Omdat Infiniti sinds dit seizoen sponsor is van het Red Bull Racing F1 team hebben ze aan wonderboy Sebsatian Vettel gevraagd om zijn "ideale" Infiniti te ontwerpen. En dit is hetgeen waarmee Sebas op de proppen kwam. Een lompe SUV met frutsels. Lekker sportief.
Een persbericht ontbreekt voorlopig nog, maar we zien wel een aangepaste voorbumper, nieuwe velgen een bescheiden achterspoiler. Ook zijn er wat Sebastian Vettel logo’s op de spatborden geplakt. Op de IAA van Frankfurt zal Infiniti deze Performance Concept versie van de FX50 officieel onthullen, maar over het daadwerkelijk in productie nemen van deze auto is nog niks bekend.
Vreemd is wel dat Infiniti in Frankfurt een gefacelifte FX laat zien terwijl die juist niet in Europa verkocht zal worden.
Ook heeft Infinti nog deze teaservideo vrijgegeven:
UPDATE: Hij is officieel. Check de proleterige SUV met spoiler en witte lichten hieronder!
The first-ever Vettel-badged road car, the FX Sebastian Vettel version is the lightest, fastest and most aerodynamic FX yet, reflecting the World Champion’s desire for a 300km/h Crossover that he can drive on his home country’s derestricted Autobahn.
15 reacties
Audi A1
http://www.autoblog.nl/archive/2008/03/05/infiniti-fx50
En die heeft recent een kleine facelift gehad (die volgens de importeur dan weer niet naar Europa komt):
http://www.autoblog.nl/archive/2011/08/04/inifiniti-frist-de-fx-op-maar-niet-voor-ons