
Dat grijs pas natuurlijk niet bij zo’n auto, blauw of zwart heeft duidelijk mijn voorkeur.
Auteur: autoblogger, gepost om – 125 Reacties
Dat grijs pas natuurlijk niet bij zo’n auto, blauw of zwart heeft duidelijk mijn voorkeur.
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Prachtig :-)
Tis zo mooi he, snif snif ;-)
wat een plaatje van een auto :D
Wauw! Inderdaad in het zilvergrijs vond ik het maar niks, dit is echter erg mooi. Met als groot voordeel dat die -idiote- grille niet meer zo opvalt.
Ik hou mijn hart vast voor de dag dat er zo’n foeilelijke grote gele plaat de voorkant gaat verpesten.
knap stukje design, maar ben ik de enige die er stukjes Viper en jaguar inzie?
Grandioos!
Ik vraag me alleen af waar je de kentekenplaat aan de voorkant zou moeten plaatsen. Iemand een idee?
naast de grille a la alfa
Kwijl……
Ik wou dat ik het geld er voor had.
Ik heb wel een doekje, alleen dan moet je even naar me toe komen :P
Echt een Superauto met een hoofdletter! Het is Maserati err gelukt wat mij betreft!
inderdaad, in deze kleur beter! van voor en 3/4 voor schitterend, maar die achterkant is echt teveel hyundai.. (vandaar maar niet gefotografeerd deze keer?)
Kan een andere fabrikant uit de FIAT groep nog wat van leren ;)
inpakken hoeft niet hoor, ik neem hem zo wel mee :) Prachtige auto’s die Maserati’s de laatste tijd, die Quattroporte is ook erg sjiek…
alleen met de logo voel je je al de koning van de weg
Fapfapfap
wat een porno!
waa deze is echt de max!
Hij heeft ook wel wat weg van de VW Transporter en de Eiffeltoren.
(je verbaast je wel eens wat mensen allemaal in een auto zien)
Schitterend :D
Het is zeker een fraaie wagen…zet je hem naast een Aston Martin V8 Vantage (prijsklasse zal ongeveer hetzelfde zijn), dan wordt het zeker lastig kiezen.
Persoonlijk ga ik natuurlijk voor de Aston.
Wooow komt dat ooit wel voor dat er alleen maar positieve reacties op een auto zijn hier?:O VOLKOMEN TERECHT WELISWAAR DAMNN!!:|
Het is zeker een héél mooie auto. jammer dat er geen foto van de achterkant bij zit in deze prachtige kleur!
Super! Ook de grill!
Want one! :)
Damn! nooit verwacht dat ik op een Masarati zou gaan geilen. Maar dit is echt automobiel porn!
fapfapfap -> DOEKJE!!!!
Waarom heeft deze trouwens niet die geile velgen zoals die bij de introductie?
Das wel een minpuntje ;)
Wat een schoonheid!
Georg Kacher was er ook zeer over te spreken in AutoBild. Vind sowieso Gran Tourismo’s mooier dan de vaak te korte en “stomp” vormgegeven echte sportwagens. GT’s zijn langer en mooier gelijnd, zie de nieuwe XKR of de DB9. Het interieur van deze Maserati lijkt me fraaier. En dan die snerpende Ferrari V8…….
*droom droom* haha
Wat een lelijke rotbak……….
Had ik hem maar in mijn garage staan, want hij is zo mooi.
Mmm. Mist nu wel een beetje de elegantie. Hij wordt nu een tikkeltje ordi, maar ach, doe maar!
Trouwens, wie zoveel geld heeft dat hij een nieuwe GT kan betalen kan zich ook de boete voor de ontbrekende (en ontsierende) nummerplaat voor wel permiteren. Probleem opgelost :)
wow, wat een beauty!! de vorige vond ik niet zoveel aan maar deze is echt prachtig!!
Jammer dat de velgen zijn veranderd, die maakten de auto helemaal af!
Hmm, ik vond de zilvergrijze mooier. Bij deze valt het iets teveel op dat de wielbasis eigenlijk net iets te lang is om mooi in proportie te zijn met de overhang voor en achter. En dan ook nog eens die wieltjes die nét iets te klein zijn; veel potentieel maar toch voor mij nét niet.
KWIJLLLLL god wat is dat mooi ohhh wil hem hebben als ik genoeg geld zou hebben (en rijbewijs):P
mooie kleur, voor de rest……..
Ik vin um een veeeeeel te veel op de RX-8 lijken :S
Een totaal andere benadering dan Ferrari en igg keer mooier…
Prachtige lijn. Maar werkelijk zonde van de lampen, kijken me iets te boos, daardoor wordt het toch een beetje een volume auto.. (hoewel dat in deze klasse zeer betrekkelijk is) maar toch. Jammer van die ordinaire snoet. Verder pracht auto.
awesome!
Nice!
Prachtige auto. Voor wie net even iets anders wil dan de rest. Mijn voorkeur heeftie. Zeker boven een Ferrari….
the dashboard
http://www.omniauto.it/foto/popup/47085/incontri-ravvicinati-di-diverso-tipo
tsjonge jonge. ik vind het egt niet staan. ben ik d nige
Zeer knap!
Beautyful,
Alleen jammer van die 406 achterlichten.
WOW
@Steffel
I dont think so, Rx8 ha give me a break.
Machtig prachtig!
Holy fucking crapass, dat is echt…..een kunstwerk!
Alleen ligt het aan mij of is de rimsize verkleind?
WOaauuW!!! :D
@ JLJ: Tijd om de nummerplaten te gaan vervangen door chips denk ik ;)
Een nummerplaat vooraan is sowieso overbodig, alleen die achteraan is officieel. Afschaffen die handel dus. Voor de rest vind ik de wagen eigenlijk nu nog geen tijdloze schoonheid, ik wil dat ding eerst eens in het echt aanschouwen vooraleer een definitief oordeel te vellen.
zum janken!
@Pizza
Ik had ook diezelfde indruk, ik vind de velgen achteraan toch iets te klein,
het komt net niet mooi uit.
Voor de rest prachtige wagen wel!
Mazdarati?……hehe……..mooi ding…..
Hebbeuh hebbeuh hebbeuh!
Graag gedaan voor de tip!
De configurator voor de Granturismo werkt nu :)
Enjoy :p
http://granturismo.maserati.com/index.php
@JPM: huh, had je deze foto’s getipt?
Resultaat na een beetje spelen met de configurator.. schitterend, kent zo goed als geen gelijken in mijn ogen.
Beetje een mislukte BMW. Als het een Opel was dan had iedereen hem de grond in geboort.
WAUW
@Js
Thanks!!
Dit is mijn versie:
@ [email protected] schrijft: deze zijn even voor de shoot van de Opel Zafira OPC van de fotograaf geschroefd. :-)
mooie auto, alleen had ik voor de volledigheid ( en een stukje uitstraling de achterste wiel een maatje of twee groter gemaakt )
Ongewoon mooi, deze Maser. Steek op deze blauwe de velgen van die zilvere en je hebt misschien wel de mooiste sportwagen van het moment wat mij betreft. Dit gaat scoren zeg ik jullie!
@iedereen die kritiek heeft op de velgenmaat. Hij staat standaard op 19″. In de praktijk is dat echt wel wielkastvullend!
Sorry hoor, maar ik heb niet alleen een doekje nodig. Ik heb ook natte plekken in mijn broek. Wat een beauty.
Tombnolz, zie mijn eerder geposte afbeelding. ;)
@ sven,
JA
love it!
Ja, hebben jullie de mail niet binnen gehad? Gister middag. Maar ach ze staan er toch. Mooi werk.
Zozo, waarom is iedereen zo positief over de S2000 coupé?
Om jullie geheugen weer even op te frissen hoe z´n open broertje er uitziet.
Alleen heeft het dichte broertje Ford achterlichten….
ontzettend mooie foto’s! wow..
Zo één wil ik wel :) Die configurator is helemaal tof, dromen was nog nooit zo makkelijk.. :|
Mijn 2 favorieten:

Rick, dat is wel een hele lamme post hahaha!
Ik vind de nieuwe Maserati een geslaagde bak, doe er maar een in het donkerblauw.
Ik heb hem in het echt zien rijden 2 weken geleden in Arese (staat/stond de Alfa fabriek, ik was er met mijn broer om het Alfa museum te bezoeken). Was helaas te laat om een foto te maken……. (was trouwens een witte/licht grijse).
Erg vette bak trouwens!!
Testje op autobild.de
http://www.autobild.de/test/neuwagen/artikel.php?artikel_id=14691
En dat voor slechts € 112.060.
@ Rick Dos:
ohhh shut uup… :P het design van de GT is van een totaal andere klasse, de S2000 er bij halen is een belediging, maarja wat zouden we anders van je kunnen verwachten ;)
De achterlichten doen misschien aan een Ford Mondeo denken, maar ze staan ‘m perfect. Als dat niet het geval zou zijn (zie de achterlichten van de bmw 3 sedan vs. nissan primera) dan had ik je gelijk gegeven, maar deze auto is in mijn ogen de mooiste sportwagen / coupé die in tijden op de markt is gekomen. Zelfs mooier dan een F599 GTB.. (ik gok dat je die ook spuuglelijk vind ;))
@Rick Dos:
Laten we jou als groot 1serie-coupe adept in deze maar niet serieus nemen… Doe toch niet zo sneu man!
tja stijl zoals je alleen bij de Italianen tegenkomt (al kunnen de engelsen er soms ook wel iets van). Prachtige wagen en meer dan snel genoeg. De quattroporte rijdt al bijna als een sportwagen volgens een aantal journalisten…. hoe goed zal deze dan wel niet zijn? Ik ben zeer benieuwd en zou er graag een keer in rijden……
@dos: beetje jammer. De Grantourismo lijkt in NIETS op de s2000 behalve dat het allebei auto’s met 4 wielen zijn.
Zo 3 dagen geleden mijn Nissan Skyline R34 bij de dealer afgeleverd, ben namelijk aan het sparen!
Leuk, ik wil een rooie, net als een Ferrari.
http://www.thetycho.com/art/mas1/mas1.jpg
http://www.thetycho.com/art/mas1/mas2.jpg
Zelfs bij deze auto nog negatieve reacties, echt onbegrijpelijk……
——————————————————————————————
karaya schrijft,
25 July 2007 om 12:29
Hij heeft ook wel wat weg van de VW Transporter en de Eiffeltoren.
(je verbaast je wel eens wat mensen allemaal in een auto zien)
———————————————————————————
Viel het jou ook al op? ;-)
Meteen een account aangemaakt :P
Die achterlishten lijken wel een beetje op die van de Ford Mondeo, alleen dan omgedraaid :P
Achterlichten bedoel ik natuurlijk
Wow. Is dit Gran Turismo 5 voor de PS3? Echt wel fotorealistisch ;-)
het is de eerste maserati die ik echt echt mooi vind!
Op dit moment in mijn ogen een van de auto’s met de mooiste lijnen op dit moment!!
Mensen kinderen! Wat een hypocrisie! Laat ik ten eerste zeggen dat ik dit een mooie auto vind!
Maar laten we met z´n allen niet ontkennen dat als de GT eerder was uitgekomen dan de S2000 dat we met z´n allen naar de GT zouden refereren.
Dus resumerend als het een Japanner is die een Italiaan nadoet, dan kan het niet en mag het niet. Maar als een Italiaan een Japanner nadoet, dan bloeden al onze neuzen zogenaamd.
Beetje jammer jongens…..
kijk daar word eindelijk is wat verstandigs gezegd
op de rai stond tie in het zilver..
vind ik echt wel 1000x mooier als deze kleur..
arjan schrijft,
26 July 2007 om 18:02
op de rai stond tie in het zilver..
vind ik echt wel 1000x mooier als deze kleur..
———————————————————–
Eigenlijk wel mee eens, maar ze mogen hem mij ook wel zo doen hoor ;-)
@Dos: waar zie jij overeenkomsten? De hele zijkant van de auto is een vrijwel rechte lijn, de Grantourismo heeft een golvende zijlijn….. echt (vaak zit er wel iets zinnigs in de dingen die je schrijft) je hebt zelden zo ruim de plank gemist als met deze opmerking. En dat heeft niets met japans of italiaans te maken. De auto’s lijken totaal niet op elkaar.
Dat valt me tegen wOoOdy, jij als S2000 liefhebber zou de overeenkomsten al helemaal gezien moeten hebben.
Kijk bijv. alleen al naar de koplampen.
@dos: als je zulke enigzins op elkaar lijken items laat bepalen of een auto lijkt op een andere dan is geen enkele BMW van de andere te onderscheiden
Kan iemand ergens gaarne een aantekening maken dat IK niet met de naam BMW in deze topic ben gekomen? Voordat ik er weer van word beschuldig dat ik dingen door een BMW bril bekijk. Dank u!
@WOoOdy
Er zijn heus wel wat meer overeenkomsten bijv het doorlopen van de neus waar de koplampen aan de zijkant zijn geintegreerd.
En dat is ook mijn punt niet. Ik vind het nogal huichelachtig om hier met zi´n allen te roepen hoe prachtig en mooi dit ding is. Maar als een aziatisch merk dit zou doen, dan is het hij lijkt op dit of hij lijkt op dat.
En dan word ik beschuldigd van het dragen van een bepaalde merken bril. Go figure!
Dit valt me een beetje van je tegen, Rick dos. Normaliter heb je vaak een uitgesproken maar ook wel enigszins smaakvolle mening.. Je slaat de spijker meestal wel (tenminste gedeeltelijk) op z’n kop.
De vergelijking tussen de S2000 en de Maserati daarintegen.. Het gaat om het gehele plaatje, en dat maakt het verschil. De koplampunits lijken misschien, met ietwat fantasie, wel iets op elkaar, maar de auto’s zijn compleet verschillend..
@Stefan Schuilenburg
Dat ze niet op elkaar lijken mogen duidelijk zijn. En dat heb ik misschien ook wel wat gechargeerd gesteld in mijn eerste post. Maar zoals ik al reeds vele malen heb gezegd. Het gaat er mij om dat als we dit met een Japanner en een Ford (achterlichten) vergelijken dan is dat ineens misplaatst.
Is dit om het feit dat we het hier over een Italiaan hebben? En dat alles wat daar vandaan komt geen kritiek op mogen hebben?
mooie auto!!!
tuurlijk zijn er mensen die zeggen dat hij overeen komsten heeftmet andere merken.
Maar pikken ze tegenwoordig niet wat meer van elkaar.
Ik heb op deze auto niets aan te merken!!!
Nette,strakke bak!!!
Wacht even. Laat ik eerst even duidelijk maken dat Rick Dos voor de bovenstaande, geweldig onderbouwde, objectieve reactie geen gelden heeft ontvangen van mij.
Want wat hij zegt is absoluut waar, en ik ben het daar volledig mee eens.
Echter, het lijkt al heel erg snel op elkaar. Een sportscoupé is een sportscoupé, de basistrekken zullen altijd nagenoeg hetzelfde zijn. De kleine nuance verschillen in het design zijn de factoren die merken van elkaar onderscheiden. Dit kán en mag niét met de S2000 vergeleken worden Heeren.
RD, shave your legs and grow some breasts. Let’s get married.
@H.J. Vaesen
Oké, ik doe mijn best op de voorwaarde dat jouw ouders de rekening van de bruiloft betalen! :D
volgens mij moet mijn vader zijn 3200 gt maar weer weg doen :D:P
:D
@ quintijn, goed plan;-) doe mij die 3200GT dan maar aub:-D
damn wat is dit een bloedmooie bak, hoop dat ie gauw in Forza komt en ook in GT5 voor de PS3:-P ik mag nog niet real life:-( (1-2 jaartjes nog!!!)
heb een hekel aan italiaanse auto’s behalve lamborghini en maserati
maarre deze bak doet het m k vind m echt mooi beste kleur naar mijn mening is
donkerblauw
zwart
donker groen
kortom bij de donkere kleuren straalt het stijl uit dit is totaal niet iets wat je in het wit grijs of zilver moet nemen dan naai je jezelf echt mee maarjah smaken verschillen
k vind m een beetje op een aston en jaguar en ferrari lijken kan aan mij liggen :P lolz
Mooie, herkenbare auto.
Maar als ze die radiator nog groter maken loopt die auto de kans in zijn eigen zwarte gat kan verdwijnen.
Maar dat GT, dat is toch zoooo passé…..
Ik vind de koplampen de meeste vergelijking hebben met die van de nieuwe Fiat Bravo (of andersom).
Echt een geweldig mooie auto om te zien dit! Heerlijk.
die lui van Autoweek hebben een videootje. Niet echt topkwaliteit, maar wel bewegende beelden van deze GranTourismo, beter dan niets toch?
http://www.autoweek.nl/videodisp.php?id=531&cache=no
mooie auta maarja de grille is te groot waar moet die nummerplaat wel erg overstyled.
Maar hij is wel mooi als ik hem kon betalen ga ik misschien voor de maserati!
Super auto, echt top design!
Alleen ik hoop niet dat de schakelbak net zo slecht is als die van de quattraporte!
Maar het design blijft Top!
hele mooie auto, met die configurator de 2e speciale kleur donker grijs met rood binnenin. heel mooi.
Wat een prachtige auto ! Met waarschijnlijk een sterkere motor dan de Quattroporte! Ik ben er heel erg blij mee
@ Rick D
Ik tik dat feestje in dat buurthuis zelf wel af ;)
B-E-A UTIFUL!!!!!!!!
alleen inderdaad waar moet in godsnaam dat kenteken… dat verneukt die hele auto.. net zoals bij de Mclaren SLR….
De achterkant heeft veel weg van de nieuwe ford mondea :o
arggg!!! ben plots verliefd gewoon whaha, vind m zooooo mooi!!!
meer dan een ton voor zoon japans achtig design? Ik vind hem erg lelijk!
Beetje Hyundai meets Aston Martin.
Ze hadden wel beter hun best mogen doen op de voorkant :D
hoi,
hij lijkt niet op de stoere die ik gehad heb in de jaren `77 /80 maar deze is wel geweldig en kijkt me een orgasme om in te rijden,ik prefereer toch de kleur rood,ofschoon zwart wel zeer duur uitziet.
jongens ga zo door !!!!!!!!!!!
deze kon helaas niet op mijn credit card–pfffffffffff wat een auto.
audi R8 :)
@thierry??????????????…………………..
Jongens, hoort deze niet bij tijdloos? :)
Maserati = Romantiek
En deze ook, mmmmm!
op de IAA er in gaan zitten, schitterend van afwerking en kwaliteit, rood leer met een klassiek klokje op het dashboard… en zetels die je echt omringen… Er is zelfs een speciale kofferset die perfect de koffer opvult :-)
de mensen die zo’n auto besteld hebben, die doen geen nummerplaat op voorkant, daar is de auto niet voor gemaakt. die mensen betalen de boetes wel.. toch rijk zat zijn ze! :D
maseratiman schrijft,
22 September 2007 om 12:06
.. toch rijk zat zijn ze!
———————————————–
Yedi master Yoda is ook present :-D