Hallo Mercedes SL65 BS Renntech, Mercedes McLaren SLR, extra luide Lamborghini Gallardo Superleggera, Alfa Romeo 8C Competizione en meer!
Leuk al die supercars, helemaal als je een garage vol hebt staan maar wie rijdt er ooit mee? Dat hoef je bij deze garage gelukkig niet te vragen. De fotograaf/filmer belooft dat deze garage zelden volledig stil staat en heeft zelf al ritjes weten te versieren. Alles mag naar buiten en moet hard rijden. Dan ben je goed bezig.
Naast de eerder genoemde modellen staan hier een Ford GT, Ferrari Testarossa, Ferrari 360 Spider en Maserati GranTurismo MC Stradale naast elkaar. Buiten beeld staan ook nog een Jaguar XKR-S en Aston Martin Vantage.
Het mag allemaal wat kosten. Rijden in een supercar is natuurlijk al snel duurder dan ‘hem in de garage zetten’. Toch lijkt dat mij niet het grootste probleem. Simpelweg in het midden staan van deze garage en een auto kiezen om in weg te rijden, dat is pas moeilijk! Of zou de eigenaar iedere dag blind een sleuteltje pakken? (via GTSpirit.com)
28 reacties
(Ja ik heb een stukje van de video’s gekeken).
Verder weet ik niet precies wat het is, maar ik vind het een beetje een ‘rare’ collectie. Beetje rommeltje van kleuren, stijlen, moderne-klassiekers en net-niet klassiekers. Niet dat ik zou klagen met ook maar 1 van deze wagens… maar alles bij elkaar is het hem toch net niet.
http://www.autoblog.nl/maserati-granturismo-s-limited-edition-uitmelkgalore
http://mobil.autoscout24.it/;uq=9410/details?mid=215699554&x_page=4
Maar de MC Stradale blijft mn droomwagen. Liefst metallic blauw en zwarte velgen!
Voor mij de Alfa 8c aub, mogen ze de rest houden!!
?
Maar verder een uiterst verte garage! En die sl65 bs, WOW wat een bak zeg.