Geil kleurtje toch? Alleen de volgende keer wel even je tas goed in de kofferbak doen graag, Astonmeneer.
Onderscheid maken tussen alle Aston Martin-modellen, ik heb het sinds kort opgegeven. Een Rapide en een Cygnet van de rest onderscheiden lukt nog wel, maar daarna houdt het ook rap op. Tot overmaat van ramp schijnt Aston Martin in 2013 ook nog eens met een nieuwe DB9 te komen, een model waarvan ik verwachtte dat het zou verdwijnen na de komst van de Virage.
Enfin, gelukkig hebben autospotters een scherpere blik dan ondergetekende, en dus wist porsche911turbo2, op weg naar een Coldplay-concert (maar dat zullen we hem maar vergeven) meteen dat er iets bijzonders op zijn bumper af kwam, inderdaad: een Vanquish. Het enige nadeel met V12-powered supercars die hoogstwaarschijnlijk door fabriekspersoneel worden bestuurd, is dat ze, als ze eenmaal voorbij zijn, heel rap aan de horizon verdwijnen. Deze Vanquish was gelukkig lang genoeg bij te benen om er een serie foto’s van te maken. Bekijk ze op autojunk!
Staat hem goed toch, dat champagne-gouden kleurtje? Auric Goldfinger had er wel raad mee geweten, als hij nog had geleefd. Het oogt in ieder geval een stuk beter dan bedeesd zwart. Het duurt nog even tot de eerste klanten er een krijgen, maar tot die tijd zal je, als je geluk hebt, her en der een fabrieksexemplaar kunnen spotten. Want eenheidsworst of niet, het blijven prachtwagens.
19 reacties
http://www.drogisterij.net/producten/400x400/4269776_1_Heel_Oculoheel_Oogdruppels.gif
Dat gaat ook gebeuren, alleen net andersom. De facelift van de Virage komt volgend jaar, maar die gaat dus DB9 heten. En de naam Virage verdwijnt dus.
Snap je het nog? :-)
http://www.aston-martin.com/2012/09/01/virage-now-officially-discontinued/
Sorry als ik achter loop hoor, niet meer zoveel hier tegenwoordig…
Lezen scheelt al een hoop.