Murciëlago a.k.a. BAD 30Y
deze vette murci is van een buurjongen, amper 19 en is al z’n DERDE vette bak.
z’n eerste wagen? mercedes-benz sl55 amg
z’n tweede wagen? mercedes-benz CL63 amg
EN check die KENTEKEN
(t’is wel een rare kentekenplaat heb geen tweede van gezien in belgië)






Het is ook geen Belgisch kenteken, het is een Duits importkenteken. Deze auto heeft ie dus uit Duitsland gehaald ;)
Kan je trouwens niet meer foto’s maken aangezien deze toch van je buurjongen is?
Dat importkenteken is trouwens al verlopen sinds 17 april…
hahaha RA999 dank je nu weet ik ineens voor wat die cijfers stonden. en btw ik heb meer foto’s maar daar staat hij er zelf ook op (mag ik niet posten van hem)
wat verkoopt hij ? drugs misschien?
19 en een Lambo + dat huis is niet zo groot voor iemand die op z’n 19de al een Lambo heeft .
neen, :.) en dat huis kan klein lijken maar schijn bedriegt, en wat hij doet? JUIST NIX ik denk zelfs ni dat ie werkt. z’n pa heeft veel voor ‘m over. mja zn pa is dan ook de rijkste in de buurt ;)
Hoezo naast je schoenen lopen
ja dan heb je rijke papa je moet gewoon klein beginnen je eerste auto is je trost ik wil golf of corrado
Wat moet z’n snotneus met z’n wagen.
Kan waarschijnlijk geneens in rijden.
Stefa, met jou kan ik praten.
Maar toch mooi auto.
@gt2
is wel zo hij mag niet eens in een coupe beginnen krijg je niet verzekerd hier in nederland net als een golf gti
Wat maakt het nou uit dat ie 19 is? Als je moest kiezen of je een Murciélago krijgt of een Golf, kies je toch geen Golf?
RA999
wil jij dat je vader je auto koop hij is tog 19 dan moet je voor je eigen zorgen
lambofan
de meeste lambo rijder zijn al in de 40 of 50
Ok, ik ben f*cking jaloers op deze knul. Dat geef ik gewoon grif toe. Wel prachtig hoor, op dit leeftijd met zo’n prachtbak rijden. Wie droomt daar niet van? Als hij maar de juiste mentaliteit heeft en dit ding niet te snel rond een boom krult dan heb ik er geen problemen mee. (die andere 2 zijn toch niet total loss gereden?)
@stefa
Ik krijg voor m’n 18e verjaardag een auto en een rijlessen, ik heb geen problemen met steun van ouders…
ik ben het met stefa eens. Hoe kan hij er nou écht blij mee zijn. de 40 en 50’ershebben er hard voor gewerkt en zullen dan ook heel blij zijn, want ze hebben er iets voor gedaan. deze pipo krijgt hem gewoon onder zijn kont geschoven…
@ra999
nog hem ff en je krijg een ferrari kado ofniet
@lambofan: hoe kan jij op 1 foto zien dat dat geen groot huis is?
als ik hem zou krijgen zou ik geen nee zeggen, maar vanzelfsprekend is het verre van, een gewone auto oké, maar zoiets
@ stefa
Een Ferrari? Was dat maar waar…
en NEE hij is geen dikke nek, als ik anderen zie rijden met een bmw e46 die al zo gek rijden, deze jongen heeft het mentaliteit voor deze auto hij zou nooit stoer doen over zn auto of effe eens bove de snelheidslimiet gaan trekken t’is een van de weinige voorzichtige rijders. en nee zn sl 55 heeft ie verkocht en z’n cl 63 staat er nog.
sjonge jonge, wat kletsen we nou. Als je rijke pa jou een Lambo zou geven, zou je die toch ook niet afslaan? Rijbewijs, 19 ofniet.
Of het verantwoord is weet ik niet, maar ik zou er zkr geen nee tegen zeggen.
Blazen met dat ding,
Maar hij zal er nooit zo van geniet als iemand die er 20 jaar lang keihard voor heeft moeten werken
Ik ken verschillende jonge gasten die zotte bakken krijgen voor 1ste auto dus zoiet verbaasd mij niet hoor!!
Mijn eerste (firma)wagen was hyundai coupe 2.0 ook geen slechte start
ik zal echt nee zeggen, zal hem me pa laten kopen. Ben blij als je pa en ma al een nieuwe auto kopen van onder de 50.000,-. Dan ook te bedenken dat dit zijn 3e auto is in 1-1.5 jaar.
Velgen voor en achter zijn verschillend?
Gaat u schamen autoblogger ;)
Achterste velgen bij een Murcié zijn immers altijd veel breder en is het middelste punt niet op dezelfde lengte als de rest.