
Justin Dior Combs, één van de zes kinderen van Sean Combs (AKA P Diddy), werd nog niet zo heel lang geleden 16 jaar. Leuk, reden genoeg voor een feestje. Taart, limonade, vrienden & vriendinnen en een cadeau in de vorm van een Maybach ter waarde van $360.000.
Is dat ethisch verantwoord? Tuurlijk niet, maar het blijven toch je kinderen he. Diddy maakt zelf wel uit of ze er mentaal klaar voor zijn. Blijkbaar was Justin dat. Persoonlijk was ik flink uit mn stekker gegaan, aangezien hij ook een Gallardo had kunnen geven. Wie wil er nou een enorm grote limousine op zn zestiende?
Check HIER de 10 minuten durende docu van Martin Bashir over Diddy.
Diddy Kong Racing FTW!
@Alcantara: LOL! Hahahaha, dat zoontje lijkt ook echt op Diddy Kong!
Als die gast een auto voor zijn zoon wilt kopen laat hem dan lekker. Hij heeft geld zat dus laat hem lekker. Als je je daar aan stoort dan ben je echt zielig bezig.
@TimZ: Volkomen met je eens, mensen die zich er aan storen zijn gewoon jaloers en zeer triest.
@Something: Neeeeenee something. :D
Je geeft je kind toch geen maybach? Das nen bompa bak…
Geef dan ne porsche of audi S5, iets sportief.
Range Rover sport is ook ne klassieker.
In die wereld is da normaal, stoor mij daar ook ni aan, ma ne maybach, das gewoon lame. :p das gelijk ne phantom, daarin moet ge gereden worden. En liefst door iemand met de skills van Hamilton ofzo. :D
Als ik miljonair was zou ik mijn kind(mocht ik dat hebben) ook geen Fiat Panda kopen… Niet meer dan logisch dacht ik. Maarja, had zelf liever een leuke ferrari gehad dan zo’n lompe bak, heb d’r niks mee :)
Als je zelf een Maybach zou krijgen zou je ook niet checken of het wel “ethisch verantwoord” is…..
omg op je 40e zou dat mischien een leuk cadeau zijn maar op je 16e….
Whahaha, ik moest ook echt aan Diddy Kong denken! xD
Als je het geld hebt, waarom niet :P
Echt Amerikaans. Hier hoor je er niet bij als je geen auto krijgt op je 16e..
Als mijn kids 16 zijn (nog 10 jaar) dan zoeken ze maar een baantje voor de brandstof, en mogen ze de 2e auto lenen, miljonair of niet.
Die man heeft gewoon veel geld… Ja, als je geld hebt…. dan ga je je zoon toch niet laten rondrijden in een crappy auto….
Je kan twijfels hebben over de moraliteit van zo’n cadeau.
Maar ik zou zeggen liever een Maybach dan een Ferrari/Lambo. Met een Maybach is de kans iets groter dat het kind z’n 17e verjaardag kan vieren.
Filmpje doet het niet meer.
@Jochempie: Vertaald naar het Nederlands staat er dat je naar Youtube moet gaan om het filmpje te bekijken ;)
Volgens mij krijgen de zonen van Sjeiks wel wat meer cadeau voor hun verjaardag dan “enkel” een Maybach. Diddy is niet zo bijzonder :p
ik zou hem meteen verkopen, wat moet je zowiezo met zo’n walgelijk ding :S
@spykerboy:
Zowiezo? Het is sowieso.
Die Justin Bieber heeft die lamborghini overigens nooit gekregen hoor. Dus hoeveel er waar is van die maybach kun je je ook af vragen, op papier aan zijn zoon gegeven misschien maar in de praktijk gebruikt als boodschappen auto door de butler.
diddy heeft gewoon zn oude laptoppie opgestart en is vervolgens naar euroncap gesurft. Daar zag hij dat de Maybach de hoogste rating heeft. Dus……..
Beter gedaan dan de hulk, met zn patserzoontje in den supra
@Benjamin1: Nick Hogan heeft inmiddels een Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé, ik zou het wel weten als ik moest kiezen tussen die MM en een RR.
Zo rijk zijn, en dan nog een gedateerd model cadeau geven…
Ja en morgen lees je: Diddy klaagt dat hij te weinig geld krijgt door downloaden:P
Hoezoe? je hebt net je zoon een maybach gegeven WAKE UP!
@kane_sting: Het zijn vooral de platenmaatschappijen die zeuren ;)
Toch veel te saai voor op je 16de? Geef hem een Aston Martin. Velen malen mooier en veel leuker natuurlijk.
Skippen naar 7:15 min
Bah, ik zou dat ding verkopen en er een M5, GT3 RS, en een Nissan GT-R van kopen oid!!
illuminati
man ik zou niet eens een Maybach willen.
van dat geld koop ik liever een huisje en mijn auto een kleinbeetje opleuken. (ander dakspoilertje en speakers (GEEN SUBWOOFER!) vervagen en nee GEEN JHONY bak van maken)
@Bart_V: succes met je avontuurlijke gezellige leven vriend
zo’n hekel aan die gast, een echte aap…
wel een beetje matig hoor, niet eens 21 inch schoentjes eronder.
@CSL
Hear hear! Haat en jaloezie tot in het bot :)
Dit heeft niet veel te maken met jaloers zijn, maar met verstand hebben (zeldzaam tegenwoordig)
Als je je kind enige opvoeding wil geven en enige waarde van wat echt belangrijk is in het leven (niet dat ik dat van een gehypte rapster verwacht natuurlijk^^, maar dit is even hypothetisch :p) dan geef je ze geen miljoenen cadeau zonder dat ze ook zelf maar iets voor moeten doen hebben.
Ik mocht toen ik 16 was een brommer kopen… als ik er zelf vakantiewerk voor deed (de redenering van mijn ouders was dat ik toen ging beseffen wat iets waard was en dat indien ik het zelf zou betalen ik er voorzichtiger ging mee omspringen) En weet je wat, ze hadden gelijk!
Indien je doet wat P)Dummy doet, dan maak je een vrouwelijke of mannelijke Paris Hilton en we weten allemaal wat dat in houdt^^
Volkomen van de pot gerukt, dit soort rappertjes die geen noot kunnen zingen, miljoenen verdienen met hun deprishit muziek en daarmee hun kids volkomen verpesten. Een Maybach op je 16e, zo´n idioot moeten ze oppakken wegens geestelijke mishandeling. Geef die snotaap een scootertje voor naar school. En niet alleen omdat een Maybach een draak van een auto is…
@Spiderman:
P Diddy is geen rapper hij is een producer en als je eens ziet welke artiesten hij ontdekt heeft verdient hij al dat geld wel.
@XytraS
daar in begrijp ik jou ik kreeg op mijn 17de wat geld om mij een wrak naar keuze te kopen en die op te kuisen het zelfde ben ik vanplan met mijn kinderen ze mogen zelf kiezen welk model, zo lang het niet te zeldzaam is en iets origineel is
@ spiderman
niet zo snel oordelen.
P diddy is op uiterst knappe manier selfmade miljonair geworden ( niet door alleen z’n muziek )
en die maybach is niets meer dan een luxe taxi voor zijn zoon.
Waarschijnlijk ging de beste jongen op z’n 15e ook al niet op de fiets naar school
@jorden:
ja precies. Hij veel van zijn geld verdient met slim zaken doen, en zijn kledinglijn Sean John
Die jongen was al verpest ver voor dat hij 16 werd. Dus wat maakt die Maybach dan nog uit? En natuurlijk is het vet om een auto van 4 ton te krijgen als je net je rijbewijs hebt. Maar wat geeft je persoonlijk nu meer voldoening? Alles krijgen van papa? Of door je eigen kracht en inzet een leuke 3 serie kunnen rijden?
Afgezien van verwende rijkeluis kindekes…
een Maybach? lol?
Dit is, met alle respect, toch echt wel HET absolute voorbeeld van ghetto mentaliteit, lol.
@CSL: Racist..
OT: Het is op en top Hollands schijnbaar om iemand z’n succes te misgunnen.
Walgelijk mentaliteit hebben sommigen hier. :X
@Spiderman–> (mocht je willen ja)
Nog zo’n zielepoot die iemand z’n succes niet gunt. :?
@Jorden: Pff.. gelukkig nog reaguurders welke wél over een gezond verstand beschikken. Goed om te zien. :)
En ja hoor.. wéér eentje.
jeetje ik krijg 4 velgjes voor me mini maar daar blijft het ook bij:P
Of het nou een rappertje is of een producer of een kledingboer, feit blijft dat je volkomen maf bent als je je zoon een Maybach geeft op zijn 16e. Ik misgun niemand zijn miljoenen als daar hard voor gewerkt is, maar probeer je kind nog een beetje bij te brengen dat zoveel geld niet vanzelfsprekend is.
Amen @Spiderman ! … Als Puffy nou gewoon dat ding had gekocht om zoonlief naar school te laten rijden, was er niets aan de hand geweest; maar aangezien hij ‘m “publiekelijk aan aan z’n zoon gaf”; kun je – en terecht – commentaar verwachten !
Het toont niet alleen aan dat Puffy geen kaas van opvoeden gegeten heeft, maar ook dat ie geen benul van auto’s heeft; een veel te duur, overjarig model kopen in een verkeerde kleur met aftandse velgen; en dat alleen wegens het MB/Maybach imago in de USA ???
Begrijp me niet verkeerd; ik gun zo’n jochie echt wel een Landrover Sport met 24″ velgen hoor, maar een Maybach voor een 16-jarige is niet (wan-)smaak, maar proletengedrag !
Hm…, als je geld zat hebt, en je ’n zoon of dochter hebt, wil je hem of haar gewoon gelukkig maken.
In de echte High Sosiety kringen is dat nu éénmaal de normaalste gang van zaken, ook al kennen de Zonen en dochters niet altijd de ware realiteit van het leven, zij kennen gewoonlijk altijd alleen maar de luxe om-zich heen, maar sommigen doorbreken dat, en die zullen er blijven komen.
Het is maar een veredelde Mercedes :)
@DannyHoff
Hm…, ik zou ’n Maybach eerlijk gezegd niet zomaar ’n veredelde Mercedes (durven) noemen.
Er is voor het ontwikkelen van de nieuwe Maybach zeker 10 j. voorstudie geweest, waarbij Mercedes tal van High sosiety party’s heeft georganiseert, en er tal van eigenaars van o.a. Rolls Royce & Bentley op ingingen, en de eindconclusie was dat die eigenaars ‘ns ’n vervoermiddel wilden dat moderner was, dus ’n vervoermiddel naar hedendaagse normen, volgepropt met High Tech en toch ultiem voorzien van alle denkbare luxe.
Dat was dus het streefdoel van Mercedes met de nieuwe Maybach. De geschiedenis van Maybach moet je zelf maar achterhalen als je die niet moest kennen.
Er is dus net zoals in bv. ’n Rolls geen enkel onderdeel dat zómaar is toegepast, alles is dus eerst grondig uitgetest vooraleer het werdt en wordt toegepast.
En tja, bijna elke gefortuneerde burger of staatshoofd heeft dan ook hedendaags enkele Maybach’s in zijn of haar bezit.
Met alle respect dus voor jou mening hoor . . . :D ;)