Net iets minder spectaculair dan parkeren in Turkse stijl, maar de Amerikaanse bestuurder van deze Mercedes C-klasse krijgt bij het terugzien van de beelden waarschijnlijk opnieuw knikkende knieën. Gisteren reed hij met zijn auto dwars door de muur van de garage van de Bank of America in de plaats Tulsa.
Naar eigen zeggen kwam zijn voet klem te zitten onder het gaspedaal toen hij achteruit inparkeerde. Het had niet veel gescheeld of hij was met zijn auto 6 verdiepingen naar beneden gestort. De airbags zullen je dan niet redden. Erg hard was de muur niet, want de bips van de Mercedes ziet er bijna ongeschonden uit.
Beneden op de grond raakte verschillende geparkeerde auto’s beschadigd door het vallende puin. Er raakte niemand gewond. De bewegende beelden: FILMPJE!
Met dank aan VeniVidiVici voor de tip
Die mercedes oogt nog wonderbaarlijk ongeschonden aan de achterzijde…
Marketingstuntje zou ik zeggen…
@PietH.: inderdaad, toch zonde, want aan de uitlaten te zien had hij nog sportpaket ook.
@lambo4all: Nee hoor, is gewoon een 6 cilinder. Sportpakket heb je een stukje ongespoten bumper. Hoewel ik het niet met 100% zekerheid durf te zeggen aangezien de samenstelling van de bumpers etc. anders liggen in Amerika dan in Europa. vorige C-klasse had in Amerika standaard het AMG-pakket erop namelijk. Wellicht is dit ook bij de nieuwe… Soms is het voor wel een Sportpakket en achter niet. Maar voor naar Europese begrippen is dat geen bumper uit het sportpakket.
@lambo4all: Nee joh is gewoon de C350 instapmodel in the states.
echt een cock!
Kneus.
Gewoon laten zitten. Gaten dichtmetselen, grote Mercedes billboard er onder, klaar!
[email protected]: ik dacht precies hetzelfde net. :D
Ik zag dit net op Jalopnik staan en dacht aan een reclamestunt, je ziet wel vaker auto’s op wanden geplakt. Maar het is echt, wat betekent dat Amerikanen geen verstand van beton en metselwerk hebben. Waarschijnlijk gebruiken ze oud beschuit of zo. Hoe kun je anders een Mercedes zo door een muur heen rammen (met de stukken beton op straat)? De auto lijkt ook niet eens ernstig beschadigd aan de achterkant.
Mercedes wilde daar gewoon een reclame uithangbord en dat mocht niet van de locale gemeente. Dus dan maar zo! ;)
Eh zijn mercedessen tegenwoordig van 3 cm plaatstaal of zijn de amerikaanse muren van piepschuim? Niet eens een krasje…..
De Benz ziet er nog erg gaaf uit. Dat zal wel te maken hebben met de kartonnen muren van de States. Ik verbaas me altijd over de onechtheid van de gebouwen daar. Heel florida bijvoorbeeld lijkt wel gemaakt van Disneyworld materiaal.
@ Klassiekerrally:
Krijg je een beetje dit idee :D
Ik zie een mogelijkheid voor een spandoek met een grote pijl en reclame voor de stevigheid van Mercedes :P
Ik zeg Recall… voor alle Amerikaanse parkeergarages :-|
HOAX!!
Duitsers kunnen ook wat van spectaculair inparkeren hoor!
http://www.youtube.com/watch?v=sA0zhqF0qHg
Niemand ziet trouwens aan de scheuren dat het gewoon pleisterwerk is? Lijkt me nogal logisch dat je daar zo doorheen zit. In de engelse berichten is trouwens ook nergens te lezen dat hij achteruit inparkeerde, maar juist een hele aanloop had.
Maarre, ik heb toch iets gevonden wat een heel ander licht op de zaak schijnt. Ik zeg recall voor Benzen. :D
Weer een duidelijk gevalletje van: Ik heb een dure, snelle mooie auto, maar ik kan helemaal niet autorijden!
Hoe de fack kan je voet onder het gaspedaal vast komen te zitten? En hoe de fack kan je dan in hemelsnaam de auto laten versnellen? Als ik mijn voet onder het gaspedaal leg kan ik geen gas geven?!
Prutser!
Aan de ene kant is het een verschrikkelijk domme fout (je voet onder het gaspedaal = gas geven? Huh?), aan de andere kant is het een prachtig verhaal om na te kunnen vertellen.
Omdat het verkeerd vertaald is. 67 jarige (ja ja) Ralph Smith zat met zijn voet vast tussen het rem- en gaspedaal. Vraag me niet hoe, maar dat is zijn verhaal. Dus niet ónder het pedaal. De Benz was trouwens een leenauto.
@Wessee: Tjah dat is het mooie van dit soort sites he…
Wel een leuk artikeltje plaatsen, maar vervolgens niet het volledige artikel behandelen alleen een paar highligts waardoor de tekst ineens anders van strekking wordt.
Stevig muurtje was dat zeg!
aangezien de Mercedes nog geen 10km/u reed ..
Dus daarom maakt Volkswagen van die automatische inparkeer systemen:)
Je kan het ook positief bekijken he. Dit is het toonbeeld van premium :P
Dit lijkt mij hartstikke nep, hoe wil je een muur breken met die auto, om vervolgens geen krasje te hebben?
MB is voor mij het beste merk, maar om te zeggen dat ie ongeschonden een muur door kan, dat zie ik dan wee rniet gebeuren :P
Op video’s is te zien dat boven het rechter achterlicht de boel niet helemaal meer is zoals het hoort en er een beschadiging aan de bumper is.
Is nog niemand die deuk boven het linker achterspatscherm opgevallen?!?!
@jack_abarth: lees de reactie boven je voor de verandering eens. ;)
Japanse parkeergarage van papier machee?
Dus zo ziet een C-klasse er uit vanuit kikkerperspectief!
Altijd al willen weten.
Er zitten toch echt flinke krassen op de zijkant.
Ik heb wel vaker berichten gehoord over mensen (vaak vrouwen :P) die perongeluk vol gas de verkeerde kant op gaan en hem in een etalage parkeren. Ik denk dat dit ook zo’n geval is maar dat die man liever zegt dat z’n gaspedaal vast zat, na al die Toyota’s kijkt niemand daar meer van op :P
Dat krijg je als je pauperbak geen koppeling heeft!
Redelijk massive parkeergarage trouwens.
straks moeten alle mercedesen ook terug geroepen worden omdat de parkeersensoren zogenaamd niet werken:P
Gevalletje MB (of dat staat voor Marco B of toch voor Mercedes B mag je zelf bedenken). “Beter een ster in de muur dan op mijn motorkap”.
O, was dit niet het donderdag-bijschrift topic? :-D
@ PietH
In Amerika hebben alle C-klasse modellen twee uitlaten. Daar hebben ze namelijk allemaal een V6.
’t Is dat hij toch enigszins beschadigd is, maar anders zou ik zeggen:
“Audi & Bimmer powned in billboard-reclame-oorlog”
@ lambo4all : geen sportpakket. gewoon een 6-cilinder, die hebben allemaal een dubbele uitlaat. als je goed kijkt, bemerk je aan de zijkant de ‘gewone’ avantgarde velgen.
goeie reclame voor de Mercedes C klasse al zeg ik het zelf.. En voor het volk wat erin rijd afentoe… :P
Tss.. Dumb ass.. Had hem dan compleet naar binnen gevlogen ipv half. ;)
Meneer mag zich gelukkig prijzen zich een Benz te hebben aangeschaft. Ik moet niet denken aan de gevolgen als dit was gebeurd met een Chrysler of Dodge..
@Benz..: ’t was een leenauto… ;)
Try to park your car…. No you’re doing it wrong!!!!
zo FAKE als het maar kan!!! Oooh sorry als dat al 20x gezegd is of niet! Waarom heeft die auto geen schade bij het eruit rammen van zo’n stenen muur??? HAHA, ik weet niet wat het doel nou is van deze actie! :D Maargoed het kan aan mij liggen!
Weet je wat ook al 20x gezegd is? Dat die auto wel degelijk schade heeft. Imagine that…
puur FAKE !
Als de auto zo ver door de muur is gevligen zal de muur veel meer beschadigd zijn.
5 cm rondom de auto is de muur nog als nieuw !
Dit lukt in het echt NOOIT
@henri: Euhm…pleisterwerk?
Lekker stevig muurtje zeg!
Ik zeg die muur FAILed hard! :P
Geen gewonden? Baksteentje van 6 hoog komt hard aan hoor…
Euhm…pleisterwerk?
@Wessee: Ach so.. ;)