
Er schijnt momenteel iets met voetbal ofzo aan de hand te zijn. En dus leek het een landelijke supermarkt wel ‘grappig’ om ons op te zadelen met een spaaractie waarbij je een soort van gesmolten trollen Welpies krijgt. Zeg maar een slap aftreksel van de onwijs schattige wuppies die we 2 jaar geleden hadden. Maar waarom besteden we hier aandacht aan op autoblog? Simpel, laatst vond iemand (ik zal zijn naam niet noemen) het wel ‘grappig’ om zo’n gesmolten trol op het dak van mijn auto te plakken. Want we moeten nou eenmaal allemaal achter de mannen van Marco staan. Dus om geen partypooper te zijn liet ik dat mormel maar zitten.
Maar na mijn eerste ritje was het langharige stuk plastic al uitzichzelf van mijn dak verdwenen. Ik was er wel blij mee, even de lijmresten verwijderen en klaar is Robbie. Maar toen begon ik me af te vragen wat er met die Welp gebeurd is. Heeft een motorrijder em in zijn gezicht gekregen? Is hij door de voorruit gevlogen van een auto die achter me reed? Het zijn dus potentiële killers die kleine trollen!
En die landelijke supermarkt keten? Die werkt er vrolijk aan mee! Want als je de reclame goed bekijkt dan zie je zelfs van die krengen op een vliegtuig zitten. En dat impliceert toch op zijn minst dat de lijmlaag sterk genoeg is zo’n kreng op je auto te plakken?
Welpies zijn voor narren..
hahha!!!
Kom op robbie, niet zo janken.
Pak een biertje en ga lekker voetbal kijken.
Een stevige hommel is voor een motorrijder nog gevaarlijker dan die lieve pluizige welpies. (d.w.z. totaal niet gevaarlijk dus)
De afgebeelde auto is opzich wel een voorbeeld van het gevaar van welpies. Maar dan bedoel ik voornamelijk het gevaar voor je imago als je met zo’n bak rondrijdt ;)
ik heb er al een al 5 dagen op me motorkap zitten en die bleef er met 180 nog op zitten, dus ik denk dat die welp gewoon van bmw houdt ;)
@mark996, dat biertje drink ik graag :D
Je zal weer wel sneller dan een vliegtuig gereden hebben ja!
Ik heb er een op het spatbord van me R1 zitten. Hij zit er nog steeds na 2 dagen rijden :D
“wild plakken” is dat zoiets als wild plassen?
Ja zo’n klein plastic ding vliegt ook echt zomaar door je voorruit heen of door je vizier van je helm, je zal je wel kapot schrikken als je de dat tegen je raam/vizier krijgt. Maar ach ik vindt het wel leuk.
zijn toch totaal ongevaarlijk? heb er ook eentje op m’n voorruit gehad… hij is er wel af gevloge, maar dat had een andere reden…. dat was de ruitewisser die toch iets hoger kwam dan gedacht XD maar zonder ruitenwisser blijft ‘ie gewoon zitten met 200+ :lol:
Wat een toeval…. een soortgelijk bericht (met een andere persoon) stond gisteren al op autoweek.nl forum. Beetje slap om dit nu als eigen fabrikaat te deponeren op autoblog.nl
@Gummen, misschien hebben meer mensen hier last van?
We zijn er weer bij en dat is prima.
http://www.youtube.com/watch?v=hMuaeGp-cRE
no comment ;)
Heb jij een goed punt te pakken Robbie, ik zeg aanklagen die hap voor misleiding en het opzettelijk creëren van gevaar (zal vast wel een artikel voor bestaan).
Opzich blijven die dingen nog best goed plakken, ik had er eentje op de motorkap, heb ermee 160km/h gereden en het “beestje” bleef gewoon plakken. Al zat ik er ook wel over na te denken wat er zou gebeuren als het eraf zou waaien.
mijn overbuurman heeft een Honda S2000. en die mafkees heeft ook zo’n trol voorop zn neus zitten
liefst terug autonieuws aub!!!
@Robbie- Ik rij aardig wat motor-kilometers. Ik heb allerlei insekten, steentjes, andere harde troep waarvan ik niet WIL weten wat het was tegen mijn hoofd gekregen. Ik ben regelmatig besproeid door lolbroeken in auto’s die eerst remmen en dan hun ruitewisserreservoir gaan legen. Ik heb poetsdoeken op de snelweg over mij heen gekregen, peuken en heb mogen uitwijken voor losgeslagen lading of zelfs een jaar of 3 geleden bij Zwijndrecht een keer een wiel van een vrachtwagen. Ik hoor van collega-motoristen dat het bij hen het zelfde patroon is als ze het over de jaren dat ze rijden bekijken.
Dus een Wuppie of Welpie of Smurfie om je oren krijgen is dan eigenlijk nog het minste waar ik mij zorgen om maak….
Maar dat het kleine Trollen zijn, ben ik met je eens. Dat engelenhaar en de kleurstoffen en weekmakers wekken bij sommige mensen allergische reakties op, het zal niet goed zijn voor het milieu en ongetwijfeld zal je het niet anaal mogen innemen en inhaleren via de neus zal ook geen goed idee zijn of zo…
Maar ze blijven toch wel grappig om te zien.
Ik zie veel liever Welpies op auto’s waar ik om kan glimlachen dan losse lading of poetsdoeken die mij met 120 rond de oren vliegen tijdens een nat-beregende rit.
@ Jandepandaman
Dat heb ik ook nooit begrepen. Als je dan zo nodig in de auto wilt roken, gooi die peuk dan gewoon in je asbak. Al die idioten die ze gewoon uit de auto flikkeren en nooit nadenken over de mogelijke gevolgen voor motorrijders.
Ik rijd zelf geen motor, maar snap wel dat je niet zomaar alles op de weg kunt kwakken. Van mij mag er dan ook gewoon hard worden opgetreden tegen die eikels. Gewoon bekeuren voor het bevuilen van de openbare weg. Zet er maar een eurootje of 100 tegenover.
OT: no way dat zo een welpie op mijn auto wordt geplakt. Ik wil niet weten wat er met je lak gebeurt als je na 2 à 3 weken voetbal dat kreng er weer vanaf moet halen. Ik heb er één en die zit op de TV. Los.
toch maar even over de grens inkopen doen dan
ik verf hem gewoon zwart-geel-rood ;)
of geel-zwart, een leeuw past tenslotte toch meer bij de Vlaamse kleuren
Shit jullie Hollanders zijn toch maar rare kerels hoor.. net nu jullie niveau wat omhoog ging door autoblog.nl en jullie goede prestaties op het EK.. en dan zie ik ineens dit op mijn laptop en hoor ik dat lied uit mijn boxen.
Blijft maar in het noorden ermee, ik wil er NIKS van weten. ;-)
Mardec
Belg (en nu trotser dan ooit)
Die Albert Heijn is in mijn woonplaats, heb al eerder een opname bijgewoont :)
Dus je bent gaan rijden met een voorwerp op je auto geplakt waarvan je geen idee had of dat wel goed zou gaan? Niet zo heel verantwoordelijk, dat…
Oh nee wacht, je dacht dat het wel kon want in de reclame zitten ze op een vliegtuig geplakt… niet zo heel slim, dat…
Maar goed, ik denk dat je het grappig bedoelt ;)
Dus Stammes begrijp ik dat jij een van die Welpies bent? :D
Wat een dom verhaaltje is dit
Die dingen plakken voor geen meter, ik werk bij Albert Heyn en krijg veel klachten.
maar mensen die z’n ding eropzetten plakken hem echt vast.
Dus nutteloos onderwerp.
M’n broertje spaart ze, ik word er echt helemaal gek van, hij heeft nu zo’n 200 welpies en 10 mega welpies. ik snap wel wat je schrijft.
hij ligt hier in voorburg op de weg robbie, als je hem terug wilt
Stammes is een Soester knol.
@binkie, geef maar aan het broertje van Frasker :D
Ik heb vandaag bij Schiphol gestaan met betrekking tot een nieuw project. Voor dat project zal ik de komende maand en misschien wel langer op het vliegveld tussen de vliegtuigen lopen. Mijn baan? Neergestorte wuppies opsporen. :mrgreen:
welpie for live :P
Wat dacht je van dit, BBC met comentaar over de comercial:
http://video.msn.com/?mkt=nl-nl&vid=afcf6b80-ed11-4e2a-8d61-3977cce78753&tab=m1200469781092
@ robbie
nee liver niet :)
Zielig die welpies
En nog een keer een post,
oorlog: wuppie vs welpie
http://www.youtube.com/watch?v=AAaE2D0f1Ts&feature=related
Dit is gewoon droog, het slaat nergens op maar het is gewoon grappig als je net zoals ik melig bent.
@Jandepandaman.
Je weet toch hoe de gemiddelde autorijder over motorrijders denkt. ;)
aah man wat maakt het uit.
En dat gedoe met het voetbal noem je een europees kampioenschap of beter gezegd het EK.
Maar wie plakt nou zo’n ding op zijn auto…?
Robbie, je bent niet de enige. Mijn moeder reed langs de A12 en als ze alle Welpies had gepakt die langs de weg lagen, was ze een halfuur later thuis geweest. Er lagen wel een stuk of 50. Plak ze liever op je fiets!
@ Jandepandaman Ik had vorige week de eer om tijdens het autowassen een half afgekloven stukje kauwgum uit mijn mistlampen te plukken…. heerlijk.
A16 bij Zwijndrecht ideale weg he ;) Gebeurd altijd voldoende.
klotedingen zijn het…
heb er nu 2 op m’n voorruit gekregen en zijn 2 mooie putjes…
en voor motorrijders zijn die krengen helemaal gevaarlijk der zal der maar 1 tegen je helm aankomen als je op de snelweg achter iemand rijd kun je wel zeggen dat is hetzelfde als een hommel maar dan denk ik dat je eens op een motor zou moeten stappen en anders gewoon je grote muil moet houden je speelt met iemand anders z’n leven…
Dus voor die eikelbijters die die krengen op hun auto plakken haal ze er lekker af voorkomt hoop irritatie en ellende
heb er ook 1 op mn moterkap door weer en wind blijft zitten ok met 140 km/u
Of die motorrijders zo sociaal zijn.
Over reclames gesproken…
Wie heeft het bedacht om halverwege de stukjes tekst een adverstentie te zetten? Verkoop ook Autoblog haar ziel aan de duivel? Wtf…
Het is niet dat de motorrijders associaal zijn maar de automobilisten weten er niet mee om te gaan.
En kan nadat we een wesp in de helm gehad hebben goed voorstellen dat een welpie niet echt grappig is. Maar ze zijn wel heel leuk.
Kijk hier in zuid frankrijk heb ik daar geen last van geen welpies ook geen blauwe..
Maar wel mijn balkon oranje!
BTW DUCATI geweldige motor!
Volgens mij kunnen de mensen hier over een poep en een scheet maandenlang een discussie houden. Gewoon zielig….
Als die motorrijders nou eens niet zo dicht achter auto’s gingen rijden konden ze ze nog ontwijken. het zou mooi zijn als je eens een welpie met motorkap+bumper en al in je smoel zou krijgen na een achterlijke inhaalactie
In mijn “Oranje-enthousiasme” heeft het mij in ieder geval al een kapotte voorruit gekost. Hij bleek inderdaad niet zo vast te zitten als ik dacht en met 120 km/uur op de snelweg kwam ie met een luide “POK” op mijn voorruit.
Ik vind dat iedereen gewoon een stelletje zeikerts zijn!!
Plak die dingen waar je maar wil en doe ermee wat je wil en hou toch op met dat gezeik over het afwaaien van auto’s en dat ze dan tegen motorrijders aankomen.
Pch als ze eraafwaaien en schijt aan iedereen die erover blijft zeuren dat het zo gevaarlijk is. als ze blijven plakken dan plakken ze en anders niet.
stelletje zeurschapen.
@ xDOMMELENROCKS:
mee eens, ik reed vanmorgen richting amsterdam en vloog dat ding met 140 van me motorkap tegen de auto achter me aan, meneer begon te toetere en met ze grootlicht te klote. ik denk wat is je probleem vriend alsof dat ding door je raam heen vliegt..
maargoed hou op met dat gejank
Goed :twisted: xDommelenrocksechtvangeenmeter- Als ik jou tegenkom weet ik wat me te doen staat- In een heeeeeeeeeeeeeeeel grote boog om je heen rijden en je dan opwachten om jou eens te doen ervaren hoe het is om troep in je smoel te krijgen…. :lol:
erg interesant onderwerp. euhm… welpies juist ja..
ik vond persoonlijk de wuppies leuker als de welpies, veel liever en aaibaarder :lol:
mja me vader heeft ook 3 welpies in z’n auto, voor de veiligheid gelijk op t dashboard geplaatst, is ook veel mooier.
lijkt me sowieso lastig om op een Mercedes A140 een welpie op de moterkap te plakke, gezicht down, staart up :lol:
Vandaag weer zo’n aso van een motorrijder gezien rijd gewoon tussen dubbeldoorgetrokken streep met tegenliggers. En met dat soort idioten moet ik rekening houden. Hoevaak rijden motorrijders niet over een doorgetrokkenstreep om weer vooraan te staan.Gelukkig zijn er ook die van het motorrijden nog genieten en normaal achter een auto kunnen blijven, als de situatie het niet toelaat om in te halen, maar helaas lijkt dit wel een minderheid.En ja er zijn ook een hoop aso automobilisten, daarom zou je als motorrijder dit soort fratsen ook niet uit moeten halen daar je veel kwetsbaarder bent.
Hoe meer welpies des te minder we last hebben van die onbeschofte motorrijders, alsof die rekening houden met autobestuurders, voetgangers en fietsers.
Steek de welpies maar weg :D 1-3 en verdiend!!!
Die Welpies zijn echt dom, nou heeft nederland verloren en wij zitten hier met die Welpies. Nouja, ik heb er 1tje van me nichtje gekregen en die staat boven de pc, meer ook niet.
Wuppies zijn veel leuker.:D
1-3 verloren van Rusland!(H)
slimme jongens bij appie heijn hoor die kassa eens rinkelen haha helaas liggen we eruit tis over het europees avontuur hiddink bedankt
dat verhaal met de welpies , jezus ik hoor hier echt een smeris praten want alleen die denken aan deze dingen .
De wegen zullen weer een stuk veiliger worden nu Nederland uit het toernooi ligt ;)
het is gewoon leuk dat er tenminste wat aan gedaan wordt beetje jammer dat het al weer voorbij is maar ja je hebt altijd mensen die de dingen weer moeten verkloten. ga lekker op een onbewoond eiland zitten of zo dan heb je ook geen last van dit soort dingen.
op naar het WK en de volgende actie van albert heijn. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AANGEZIEN het EK voor ons voorbij is, hebben we een handleiding nodig om van al die Welpies af te komen.
Hint 1:
Je kofferbak vol hebben zitten met die dingen.
De eerste op de weg die loopt te klepzeiken over een losgevlogen welpie – achterklep open en de hele weg volgooien.
Maatregel is erg effectief: in één keer van al je Welpies af. Plus leedvermaak. Nadeel: bevordert de doorstroom van het verkeer niet.
Hint 2:
Ritueel verbranden
Voordelen: voor sommige mensen geeft dit erg veel voldoening. Een bescheiden manier om je woede op de Welpies te koelen.
Nadelen: luchtvervuiling want die dingen zijn zo synthetisch als de pest. En t stinkt.
Iemand anders nog goeie ideeen? Spuien maar!
Ja ik heb nog een idee Geye
We kunnen de Welpies aan Rusland verkopen,haha,ook rood,wit en blauw in hun vlag,KASSAAA
En die Oranje onbeholpen Welpies verkopen we aan de Turken,en zeggen dat het rood is
Voordelen:levert euro’s op en we zijn van die ellendige welpies af,Rusland is immers chemisch afval gewend.
Nadelen: ik zie ze niet
nog meer idieen? laat ze horen!!!
of bewaar ze voor de EK over 4 jaar samen met de brulshirt en trom-pet.
Jullie zijn allemaal gewoon jaloers op wat Albert Heijn bereikt
Langs de snelweg gaan staan, en tegen die zeurkousen van een motorrijders aangooien.
En dan kijken hoeveel er op hun helm blijven plakken. ( Neem dit niet te serieus motorrijders ).
van almere centrum naar utrecht en weeg terug: welgeteld 96 welpies langs de kant van de weg :)
Hahahaaa ik zal jullie eens wat vertellen IK HEB EEN WELPIE OP MIJN MOTORKAP OP MIJN PORSCHE 911 ZITTEN EN HIJ BLIJFT ER GEWOON OP ZITTEN BIJ 245 KM/H BLEEF HIJ GEWOON ZITTEN,DUS ERAF NEE HOOR…
@ Jasminko, ik ga het lekker aan Koos Spee vertellen dat je 245km reed !
Ik had er een, ondersteboven geplakt op de rolbeugel, een soort van gevallen leeuw. Iemand heeft haar gewelpd. Heb aangifte gedaan en enkele mogelijke daders aangegeven. Ze deden er niets mee…. Is toch nie te gelééuvû!!!
Ik lever ze bij een bevriende AH manager-directoroperator-marketing-tooler in en krijg er statiegeld voor, de afschrijving op zo’n welpje is nagenoeg nihil; zo doen de welpies op een dag heel veel goede daden.
om ze beter te laten plakken moet je er pvc lijm op smeren.
Wat een onzin is dit, lijkt wel een oud wijf, van iets heel kleins iets heel groots maken. En je zegt levensgevaarlijk, maar er is misschien wel helemaal niets gebeurd, misschien heeft iemand het wel van je auto af gehaald! Dus ik zie het probleem er echt niet in hoor zeikerdje!!!! Ga je ergens anders druk om lopen maken inplaats om van die domme welpies.. wat een gezeur!!!
ik had er een op me quad , 10 sec laten lag hij er al af ..
Die welpies zijn net zo als het elftal, het lijkt heel wat tot ze vallen.
Ik heb een mooi ster op de motorkap zitten die die staat er al jaren, mischien kunnen we beter bij de buren kijken, die maken van alles wat goeds.
Mijn welpie zit veilig achter de tralies in en vogelkooi , ik vondt hem wel super.
Trouwens die albert heyn reclames ik vindt ze wel lachen allemaal hoor.
Wie heeft dit artikel nou weer verzonnen???
potentiele killers?? haha.
Als mensen die dingen op auto’s plakken en er daarna iets mee gebeurd zijn die mensen het zelf schuld en niet de supermarkt. Maar je kan wel goed overdrijven, welpies zijn kleine dingen en jij maakt er een mega groot probleem van.
Er zijn wel ergere dingen om je zorgen over te maken!!!
ha ha ,zie je wel dat de buren het beter doen.
Wat gaat er in 2010 komen?
Wuppies? gehad
Welpies? gehad
Belgies? zou kunnen
Weet iemand er nog meer?
Ik vind het wel grappig…
Maar de wuppies waren iets leuker xd