
Herinner je je die strakke coachbuild Corvette van twee weken geleden? Juist, de SV9 Competizione! We hebben nu wat real-life shots van deze beauty.
In de comments werd enthousiast gereageerd, maar er was sterke twijfel over de prijs inclusief donor-Corvette ($99.995). Value for money, of gewoon een hoax? Het zou in ieder geval een zeer nette prijs zijn voor een auto met carbon fiber bodywork, lichtmetalen velgen en een 6.2 liter V8 met 450 pk. En er blijkt dus al een productiemodel te zijn!
De makers hebben zich overduidelijk laten inspireren door de prachtige Alfa Romeo 8C Competizione. Het gevolg is een auto met Italiaanse style en Amerikaanse power. Volgens sommigen een match made in heaven, maar dat gaat me iets te ver.
Hubbah, hubbah!
Alleen voor lijkt wat mis te zijn gegaan in het midden….
Niet mooi! Liever een normale Corvette als je het mij vraagt.
En dan die 4×4 hoogte op de foto van de achterzijde… wansmakelijk… om het nog maar niet te hebben over de achterzijde op zich…
corvette met california smoeltje en ford gt achterkant?
die handrem staat zo ver naar rechts, denk dat het de bedoeling is dat de co-chauffeur daaraan trekt hehe
Verschrikkelijk. Een schande voor de 8c!
Sorry, maar vind het een beetje een gedrocht…
Dit is gewoon real life grand theft auto. Waar kan ik de cheatcode vinden om deze te spawnen?
Niet zo heel fraai, die rechthoekige neus.
Het heeft wel iets weg van een miereneter.
Alfa romeo 8c
KOM ER MAAR IN
Makers: SCHAAM JULLIE!!!!!!!
Bedoel wel dat de makers zich moeten schamen
@ Burdy, joh! Dat had ik niet door.
Tja, zo lelijk is de Corvette Z06 nou ook weer niet dat ie in dit ding getransformeerd moet worden… Doe mij maar het origineel.
Opmerkelijk hoe moeilijk het toch lijkt te zijn om een uitgebalanceerde en geslaagde ‘facelift’ te doen.
doe maar een gewone corvette!!
Waarom zou iemand dat kopen?
Is hij ook sneller?want dan kan je net zo goed een Z06 kopen.
Maar waarom zou je een corvette op een C8 willen laten lijken?Iemand die een C8 mooi vind zal niks van een corvette willen hebben en andersom.
Teven vind ik de C8 een over gewaardeerde auto, hij is slecht en ziet er het zelfde uit als een Mito, en er straalt ook niet echt mannelijkheid van af.
Pfoei! Beetje een kitcar als je het mij vraagt…
De neus ziet eruit als een gare BMW concept waarvan ze de nieren ingeschopt hebben.
Mooi wortelnotenhout is niet lelijk!
Nee… A match made by marketeers… Zomaar populaire stijlen mengen werkt niet altijd hoor! En natuurlijk nemen ze weer een Corvette als basis. Blijkbaar is dat niet de meest verfijnde wagen, maar is blijkbaar wel geschikt om verscheidene koetswerkvormen erop te zetten…
@MERRY het is een 8c :’>
Heel lelijk!
Ik vind het op zich wel meevallen. :)
´t Is het net niet…
motorisch beter als de alfa, en looks eigenlijk ook wel ;)
Heeft ie nou 612 Scaglietti koplampen???
Van de auto’s die ze hier hebben proberen te vereniginge, heb ik liever 1 origineel, preferably de 8c. Dit is echt wansmaak woensdag.
Wat een inspiratie-loos interieur ook weer, dat lijken ze toch niet onder controle te krijgen…
Een beetje plastic fantastic feeling heb ik erbij. Het is vanalles wat door elkaar geflanst. Een hoop moeite voor niks als je het mij vraagt.
ik vind het maar een beetje een verschrikkelijk gedrocht..
ik wordt er absoluut niet warm van.
dat interieur, leuk dat je er een paar mooie warme kleuren tegenaan gooit, maar doe het dan goed, neem op het (nep?) leer om de pook mee, vervang die vieze goedkope grijze knopjes voor iets passends..
al met al moet het je toch wel duidelijk worden dat je in een auto rijd die niet zo ontworpen is als hij nu is.. beetje een soort frankenstein geval. er zijn net iets teveel dingen bij elkaar geraapt. om in de frankenstein metafoor te blijven, als je een top bikini model, en een goede atleet uit elkaar haalt en daar één nieuw geval van naait kan het resultaat nooit zo goed zijn als de originele.. ‘donors’..
kraken dus
Gadverdamme.
Dan maar plastic fantastic hoor…
Mij niet gezien bij dit ding…
Dit vind ik nou een typische Grand Theft Auto auto. Hij lijkt er zo verdomd veel op, maar is het niet 100%, en heet anders. Ik zeg niet dat de huidige IV Coquette moet worden verwisseld voor dit rare ding, maar hij had voor mij zo in IV kunnen zitten….
Lelijk en weinig inspiratie.
@HDM
Ik denk dat deze voor GTA nog te lelijk is. Zo’n lelijke auto als deze zit er niet in GTA. Bij GTA lijken de auto’s ook veel meer op het origineel uit de echte wereld. De voorkant hiervan lijkt nergens op. En dat bedoel ik in de letterlijke en figuurlijke betekenis.
@ Bakkerst
hoe kan jij nu zien dat er nepleer om die pook zit? :? waar moeten de knoppen anders van gemaakt zijn dan van plastic??
Ik vind het blender-effect 8C/C6 niet heel geslaagd, maar de prijs is mooi, het vermogen is ruim voldoende, en… het is een targa! Die heb je niet als 8C :D
Verders, in alle gevallen toch liever een ‘normale’ 8C, dit lijkt niet…
Neem dan gelijk een orginele alfa 8C
Of gewoon een Corvette :)
eikeba, doe mij maar de originele corvette…
Foute kleur buiten, foute kleuren binnen, heeeeel fout design, foute vent.
Car has been hit with the ugly-stick. Bweurk!
En niemand ziet dat de neus vrij veel weg heeft van de Gillet Vertigo?
Persoonlijk vind ik dit een van de minst fraaie Corvette-based coachbuilds.
De Spada Codatronca staat wat mij betreft nog steeds op eenzame hoogte.
Wat een afgrijselijk ding…snap niet hoe iemand dit mooi kan vinden.
Gaaf! Een sportwagen met houten dashboardinleg!
NOT!
Verder is de lak ook slecht.
Verpest!
Ik zie geen Italiaanse stijl! Achterkant is een kopie en voorkant is afschuwelijk lelijk. En die Corvette-techniek vertrouw ik toch niet zo.
Oeh…Die voorkant valt vies tegen !
Mag ik de donkere foto’s nog eens zien?
ik hou persoonlijk niet van die chineese namaakauto’s. dit is dan geen chinees, maar ze hebben dan wel de juiste auto’s gecombineerd. het had net zo goed een rolls met een focus gekruist kunnen zijn. maar ik vind dit wel een goede combi. hou alleen niet echt van het interieur… het kleurtje is ook iets te kermisattractie achtig. maar toch leuk als je iets anders wilt dan andere. best uniek. maar blijf wel van mening. koop een echte, maar als je toch voor iets apparts wilt vind ik dit wel een goede combi van verschillende modellen.
veel chiquer dan de normale corvette natuurlijk ..
er had zo maar Maserati op de neus kunnen staan ..
als ik geld zou moeten stukslaan aan een sportbak .. absoluut dit geval ..
Zit er geen alfa romeo patent op de “competizione” benaming ?
Hij is eigenlijk best geslaagd!:)
Dan liever een 8C of een Corvette C6, maar niet gemixed
Vind em keihard,
alleen je ziet er wel vanaf dat de makers goed naar de : 8C, Calafornia, 599, Spyker, Ford GT hebben gekeken,
Oja en ook nog iets van de Masarati MC12
What Klassiekerrally said..
Naar mijn mening slaan ze de plank volledig mis. Maarja, het blijft Amerikaans he ;)