Monaco heeft niet alleen een heel gaaf stratencircuit. Monaco heeft vooral veel geld. Dat geld geven ze graag uit aan auto's, die we hier weer 'gespot' terug zien. Dit zijn de 10 heetste spots.
Het feit dat zo veel mensen in Monaco geld uitgeven aan auto’s brengt natuurlijk wel een probleem met zich mee. Met een Bentley Continental GT, Ferrari F430 of Lamborghini Gallardo val je niet meer op. Dat zien we ook in de spots terug. Om aandacht te trekken moet je écht iets bijzonders rijden. Het liefst een auto waar er maar één van bestaat.
Een Phantom is bijzonder, gepantserd en verhoogd rijden er echter maar heel weinig van rond:
Hetzelfde geldt voor de Drophead Coupé met deze ‘unieke’ bestickering:
Wat Rolls-Royce kan, kan Maybach ook. Een Maybach 62 met graffiti valt op:
En dan zijn er nog de echt unieke supercars. Zeldzame meesterwerkjes van tuners. Die ene keer dat ze echt los gaan en van een supercar een hypercar maken. De Gemballa Mirage GT is een prachtig voorbeeld:
En nog eentje:
Tot slot in deze unieke serie spots een Hollands speeltje. We kijken graag naar een product uit eigen land en de Savage Rivale heeft ook in Monaco gestaan:
Uniek is één manier om op te vallen, de ander is kwantiteit. Zorg ervoor dat jouw supercar met al z’n maatjes op een rij staat:
Het piece de resistence in deze serie van Monaco-toppers: bovenstaande Italdesign Aztec. Een Italdesign-Audi-Quattro-SciFi mix. Als de Rolls-Royce Phantom slechts een ouwe bak is en de nineties en zero’s Ferrari’s niet meer opvallen kan je hier nog steeds mee voor de dag komen.
Nu zijn er natuurlijk ook video’s geschoten in Monaco. Niet alleen door Top Gear, ook onze eigen Audi RS3 rijtest viel erg in de smaak. Komend weekend maar eens kijken of het Formule 1 circus die snelheden en dat motorgeluid kunnen evenaren.
19 reacties
blame a handtasje for being a handtasje .. grote vent hoor ..
The designer, Giugiaro, also designed the Lotus Esprit and the Maserati Boomerang.
The 1990 comedy film, Frankenstein Unbound, was little more than a long commercial for the car.
http://en.wikipedia.org/wiki/Italdesign_Aztec
http://www.youtube.com/watch?v=9Wvc5UjhMbc
hotrods ..
maar dan met achterlijk veel computers er in ..
en een hoop aluminium/plastic erom heen gebakken ..
de definitie van on-sexy ..
http://www.stirlingmoss.com/sites/default/files/imagecache/photo/photos/SM%20in%20SLR%20SM%20at%20GFOS.jpg
http://realitypod.com/wp-content/uploads/2012/04/Maybach-Landaulet.jpg
Sorry ik kan je niet horen, deze hierboven roepen veel te luid HEB MIJ, NEEM MIJ, WIL MIJ, KOOP MIJ,…!
Er is niets mis met plastic, alluminium, magnesium,… zolang het goed gebruikt word.
Vergeet niet dat deze ook van plastic is: http://www.lancia-stratos.nl/img/Alpine%20A110.jpg
Terwijl dit verkeerd gebruik van metaal is:
images/1969-mustang-mach1.jpg
En computers, ik ben ook gek van dingen die perfect mechanisch geregeld kunnen worden maar er is echt niets mis met een elegante electronica of zelfs een goede computer.
nog een poging