Porsche panamera
Gespot, bij een tankstadion in de buurt van Mannheim (D) voordat hij snel in een trailer geladen werd. We mochten eigenlijk geen foto’s maken. Jammer dan!
Gespot, bij een tankstadion in de buurt van Mannheim (D) voordat hij snel in een trailer geladen werd. We mochten eigenlijk geen foto’s maken. Jammer dan!
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
mooie spot ben echt benieuwd wat het resultaat wordt
Dit wordt volgens mij echt zo´n lelijke auto!, alleen die lijn klopt al niet…
dit wordt de lelijkste porsche ooit, zelfs de 911 is nog beter
eindelijk eens duidelijke foto’s
proficiat nice spot
Noice spot!
Mooie spot!
Zie ik het nu goed : roet in de pijpjes … is dit een diesel Porsche ??
Die spiegels super lelijk
Wat betekent zo’n bord met een rood kruis erin ook alweer? Verboden stil te staan geloof ik.
Tssk, asociale Porsche-rijders….
Is het eigenlijk wel mogelijk om iemand te verbieden een foto van je auto te maken… Ik bedoel, als je een foto van een auto maakt en de eigenaar zegt dat je ze moet wissen bijvoorbeeld, moet je ze dan ook van de wet wissen? Of denken de rijke mensen dat te kunnen verbieden terwijl het volkomen legaal is fotos van hun auto te maken?
hij is nog gecammoufleerd, maar ik heb al meer als genoeg gezien van dit ding.
wegwezen met die porsche pannelap !
echt afschuwelik !
die spoiler gewoon om te kotseen!
smurfenblauw is mode of wat?????
@lazloke: tip; Camouflage ;)
Je moet je niet gek laten maken door die dombo’s van Porsche. Ze staan op een parkeerplaats en dat is openbaar. Dus wat nou geen foto’s maken. Mooie spot !!