Deze Maserati Quattroporte moet wel de ultieme bling-bling car zijn, in de opvallende lak is namelijk 24 karaats goud verwerkt! De auto is aangepakt door tuner Studio M en wordt tentoongesteld op de “Scrigno Tesori d’Italia” in Rome.
Het interieur schijnt voorzien te zijn van struisvogelleer maar naar wens kan er ook krokodillen of slangenleer gemonteerd worden. Ook is het mogelijk om gouddraad in het interieur te verwerken. Helaas is mijn Italiaans een beetje roestig dus verder moeten jullie het met de foto’s doen (via autoblog.it).
het kan wel zo zijn dat er goud in verwerkt zit, maar ik vind het een misselijk makende kleur. ook die goedkoop aandoende grill kan mij niet bekoren. nee, hou hem voor mij maar lekker orgineel.
vet kleurtje maar wel beetje overdrijven. groen links leuk vinden. en slecht voor het mileu en dooie beschermde diere in je bak
Ik vind de grill best mooi en de rest van de bodykit ook, maar de kleur doet me denken aan de cmerige kleuren die je vaak op jaren ’70 auto’s nog ziet, verschrikkelijk!
De schakelpook is ingelegd met 48 soorten kostbare stenen. Doe maar dik.
Oke.
lol! het heeft wel wat maar doe hem mij toch maar in wat minder opvallende kleuren :P grille is idd wel geslaagd.
Afschieten de lui die dit verneukt hebben zeg. Doet de Maserati heel veel oneer aan.
Ik begin het een beetje te krijgen van al die onzin, goud al hier, diamanten al daar. Troep is het!
Typisch gevalletje van jammer…
trouwens ligt het nou aan mij of zie ik er iets fisker achtig in
Kijk eens hoe het achterwiel de lijn van de uitsparing niet volgt…
Mierencopuleerderij,maar zéér storend.
heel heel heel heel erg jammer weer…
verschrikkelijk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wie weet er eigenlijk meer over die best wel strak ogende cayman op de achtergrond?! hebben ze best wel gaaf gedaan door de originele achterruit weg te halen :)
Die Cayman op de achtergrond: http://www.autoblog.nl/archive/2006/08/17/studiotorino-rk-coupe-porsche-cayman-s
heerlijk…..ik hou gewoon van mensen die dat durven.
oooooooooooooh dat is zo
lelijk
Hou deze SCHITTERENDE auto alsjeblieft standaard!!!
Stola op de achtergrond
hou eigenlijk alles standaard…. want da,s al gek genoeg….
doet mij maar gewoon een Sport GT
Vraag blijft, hoeveel % van de lak is goud.
@ Oly, was ook het eerste wat ik dacht.
well it shows, echte patserbak dus
@ Iedereen,
In veel producten met een goudtint, is goud verwerkt. Zelfs in eetbaar bladgoud zit echt goud verwerkt. Het leder is ook niet zo uniek, ik heb kangaroelederen voetbalschoenen dus ja ;).
De uitsparing is inderdaad erg ‘annoying’ een detail, wat de auto zowaar een beetje verkloot.
Voor de rest mogen ze hem opzich wel bij mij op de parkeerplaats zetten :).
gemiste kans.
t is niet smakeloos in ieder geval maar om nou struisvogelleer te verwerken in je interieur vind ik echt over the top. Volgens mij zit rundleer ook gewoon veel fijner
Die lak is vast fijn in de ochtendspits, met lekker veel auto’s om je heen!!!
maar wel erg smakeloos
is toch geen kleur man goud,je mag wel alvast leren zwaaien naar mensen.bah gouden koets
les 1: hoe verneuk je een auto? :(
E’ la versione x i rapper americani??
wel een lelijke kleur geef mij die porsche maar
Stomme dierenbeulen. :( Dat ze dat goud doen is wel grappig maar struisvogelleer! :o Daar gaan we ongetwijfeld meer van horen, want struisvogel is zoiezo al een bedreigde diersoort.
O, ik heb verkeerde tekentje gebruikt zie ik.
er kan dan wel goud in de lak zitten maar het maakt hem dus egt niet mooier. met een telescoop kunj pas zien of er goud inzit!! dus waarom duur als het goedkoop kan!! maarja als je tog geld overhebt het moet tog weg!!
Mensen met smaak en gevoel voor design rijden Italiaanse wagens, maar het is duidelijk niet zo dat als je met een Italiaanse wagen rijdt dan ook automatisch smaak hebt….of noemen we gewoon ‘even een Maserati verkrachten’ ?
De Quattroporte is zowieso al niet megaknap. De koplampen doen zeer Japans aan. Je kan ze zo verwisselen met die van een Corolla vierdeurs. En met deze troep erbij kan het alleen maar slechter worden. Misschien worden de vrouwtjes die je meeneemt wel geil van al dat goud en die edelstenen… Dan valt er iets voor te zeggen…
@Alfaxa, sinds wanneer is een struisvogel een bedreigde diersoort? Die beesten worden gehouden op boerderijen! Ze worden zelfs gebruikt om op te rijden, het lijkt me dus sterk dat ze bedreigd zijn…
Als je dan toch bling bling wil hebben dan ben je dus bij Maserati bij het juiste adres!
Protest!
Maserati en bling bling gaan net zo goed samen als de PvdV en D66.
Fout aangepakt dus!
als ik een design nicht was ….dan zou ik zeuren over de kleur van een auto die ik toch nooit zou zien.
Zou geweldig zijn als deze auto je onterecht zou rammen, heb je een lekker laagje goud op je carosserie die je eraf kunt schrappen.
Degene die dit koopt heeft echt wansmaak zeg… Afschuwelijk.
stop!!een supercar moet dus niet goud zijn!?