
Voor de ene spotter is het dagelijkse kost, voor de ander een ware rariteit. Dit geldt voor veel auto’s die alleen lokale populariteit genieten, zoals de Dodge Viper. Van de tienduizend Viper GTS’en rijden er méér dan genoeg dagelijks over Rodeo Drive; de P.C. Hooftstraat laten ze echter ongemoeid.
Soms moet je zelf uren aan vrije tijd opofferen om zelfs maar iets simpels te scoren, en soms komt het gewoon vanzelf naar je toe. Bij wijze van spreken. Zo had een goede vriend van mij op Autojunk foto’s van een Viper GTS zien staan, gefotografeerd in Amsterdam. De auto stond er nog, en van het ene op het andere moment sprak ik de eigenaar over dit tot 600 pk opgevoerde monster. De 8,0 liter V10 levert fabriek-af 450 pk. De jonge bestuurder vertelde dat Pro Speed er side-pipes onder had gelegd, iets dat eigenlijk onmisbaar is bij een onbescheiden auto als deze, maar toch niet standaard werd geleverd. Zelfs niet in Amerika, waar zoiets wel standaard is voor de Viper SRT-10. In Nederland rijden naar schatting vijftien tot twintig exemplaren rond, want Nederlanders kopen liever iets Europees.
bij mij in de buurt staat/stond er ook altijd een bij een corvette garage
Ik zie een Nürnburgring sticker, het zal met deze velgjes niet meevallen om een goede tijd neer te zetten.. Wat een oerlelijke auto trouwens, ik hoop dat Fiat er iets goeds mee doet ;-)
@bredaas: Nou ik zie alleen een Nordschleife sticker met Neverbin wat in mijn ogen impliceert dat de eigenaar niet met zo’n bak over de Ring wil knallen maar wel graag een Ring sticker achterop wil plakken (?!)… Beetje triest.
@audir8v10:
Je snapt het niet hehe. Dat is omdat (vooral in de UK) iedereen op z’n Corsa/Saxo een Nurburgring sticker plakt die ze van eBay hebben gekocht voor 2 pond, dit is gewoon een parodie daarop.
@Lan_Evo: Ik vind het inderdaad ook wel een leuke grap. Niets zieligs aan. Zelfspot is een goeie eigenschap.
@Lan_Evo: hehe ja bij nader inzien toch wel humor! En inderdaad kneuzen genoeg die de erebadge achterop hebben en nooit een meter op de ring hebben gereden..
@audir8v10: kuch kuch:P bij mij zat hij er al op maar geen zin om eraf te halenXD
@audir8v10: Als je dit zielig vindt snap je de grap niet.
@audir8v10:
vind het nog wel grappig!
@bredaas: Ik vind hem mooi. Maar meer iets voor de Las Vegas strip dan de P.C.
Deze is niet lelijk
Haha, dat neverbin erbij zie ik nu pas.. Gevoel voor humor
@fctwente Ik neem het je als Twentefan niet kwalijk dat je geen smaak hebt ;-)
Mega brute bak vind persoonlijk de velgen niet zo maar verder…………..
@E34M5Touring: Eens, die velgen passen er écht niet bij.
Wat een bruute bak blijft dit toch.
Maar die velgen , come on..
Als je het aan mij vraagt is dit een lelijke bak :D
Heel jammer van de velgen…
Voor een auto uit pakweg 1995/96 is dit toch nog steeds een dikke auto om te zien.
In Nederland is er iemand met een opgevoerde Viper met eenzelfde power output. Zit ook op het Nederlandse RX7 forum
@neal:
En….
@neal: idd zwarte viper met een groen blok en een gele rx7 heeft hij toevallig is dat de oom van me schoonzus
heeft trouwens nog wat leuke speeltjes waaronder z3m coupe en opel manta turbo
Ik mis toch echt een kentekenplaat aan de voorkant. Zelfs een Brit zal zich in Nederland aan de regels moeten houden, dus hopelijk komt hij niet al te vaak een agent tegen.
schijtlelijke velgen!
Zo, die heeft er een paar klesters ondergezet… Vind de Viper in deze kleur toch het mooist met die racing stripes. Zal wel bruut klinken volgens mij.
“want Nederlanders kopen liever iets Europees”
Iedereen koopt liever wat Europees.
@DePannekoek: Mag het ook Japans zijn?
@midasracer: Alleen als het moet.
Blijft een waanzinnig gaaf bakkie dit ,wel andere velgen ;)
Blijft een stoere toffe slang :) maar die velgen…mmmNEE :(
Jammer van die velgen:(
maar aan de auto zelf is niks mis!:)
Nice Spot!(Y)
Wel een mooi ding, maar ik vind de Corvette mooier en beter.
Die velgen staan hem goed ik bedoel awesome
Met natuurlijk die geweldige 8.0 liter v10!
Blijft een icoon.Alleen even heel gauw die pauperwielen eraf.Graag origineel erop.
450 pk uit een 8,0 liter v10 -_-
@romenkorn: 15 jaar gelden was dat een hoop….
@nicktexel:
En al helemaal voor een Amerikaan.
wat een heerlijk monster :D!