Maybach 57S… hoezo lekker?
Kom je bij de sportschool, zie je iemand die echt in klasse naar de sportschool gaat…
Kom je bij de sportschool, zie je iemand die echt in klasse naar de sportschool gaat…
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Die Maybach is ook naar de sportschool geweest!
Zeker! Geile bak!
ik vindt het echt net een vorig model mercedes s class. maybach is toe aan een vernieuwde modellenlijn
Ja, precies. Hoezo lekker? Wat is hier lekker aan? Ik vind het maar niets. Het is een extra luxe Mercedes met ander merktekentje. Luxe is lekker natuurlijk, in die zin begrijp ik het wel. Snelheid ook. Zolang dat ‘lekker’ maar niet op het uiterlijk slaat.
Mooie auto erg stijlvol, en het gaat hier niet alleen om de auto/product wat je krijg maar om de service….
als je zo’n bak wil kopen moet je er een hele dag voor uit trekken en dan ga je met iemand van Maybach de hele dag op pad, is net weer ff anders als die occasie 190E.
volgens mij word die auto gelevert met een butler in de kofferbak…
Dit ding heeft een AMG motor!
Dus Brabus weet hem wel op te kietellen! maar dat kost een paar centen, maar als je dit ding kan betalen (vul zelf maar in)
BPM € 169251
Moet je kijken wat er alleen al aan “extra” belasting voor is betaald
BPM is te zot voor woorden! ze willen nu alleen de BPM eraf halen en de auto’s die meer uitstoten willen ze meer laten betalen, de auto’s die duurder zijn die zijn meestal zwaarder, dus de BPM gaat er in feiten NIET af alleen de aanschaf prijs word goedkoper maar het rijden NIET!
1 reden waarom ik rijk wil zijn en niet bang wil zijn van belastingen en benzine
Emmigreren naar tankstationnenland (Vraag niet waar dat ligt!) ik zou naar België verhuizen als ik jouw was, spreek je de taal tenminste nog!
Er staan trouwens wel vaker mooie auto’s bij die sport school. Heb er oa een GTC gezien, clk 55 amg cabrio en er staat regelmatig een Hummer! Toch een kijken of ik die maybach een keer zie staan, zou voor mij de eerste zijn.
Klopt idd… Die Hummer H2 is van de eigenaar.:p