mannen help
iemand een IDEE. welke auto komt wel door de commisie?????????????
Ja, ik laat haar maar in de waan. Je moet vrouwen niet te veel vertellen of vragen!!!
@WORDT ER GEK VAN
Moet ik onder “nieuw auto” een nieuwe nieuwe auto verstaan of een vervanging voor je huidige.
Anders zou ik voor die 45000 euri’s een 2e hands Audi A4 Avant kopen met max 20000 km.
1.8 Turbo wel te verstaan.
Zij d’r 1.8, Jij je TURBO en de kids de ruimte.
(maak geen reclame hoor)
Als de auto wordt afgeleverd is het de fout van de dealer… Of wordt dat een echtscheiding zo?
De auto’s die mijn vrouw uitzoekt zijn over het algemeen nog vetter dan waar ik zelf op val. Kies ik een Mondeo 3.0 V6 24V Platinum uit, vraagt mijn vrouw of we niet toch maar ff naar de Volvo dealer willen, ze vindt die S60 toch wel heeeeel erg mooi !!
en vrouwen kunnen niet rijden, dat is algemeen bekend
Wat dacht je van bijv. een alfa romeo 159 sportwagon 3.2 v6. erg stijlvolle en (redelijk) ruime en zeker snelle auto. en wedde dat je vrouw deze alfa niet kan weerstaan. (bijna) geen enkele vrouw kan een alfa weerstaan)
of een audi a3 sportback 3.2 v6 of is deze niet ruim genoeg?
de a4 1.8T is inderdaad ook een goede optie.
De bmw 325i is ook een goede mogelijkheid
of de ford s-max 2.5 turbo.
of de jaguar x-type estate 2.5 v6
of de mercedes c230 combi
opel vectra/zafira opc
opel signum v6
saab 9-5 estate 2.3 turbo
subaru legacy touring wagon 3.0R
VW passat variant 3.2 v6 fsi 4motion
volvo v70 2.5T
Dit zijn slechts enkele voorbeelden, hier moet toch wat tussen zitten wat je vrouw wel goedkeurt?
een Toyota Corolla 1.8 16v Compressor heeft een schamele 225pk
en een saaie Mitsubishi Lancer (Evolution IX) doet het ook met een 2 liter motortje. Lotus elise ook zo een mooi voorbeeld van leuke snelheden met een 1.8 motortje!
audi rs4 of rs6, golf r32
Wat is het geworden ?
neem een volvo of evt een forrester(de turbo dan) de v70 en forrester zien er beiden heel praktisch uit en zijn met hele dikke motoren te krijgen. dan zeg je tegen je vrouw dat het toch ‘laagtoerig’ is en daarom is een 2,5L toch wel vereist. en dan zeg je dat je het KOPPEL wel nodig hebt om relaxed te kunnen rijden(heeft immers niks met topsnelheid te maken).
gooi er evt nog een paar termen tussendoor en hoppa, staat er een V70 T(of D) 5 voor de deur :-D
VEILIGHEID!!! kicken ze trouwens ook altijd op…
ze zei: die daar
maar mevrouw dat is een A8, dezelfde wagen als die guy verhofstad heeft
….
uiteindelijk hebben we dan één gekocht ;-)
De lexus is250, we waren gelijk verkocht.. zelfs Ik op de achterbank kon meevoelen met elke voet- en handbeweging van mijn vader hoe heerlijk de auto reed!
zo’n zooi moet je gewoon niet op de site zetten. mannen en vrouwen gescheiden van elkaar. ik ben pure metroman. ik rijdt een gallardo spider. MIJN keus.
men vriendin heeft haar eigen auto. ik woon in amerika maar familie/vrienden heb ik vooral in nederland. ik vind dit een zwakke zet van autoblog.
vertel dr “jij heb jou auto uitgezocht, ik doe de mijne”… iets meer ballen tonen anders loopt ze over je heen :)
Of ben je getrouwd in gemeenschap van goederen? das wel kut nl… kan zij altijd zeggen dat zij er ook voor werkt.
Gewoon een M3 van een jaar oud kopen, M tekentje eraf föhnen en 316 erop plakken :D ben je nog echt een koning ook.
Mooie auto. Goeie keuze.
Vond de “öude” Lexus-en altijd wat fake patserig maar deze heeft hele mooie lijnen. Goed gedaan !
Je kan ook een 5-deurs golf r32 kopen, en deze vervolgens door VW individual laten ombouwen (het uiterlijk) tot een 1.6 versie. dit schijnt te kunnen bij VW individual.
nee serieus mijn vrouw beslist zeker wat voor auto we rijden
ik rijdt door de week voor mijn werk een toyota landcruiser
en mijn vrouw een 535d
Voor de onschuldige toeschouwer is zo’n Honda een nette familie-auto, maar het rijd echt goed en is behoorlijk snel.
Ik zelf rijd dagelijks in een audi a6 3.0 tdi en mijn vrouw moest weer zondog in een Audi Q7 rijden. Baalen is dat, dat zijn gewoon 2 maand inkomens van me.
We hebben geen kinder, anders zou ik het nog wel begrijpen.
HELP!!!!
je rijdt in een mondeo st en a6, hoe kun je je vrouw in een Q7 laten rijden:O
Is je vrouw jouw te baas ofzow:P
“Baalen is dat, dat zijn gewoon 2 maand inkomens van me.”
niet zo opscheppen hè? Ik zeg ook niet wat ik per maand verdien. maar mag ik vragen wat je doet voor werk als je 40.000 euro per maand verdiend?
uhm bestaat een gezin niet uit een man en een vrouw en wat kinders?! ;)
het is geworden een AUDI A4 AVANT 1.8T S-line
( het is iets duurder geworden dan gedacht maar goed)
@ SL60AMGBitch, jouw nickname en reactie zijn wel duidelijk maar ‘hard to believe’.
Ben wel zo dat ik in een dorp ook lekker 55 kan sukkelen. Heb 30 jaar het rijbewijs en motor gereden , ook nog nooit wat gehad door mijn eigen schuld. Ik zal in de ogen van de mannenwereld wel een uitzondering zijn.