Speedtest Citroën C6 2.7 HDI V6 Biturbo
Met splinternieuwe C6 2.7 HDI V6 208 pk – top speed run – moeten vertragen zat nog een beetje meer in…
Met splinternieuwe C6 2.7 HDI V6 208 pk – top speed run – moeten vertragen zat nog een beetje meer in…
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Vind het een heerlijk design van de wagen.. goeie diesel als ik me niet vergis (zelfde uit de Jaguar S en Land Rover?)
Spijtig dat het een Citroën is voor dat geld.
a zeur niet man ze maken is een mooie auto.
Het kan dan wel citroen zijn. Maar het is een goede auto met veel kwaliteit! En een enorm mooi en sierlijk design! maare..Hij moet nog harder kunnen! Hij is nog lang niet ingereden. Hoe meer gereden hoe soepeler en sneller die word ;)
hee wacht eens even! volgens mij heeft de 2.7 geen Biturbo hoor! bedoel je niet de 2.2 hdif? Die heeft namelijk wel een Biturbo, een grote en een kleine!
208pk en een max snelheid van 219?
@citroenfan
de 2.2 HDI én de 2.7 HDI zijn allebei biturbo’s !
@ananas
zoals gezegd heb ik moeten vertragen wegens auto’s ervoor, en hij had op het moment van de run nog maar een 700 tal kms, intussen zit hij aan ongeveer 1700 zal binnenkort nog eens proberen wat sneller te gaan, if so post ik het hier ;-)
Oh ik dacht echt even dat de 2.7 een gewone turbo had! En dan maak ik een fout, en dat als citrofiel!:( Ik schaam me diep citrofielen!
Trouwens, hij zou 230 moeten kunnen! Als je de fabrieksopgave moet geloven! Maar meestal is dat wel iets meer! Hij moet eerst echt ingereden zijn..Hij zou nooit meteen zn topsnelheid halen!
@ Frissegast,
Goed bezig met een auto plankgas rijden terwijl hij nog maar 700km gereden heeft. Zulke mensen verdienen een c6 niet