
Gister maakten we al melding van het feit dat het Chinese Nanjing aanstalten maakt om de productie van de MG TF weer op te starten in de oude vertrouwde fabriek in Longbridge. Maar nu zijn de eerste foto’s al opgedoken van de “vernieuwde” TF.
Naar verluid zijn deze foto’s genomen in China waar de linksgestuurde exemplaren gebouwd worden. De rechtsgestuurde exemplaren zullen uit de fabriek in Longbridge komen. Zo op het eerste oog ziet het er naar uit dat NAC (Nanjing Automobile Corporation) heel weinig aan de auto’s heeft veranderd. Veel meer dan wat andere kleuren kom ik niet, jij wel? Wel kan ik al zien dat de bouwkwaliteit er niet op vooruit is gegaan, gezien de loshangende knipperlichten in de voorschermen (via: spanish.autoblog.com).
Stoffige bende. En dat terwijl die eerste gewoon TE veel glimt !
NEEE, als jullie dit automerk weer oppakken maak ze dan AUB mooi, want het zijn net mazda’s ofzo, ik vind ze echt ..,.. lelijk.
maarja de chinese hebben niet echt talent in het verfraaien van auto’s aan de buitenkant. (mijn mening)
trouwens die fabriek met al die stoffige auto’s lijkt een beetje op die portugese verborgen auto hangar. =p
Lelijk vind ik ze zeker niet.
Altijd een leuke auto gevonden.
Heb alleen nog wel wat bedenkingen tegen een Chinese auto.
Jammer dat mijn vrouw er geen een mag kopen. Zij is geen Modern Gentlemen !
wat is er miss met mazda vind je de rx-8 of mx-5 niet mooi of de mazda 6mps.
mazda’s zijn tien keer mooierer dan die mg’s.
volgens mij zijn dit foto’s van de laatste MG-f’s en niet echt foto’s van de Nanjing MG-F
Is hier een markt voor?
Ik bedoel: wie koopt er een nieuwe auto van 10 jaar oud! Dan zijn er toch na die tijd wel leukere/betere funauto’s uitgebracht. Wellicht dat er een leuk prijskaartje aanhangt, zodat deze auto voor een breder publiek bereikbaar is.
Maar daar is natuurlijk nog niets over bekend?
weinig aan de auto’s heeft verandert. foutje ;)
het ziet er precies uit dat die ook uit die loods komen die 15 jaar geleden was dichtgelast, aan het stof te zien
@w0o0dy, dat was natuurlijk ook mijn eerste gedachte. Het vreemde is alleen dat deze kleuren (volgens mij) nooit leverbaar geweest zijn op de TF. Het groen kan ik moeilijk beoordelen maar het oranje en geel in elk geval niet. Via deze link: http://www3.mg-rover.com/mg_GB_en/static/paint_colours_mg_tf.html kan je zien welke kleuren er allemaal leverbaar waren op het laatste moment in elk geval.
@ stefan
Bent gij een hiphoppende Aziaat? ;)
@robbie ik denk dat het Monogram Colour uitvoeringen zijn…. speciale wensen van klanten zijn in de loop van 2004 ingeveord. De auto’s konden met meer kleuren geleverd worden en details als het interieur kon aan de kleur van de carosserie aangepast worden.
een lijstje met mogelijkheden
Monogram Colours MGTF
IAA Spectre
IAB Typhoon
IAC Sunspot
IAD Glacier
IAE Chatswood
IAF Biomophic – Bright metallic green
IAG Nightshade -Lustrous black with blue highlights
IAH Black Olive
IAI Celestial – Bright light blue
IAJ Saffron
IAK Garnet -Rich glowing red
IAL Jubilee
IAM Gulfstream
IAN Lagoon- Colourful turquoise
IAO Bacchus
IAP Nocturne – Greyed off mid-dark blue
IAQ Spice
IAR Orange Grove – Strong tangerine
IAS Mirage 3 coat)
IAT Chagall – Warm strong mid blue
IAU Mirage (2 coat)
Hmm dubieus.. maar die velgen, neus en kleur van de bovenste heb ik nooit op een ‘oude’ TF gezien..
euh… veranderd toch met d hoor…
Denk niet dat de laatste een chineze MG is….. Verder zeer nette wagens, altijd al een favoriet van me geweest!
verder, is wat mij betreft altijd een lelijke wagen geweest…
Chinezen kunnen niets zelf verzinnen. Gaan ze modellen van bijna 10 jaar oud opnieuw op de markt brengen…
zo zien ze eruit tenminste:)
@Job:
Klopt, ze hebben ook oude C-klasses, Opel Frontera’s en Charades
Look-a-likes, maar ja je moet ergens beginnen, is ’t niet? De Japanners en Koreanen zijn immers ook zo begonnen. (beter goed bedacht dan slecht gejat)
weet je zeker dat dit foto’s zijn van het nieuwe model of zijn het foto’s van auto’s uit de oude fabriek die naar china zijn verscheept???
Het is altijd een mooie cabrio geweest, en ik hoop voor China dat het weer succes wordt.
Ik vind hem persoonlijk mooier dan de meest verkochte cabrio van de wereld, de cabrio van Mazda!!!!
@///// ik denk dat voor veel Mx-5 kopers het weggedrag en de betrouwbaarheid van de auto zwaarder heeft gewogen dan het uiterlijk van de auto. De Mg-F is misschien iets mooier, maar heeft ook een lastig weggedrag op de limiet (middenmotor in een korte auto) en is stukken minder betrouwbaar, om van de kosten van reparaties nog maar te zwijgen, want voor een aantal grotere reparaties moet je de halve MG-F slopen (motor eruit), dat hakt er nogal in qua kosten en de MG motoren waren lang niet altijd even betrouwbaar.
(heb er naar gekeken, mx-5 leek mij een betere keuze en ik heb daar geen spijt van)
mooi zo te zien is hij weinig (niet?) veranderd. en datis goed nieuws want ik heb het altijd een leuk autotje gevonden.
Een jaartje terug kwamen ze ook even – geheim – bij TVR langs. Maar die wilde toen niet happen . . .
Het zijn foto’s van modellen die uit Europa zijn verscheept: de import papieren, streepjes codes en het import kenteken zitten nog op de ramen geplakt. Uit het faillisement van MG Rover zijn de wonderlijkste auto’s te voorschijn gekomen, zelf rijd ik een MG ZT-T 260 met automatische versnellingsbak, dat schijnt ook een unicum te zijn.
die zogenaamde loshangende knipperlichten in de voorschermen zijn emblemen geblokte en engelse vlag :s
Zijn volgens mij gewoon MG’s, Roewe dat het bankroete rover en mg heeft gekocht mag namelijk geen gebruik maken van de namen Rover en MG, die blijven van BMW.
Ik vind het nogsteeds een mooie auto! En de afgebeelde zijn niet de nieuwe moddelen… kijk hier maar eens naar de nieuwe neus… zelfs nog iets mooier geworden!
http://www.autoweek.nl/newsdisp.php?ID=6731