
Deze ontbrak volgens mij nog in ons matte archief.
Het wordt echt tijd voor een nieuwe trend, die matzwarte lak is wel cool enzo, maar het begint toch een beetje te vervelen. Alleen de exotische matkleuren zoals poepbruin en spykerblauw zijn nog enigszins origineel te noemen.
Enfin, er was in Duitsland al eens een matzwarte Arnage gespot (met zwarte velgen), ditmaal was het autospotter15 die een soortgelijke auto voor Harrods zag staan. Het is nu alleen nog wachten op de eerste matzwarte Mulsanne! Meer foto’s van de Bentley Arnage op autojunk.nl.
het is en blijft wel een ontzettend mooie auto! en matzwart is wel echt mooi!
Moa matzwart is dus niet overal cool op. Diep piano lak zwart had ik toch mooier gevonden.
Kortom houd het mat zwart maar voor de lambo`s enzo.
Mat zwart is mooi, ik vind een Bentley Arnage werkelijk prachtig.
maar dit in combinatie? nee is het niet.., krijg een enorm tank gehalte als ik er na kijk.
Nou nee, zo’n tank hoort te glimmen, vind ik. Dit is toch dezelfde categorie als een vleugel a la strijkplank achter op je Arnage.
Mat is leuk op sportwagens die er [i]mean[/i] uit moeten zien, niet op limousines die een vleugje sportiviteit moeten uitstralen.
Zoals je zegt autoblogger, het nieuwe is er wel af inmiddels. Inmiddels zijn dit ook haast meer berichten voor autojunk dat autoblog, of niet?
Benieuwd wat de nieuwe trend gaat worden, wie doet een gok?
Piano lak zou inderdaad niet misstaan op een arnage (op eender welke Bentley eigenlijk)
Maar dit vind ik toch ook niet lelijk. En het blijft zelfs stijlvol.
Leuk.
Offtopic: Autoblog hoe is het om in waarde van 3.1 naar 1.3 miljoen te gaan?
–edit: geen idee, er staat nog steeds niks op de bankrek–
Did iz paz vout.
Porneau!!!
@ Gnermo
het dalen in waarde komt voornamelijk door het afweten van sponsors. Nu autoblog nauwe connecties met powned heeft zullen ze daar als het nodig is wel de centjes krijgen. En je weet PowNed = (bijna) publieke omroep = overheidsuitgaven = jouw eigen centjes.
hoe voelt dat? :P
er zit teveel een grijstint overheen, het zwart had nog wat dieper gemogen dan was t nog mooier geweest, kan natuurlijk ook zijn dat i eens goed gepoetst moet worden.
@ CarlAbarth Jij bent toch al sinds oktober 1979 dood?
Heb jij soms stiekem een alias aangenomen?
Bij veel geld komt niet ook automatisch goede smaak, blijkt helaas maar weer eens.
@Rikkon: Karl Abarth / Carlo Abarth is inderdaad al aardig wat jaren dood ja. Bij mij is de internetnaam puur gekomen omdat ik Carlo heet en een Abarth had… ;)
Ziet er erg goedkoop uit. Dit doet naar mijn idee enorm afbreuk aan de auto. Het past gewoonweg niet op deze bolide
-edit: niets is zeker, en we hebben aan sponsors geen tekort, nu weer ontopic aub-
@Gnermo: OMW! Censuur op AB!
Ik snap echt niet wat iedereen zo geweldig vindt aan dat matzwart :?
Het ziet er toch gewoon goedkoop uit, alsof iemand er ff met een roller overheen gegaan is :|
Als je je golfje goedkoop wilt opknappen snap ik het nog maar op een Arnage is het toch gewoon fout..
Mooi glanszwart is niet lelijk.
Lelijk matzwart is niet mooi.
Met een roller?
Je hebt zeker nooit een goede wrap in het echt gezien?
Deze Bentely Arnage is gewoon de max.!!!
Gruwelijk…
Als ik de eigenaar was zou ik in plaats van een nieuwe Mulsanne te kopen, nog eventjes in deze door blijven rijden of even de RR dealer te bezoeken voor de Phantom
Is een matzwarte auto nu nog steeds een heel eigen nieuwsbericht waard? Komop zeg, kap eens met dat matzwart gegeil.
–edit: dat bepalen wij wel–
Dit staat écht goed ! Die neus van de arnage komt er heel vet uit.