Snel wordt de Up!-driecilinder nooit maar je kan het autootje wel heel 'dik' maken. Want dik (rond, bol, koddig) is 'ie als geen ander op zulke korte pootjes.
Airride? Waarschijnlijk gewoon een schroefsetje JA. De handige Deense sleutelaar heeft het in ieder geval voor elkaar gekregen de Up! millimeters van de grond te leggen. Op deze manier kom je de oprit niet zonder schrapen af natuurlijk. Het staat wel geinig.
Kleurtjes geïnspireerd door de RS’jes van Porsche. Extra grote velgen en Audi-naafdopjes om het af te maken. Laten staan of meenemen, dit vriendelijke Volkswagentje? (via groen7.nl)
60 reacties
vooral die blauwe accenten
die blauwe accenten hebben wel wat
http://3.bp.blogspot.com/_8ukSdy86WJs/SwusDDHNvGI/AAAAAAAAMLg/cayUPONvYs0/s1600/cms.php.jpg
Als je de bron bekijkt, hoef je die vraag niet te stellen.
” Luftundervogn fra G.A.S
11,5 liters tank
M1 kompressor
Fjernbetjening der kan styre undervognen 50 meter fra bilen ”
http://www.bilgalleri.dk/galleri/237084-volkswagen_up_airride
“Fjernbetjening der kan styre undervognen 50 meter fra bilen”
Wa zeede gij?
Bij kleine autootjes en tuning moet ik gelijk aan Abarth denken met hun getunde Fiat’s 500, 600 en…….
Die zagen er tenminste wel goed uit, zo met hun achterklepje omhoog.
Ook foto’s kan je doorspoelen.
Wel eerst ff in de pot gooien, knopje drukken … en klaar
@wobwobgaserop:
Ik heb deze week een rondje om de 5 deurs gelopen maar vind die 3x niks. Door de extra deuren mis je juist het leuke knikje bij de achterraampjes.
heb je niks aan en het ziet er niet uit
en hier zo subtiel gedaan, dat ik geen tupperware zie zitten.
verhuis dan naar daar..
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150644692063547.403675.601093546&type=3
Ofzo…. U kunt bij mij voor de helft van het geld terecht; ik spuit Uw wieldoppen/velgen in elke gewenste kleur!
Want ook ik ben origineel…..