
Wel ja joh, laten we de dag beginnen met een Lambo crash. Alsof hier nog niet genoeg gecrashte Lamborghini’s voorbij kwamen. Ter ere van ons 5-jarig bestaan vorige week hadden we zelfs een fraaie Lambo crash top-5 voor je gemaakt.
Of deze maagdelijk witte Murciélago onze top-5 had gehaald als ‘ie net een weekje eerder was gecrasht, dat durf ik niet te zeggen, maar hij gooit absoluut hoge ogen. Het tafereel speelde zich afgelopen maandag af in Londen. De exacte details over de toedracht zijn onduidelijk, maar de foto’s van het resultaat zijn dat in ieder geval niet.
De Lambo staat geregistreerd in Monaco en kwam in Londen uit een ondergrondse parkeergarage. Op één of andere manier nam de bestuurder een stoeprandje mee en wel zodanig hard dat er een groot gat geslagen werd in zijn rechter voorkant. Niemand raakte gewond. (via: gtspirit)
Dat is een duur grapje!
Jammer van de auto, maar het is niet anders.
In zwitserland ook al gister dus het gaat weer helemaal goed met de Lambo crashes. Misschien over een aantal weken een top 10 ;)
Wat een kalf. Dat is behoorlijk hard gegaan!
Is zeker een nieuwe manier om je wiel eraf te halen als je slotbout vast zit
nu even serieus: hoe krijg je het voor elkaar?
@Bart_V: Lol :P
Mooi kleurtje, zoals iemand al eerder opmerkte misschien wel de Versace?
Wat er nog over is van die velg wil ik hebben :D
stoeprand met bermbom dan zeker ..
Opzich ziet het er niet heel gevaarlijk uit, maar toch had ik wel verwacht dat de airbag van de passagier’s stoel was open geklapt..
Er is trouwens nog een witte lambo gecrasht, check autogespot
@AMGJunk: niet dat je er even een linkje bij zet ;)
maar het gaat wel hard zo met de lambo’s
http://www.autogespot.com/nl/item/5777/lamborghini-crasht-op-snelweg-na-race-met-bugatti-veyron.html
Te koop: Linker koplamp unit Lamborghini Murciélago
4e post dual spot!
@AMGjunk, als er niemand in de stoel zit gaat de airbag ook niet af.
Toch moet het idd wel erg hard gegaan zijn gezien de schade. die 355 er naast was toch wat beter in het nemen van de bocht.
Told ya! :-)
Mooie C-klass AMG op de achtergrond. (mits het niet alleen de wielen zijn)
Dat moet een beste knal geweest zijn….
is dat niet zo een versace versie?
@jack
Ja of die Ferrari :-)
Kan iemand mij vertellen, waar al die onderdelen gebleven zijn…….??
Hij mist wel van alles, maar ik zie niks in de buurt liggen.
Of misschien ging het inderdaad wel heel hard, waardoor hij nog een paar honderd meter is doorgereden op 3 wielen.
Wordt het niet eens tijd, dat er wat meer mensen leren auto te rijden? Wel leuk, dit soort opsommingen, maar wel een beetje zonde van de auto’s.. Konden ze deze auto beter aan mij geven.
dat moet een groot hard stoeprandje geweest zijn!!
Ik wil die stoeprand! Zou een mooi plekje in mijn verzameling krijgen, naast de poes van Tom Boonen.
Hij bloedt!
Tja… dit gebeurt elke week zowieso 1 keer? (bekend of onbekend, dat maakt niet uit)
Mensen met Lambo’s denken dat ze gelijk een professioneel coureur zijn ofzo, gaan de scherpste bochten nemen, en proberen alles uit… Dan krijg je zoiets als dit, en dan is het huilen voor ze….
Ja zonde.Er toch genoeg plaats naast de stoeprand :)
Wat een knuppel heb je 4 wiel aandrijving kan je er nog niet in rijden. :P
Nope is geen versace…. En geloof me dit is niet van een stoeprandje… Dit lijkt wel op Park Lane, net voor hyde park corner.. En als het een stoeprandje zou zijn kan dat randje wel springen, aangezien de zijkant achter ook in elkaar zit…
Alsof hij langzaam dood bloeit… Vreselijk om te zien!
Deze had ik een paar weken terug nog gezien! zonde oor