bmw 530 D
De laatste foto’s van onze BMW 530 D want hij gaat weg voor een BMW 3-cabrio. Het filmpje komt eraan.
De laatste foto’s van onze BMW 530 D want hij gaat weg voor een BMW 3-cabrio. Het filmpje komt eraan.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Lease auto? of privé?
Mag ik misschien iets vragen?
Waarom rijden de meeste belgen op diesel? op een auto tune forum uit belgië rijd een enkeling maar op benzine maar dat zijn dan wel de Golf GTI en de .:R32 etc.
en uit onderzoek is gebleken dat 80% van de belgen op Diesel rijd
Maar een mooie auto!
Maar een ferme auto!
Mooie wielen eronder lekker groot past er wel bij! (jammer dat het een Diesel is)
maar heel veel plezier met jullie 3er cabrio!
privé auto
omdat een diesel veel plezanter rijdt= meer koppel
Mooie wagen, alleen vind ik de kleur echt saai! Hopelijk komt er op jullie volgende wagen een levendiger kleurke.
@daan
en lager toerental…
de keus is aan jullie niet aan mij:)
maar als ik zou moeten kiezen echt bezine, khou van toertjes
Ik ook!
En het is stiller ;)
@cederic zwart
En hoe krijg je het voor elkaar om bij geen een foto de auto er mooi en helemaal op te krijgen!! :O
een = één
@Joris maak jij ze dan als jij het zo goed weet :o
@joris moet dat dan ?
mooie auto mijn zwager heeft er ook eentje loopt met moeite 250kmh hebben jullie er ook versnellingsbak problemen mee gehad ???
@ Hummerfreak: Alstu: http://www.autogespot.nl/viewcars.php?view=spotter&spotter=mozart
Omdat Diesel goedkoper is als benzine en volgens geruchten ook zuiniger.
Ik zeg maak jij dan beter foto’s van DIE auto ik hoef niet zo’n graf site met ander auto’s die jij hebt gespot!
@ bmwpowerm5 nee maar wel met het stuurhuis.
Hoe moet ik ooit foto’s maken van die auto, als hij geen foto’s kan maken en toch wil posten dan moet hij maar even naar midden nederland rijden, dan maakt ik wel even wat foto’s voor hem, kleine moeite.
Ik bedoel, wat is bij foto 1, 3, en 9 nou even de moeite om de camera ìets naar links of naar recht te bewegen zodat je alles kan zien?
daar heeft hij wel gelijk in
het blijft een belg he
@HUMMFREAK: Wat is dát voor een domme reacties?
Omdat in Belgie niet zo kansloos veel BPM hoeft te worden betaald als in Nederland op een diesel……En de wegenbelasting is niet hoger als een benzine auto…..Zeldzaam ook zo in het zilver !