Je zou verwachten dat er naast een auto die de naam Bamboo draagt een panda zou zitten, maar dat durfde Rinspeed kennelijk niet aan. Vandaar dat er naast de laatste Rinspeed-creatie gewoon weer een gleufdier als standversiering staat.
De laatste keer dat we een plekje inruimden voor een Rinspeed-dame was precies 3 jaar geleden. Zij stond destijds in duikpak, omdat ze een onderwatermobiel promoote. Het schatje van vandaag heeft het wat makkelijker, want zij staat naast een kek zomers elektrowaggie, de u inmiddels wel bekende Bamboo.
Helaas betekent dit wel dat zij een van de weinige babes is die een hogere CO2-uitstoot heeft dan de wagen waar ze naast staat, maar dit is haar vergeven. Roept u maar: [ ]geschikt of [ ]ongeschikt?
De meid is in dit geval oneindig veel leuker om naar te kijken als de auto,sterker gezegd eigenlijk de enige reden om naar de foto’s te kijken .
dit lijkt echt op een auto uit mijn playmobiel set van 15 jaar terug
Ik snap niet dat het zo kan groeien zonder wortels…. -1 voor de Rinspeed 10 voor de dame
zij ziet er appetijtelijk uit..de auto vind ik wel aardig..
Ik zeg doen.
Heeft dat ding nou Mercedes G-Klasse spiegels?
@RickB:
Yup, is een samenraapsel van verschillende wagens, Mini, Swift,…
Geinig wagentje en een ongelooflijk lekkere dame!
de dame is zeker leuker dan het autotje!
Ik zeg Mehari:
@Pallas:
Ok, dan is ze maar voor mij: ik zeg ‘Met haar wel’
Leuke meid. “gleufdier” vind ik knap denigrerend. Beetje penisnijd of zo?
@midasracer: Dat is dan juis toch géén penisnijd, maar het Oedipuscomplex ofzo?
@Pallas: Oedipuscomplex heeft iets te maken met seks en je moeder (jaagh), penisnijd met te weinig seks, zelf een lelijke vriendin hebben of gewoon jaloers zijn op de vriend van dit snoesje.
jemig, die heeft veel te veel aan…
[X] Geschikt
[ ] Ongeschikt
Wel een ‘prettig om te bekijken gleufdier’
geschikt, alleen om haar kijken we alle foto’s hè
Gleufdier: altijd +1
Die dame was dus eigenlijk de enige reden waarom ik dit bekeek ;-)
Rinspeed heeft altijd prachtige vrouwen op hun stands staan. Ja, je moet natuurlijk compensatie hebben als je geen mooie auto’s kunt bouwen!