Leuk natuurlijk, een nieuwe BMW 5-touring maar toch wel heel gewoontjes. Tijd dus om de F11 een beetje te personaliseren, bij Hamann bijvoorbeeld.
Alles ligt klaar. Een spoilerlip voor onder de voorbumper, skirts, achterbumper en natuurlijk velgen en uitlaten. Met de 4 uitlaatjes gaat Hamann duidelijk voor de M5-look. Opzich niet verkeerd voor een Touring, aangezien BMW er nog minstens 2 jaar over doet voor zich te realiseren dat ze er een moeten bouwen.
Op de plaatjes zien we Anniversary Evo velgen in het zilver en zwart met 255-bandjes voor en 295 rubber achter. Ook in de maat 20 inch verkrijgbaar. Een wielsetje, inclusief banden, zet je zo’n 8k euro terug.
Omdat grote wielen op een hoge auto écht niet staan zet Hamann je 5-serie ook 35mm omlaag. Rij je een 550i dan hebben ze nog een sport-katalysator klaar liggen. Carbon en titanium siert het interieur.
Ziet er echt gaaf uit!! Vind ik mooier/stoerder dan de sedan:)
@zakar36
vind ik moet zijn:Ik vind hem mooier/stoerder dan de sedan :P
@zakar36: Een grammatica correctie is niet nodig. Alleen voor mierenneukers.
ontsaait is niet eens een woord..-_-
@MAB: beetje in het verlengde van de staatspolitiekcorrecte ‘onthaasting’…beetje spelen met woorden…altijd +1
@Megakix: ja oke ik begrijp hem helemaal:P
Het is nog mogelijk: subtiel tunen en toch heeeuuul dik maken!! Prachtbak geworden.
in de 550i ligt toch dezelfde motor als in de m5?
@Stopwearingpants: als ik me niet vergis ligt daar een v8 in met 400 pk.
@Stopwearingpants: zelfde moter, alleen wat liever voor de boompjes en diertjes. iets met lawaai en hart verzakkingen enzo
Lekkere bak dan ! Zeker met die zilveren velgen (zwart = ranzige-drugskoerier-bende). Maar een M5 zal toch weer wat dikker worden, zeker rondom de wielkasten….en tsja, dáár moet je voor doorsparen…
Heel netjes. Ik zeg, donkerblauw zonder spoilers met die zilveren patta’s :D
Ziet er erg geslaagd uit, alleen die wielen vind ik er niet zo goed onder passen. De optionele 356 wielen van BMW vind ik een stuk mooier staan onder een F10/F11:
Afgebeelde wielen zijn ook 20″ trouwens. Fraai hè?
@Svensson: Super! Mooie wielen. Mooie auto heb je!
@Freewarefreak:
Was het maar mijn auto haha :(
Wel één van de mooiste F10’s die ik ken.. precies zo mogen ze ‘m wel voor de deur zetten :D
@Svensson: O sorry. Ik dacht dat je in de Flevopolder even uitgestapt was om een plaatje te schieten in de wijde wereld. Ik sluit mij echter onmiddelijk bij je aan. Voor mij ook één aub, precies zo. Kwijl. Dat weten we hè, ik ben een sedan-lover. Nog mooier als de Touring. En met deze wielen aub, sorry meneer Hamann, nog even oefenen en met een schuin oogje naar BMW zelf kijken hoe die dat doen. ;)
@Svensson: Die wielen zijn inderdaad die ultieme porno voor de nieuwe 5. Kosten ook nog niet de helft van de Hamann wielen, dus ik zou het wel weten!
@Svensson: wow, nice nice nice car !!!! Velgen ben ik niet helemaal van gecharmeerd (hoewel prima); dan had ik gekozen voor de Individual velgen, iets meer ‘body’, iets meer ‘chique-le-friemel’.
Overigens, wat voor kleur leer heb je binnenin ?
@Megakix:
Lees nog ’n keer mijn vorige reactie.. Om met de woorden van ‘Mo’ te spreken:
“Is niet mijn auto, vriend!” ;)
De nieuwe 5 serie touring is allesbehalve saai. Hamann maakt deze sportiever en mooier Lijkt me geweldig om hierin naar je wintersportvakantie bestemming te rijden.
Zeer gaaf nu al samen met de e39 mijn meest favo 5 serie ooit. De nieuwe 5 (F11) is subtieler, strakker, verfijnder en mooier dan de 7 serie.
Als de nieuwe 3 serie veel weg heeft van de nieuwe 5 zou ik dat in ieder geval niet erg vinden. Mercedes en Audi zullen met jaloerse ogen kijken naar BMW. Veel liever dit dan een E of A6.
Naast het feit dat de nieuwe 5 serie mooi is rijdt hij ook gewoon geweldig.
Met de zilverkleurige velgen is de auto netjes, met de zwarte velgen een beetje drugskoerierachtig (wat Megakix ook al zei).
Keuze tussen een A6 of een 5-serie…. toch maar de A6 (2.8 FSI Avant quattro of een 3.0 TDI quattro).
@Kyanite: waaaaat? toch voor de audi.. ikzelf als pro audi vind de nieuwe 5 een stuk mooier dan de A6..
uhhh fout ! duidelijk de 5 :P
of de 3
heel mooi!
1 woord: Wauwiedauwiewoowiemooiie
Zeer geslaagd. Vind ‘m er stukken beter uitzien zo!
Wat een kwijlbak!
Ik vind de touring toch een stukkie mooier dan de sedan denk ik, net als bij de e60. Denk wel dat ik voor de dealervelgen zou gaan :D
Staat eigenlijk best goed! Maar dan wel de aluminium velgen en niet de zwarte!
Hmm, ik blijf toch echt hangen bij een Bangle-5. Nieuwe 5 kan me niet helemaal overtuigen.
Dik ding ook
Al zou ik de keuze (ooit) mogen
Maken worden het de zilvere velgen, niks mis met mat zwarte of metallic zwarte velgen maar in mijn geval kies ik de zilveren!! Springen er meer uit dan die zwarte eerlijk gezegd :)
*checkt z’n spaarpot en sok* :p
Google is mijn beste vriend vandaag :)
http://f10.5post.com/forums/showthread.php?p=9272173&posted=1#post9272173
Daar kwam ik die foto inderdaad tegen, Toos.
Tadaa, daar staat ie dan! :)
http://www.autojunk.nl/2012/04/bmw-5-f11-hamann