Wie weet wat het voor een auto is?
Ik weet niet precies wat het is deze foto heb ik langer geleden gemaakt. als iemand weet wat het is zet het in een reactie alvast bedankt
Ik weet niet precies wat het is deze foto heb ik langer geleden gemaakt. als iemand weet wat het is zet het in een reactie alvast bedankt
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Hmm lastig…
Anybody?
Het is een Jaguar XK sorry alemaal
HAHA… kerel er staat achterop XK en het is een jaguar… ZOO DOM… als het er nou niet op stond kon ik je nog begrijpen dat je de ‘pro’s’ om hulp vroeg.. lol
Het is een Jaguar XK 4.2liter
Ik gok dat de foto-maker nog geen 15 is…? Dan kan ik de topictitel nog wel een keer begrijpen namelijk. Zo niet, dan zou ik me toch wel eens even achter de oren krabben, Ernest ;)
XK ik wist niet van welk auto merk het was maar achteraf blijkt het van de Jauar te zijn chek ook de audi R8 en laat een reactie achter alvast bedankt..
Welke R8?
Audi R8 staat 3de in de Rij
het staat ook echt op de 2e foto en dan nog ie snappe.
er staat aleen XK ik was niet zeker welke auto dit was
@ Ernest
Dat is zoo dom hé, Er staat vooraan een Jaguar teken..
Er staat XK erachter
Er bestaat zoiets als internet, google
En hoe moet roadronner(niet roadrunner) in hemelsnaam jouw naam weten?
Ach laat deze jongen toch, mooi dat hij enthusiast is over deze verder mooie Jaguar. Dat hij de naam niet weet maakt mij niet uit, die ken ik dan weer wel. Niet zo lopen zeiken op mekaar.
Het kan toch zijn dat Ernest helemaal niet zo’n autokenner is, en dat hij dan niet weet welke auto dit is, is toch helemaal niet zo erg? Maar nu weet in ieder geval dat het een Jaguar XK is. Mooie auto hoor! ;)
Jongens toch. Iedereen begint wel eens ergens mee en maakt fouten. Laten we hem helpen in plaats van uitlachen, dat is wel zo vriendelijk en aardig ;) Wordt onze reputatie ook beter op. En het kan best zijn dat Ernest het teken van jaguar niet goed wist. Fouten zijn menselijk, help elkaar ipv zo te doen. En idd een mooie auto! Trouwens, Welkom Ernest!
sorry hoor, maar als dit niet weet, modellen moet je toch echt kennen
Dit is een Audi 206.
@Milan
Audi 206?? Hoe kom je daar nou bij? Die bestaat helemaal niet, het is volgens mij een Peugeot A6…
oke oke ff ophouden met ze alle oke? het was effe grappig maar laten we even serieus bezig zijn. Er zijn mensen die niet zo auto verslaafd zijn als wij dus een beetje begrip graag. Deze auto heb ik ook maar 2x in me leven gezien.
@RA999
Oh ja sorry, je hebt gelijk.
@FJC
Kom jij wel eens buiten?
ik wel 594 keer
@ fjc, volg het autonieuws en je komt erachter, tevens zul je logo’s van zo’n merken toch wel kennen, dat je die van een bristol niet herkent, oké.
@ Lucb
Op het Bristol-logo staat de naam ‘Bristol’ als het goed is dus dat kan niet missen :P
@ Milan: ik heb ook pas een XK 3 keer gezien. Een XKR daarnaast slechts 2 keer. Zoveel rijden er nou ook weer niet rond.. ;)
@Lucb
Kwam laatst een man tegen, die wilde me uitleggen dat er een R8 iets verderop stond. Dat ging als volgt: Ja zo’n sportwagen wan euehm… Dat merk met die 4 ringen.
@milan
ik was pas foto’s aan het maken van een elise (komen nog) en toen zij iemand dat het een gele badkuip was :P
@Milan: alleen om de boodschappen van Albert (bezorgservice van AH) aan te nemen.
Achja, een bepaald model niet kennen kan iedereen gebeuren;)
Jongens toch wat een gedoe :) Ewel e, toen ik 14 was wist ik ook nog niet zoveel over auto’s NAH! :P Is een grapje uiteraard, maar ik kan me best voorstellen dat niet iedereen er iets van kent. Wees blij dat ze naar de beste bron ter wereld komen om het te vragen :P
plaats ook reacties bij de R8
Niet promoten. Iedereen heeft het al gezien en iedereen heeft wel een reactie achtergelaten als hij dat wilt. Gata het bij jou dan ook weer om de getalletjes en de reacties? Oh boy oh boy. Nog 1 erbij. Wat gezellig.. de Fun van het spotten en foto’s maken is ook weg denk ik?
@ Ernest
Hoezo? Krijg je betaald dan?
nee, ik ben er pas en ik wil gewoon kijke of ik het al eeen klein beetje kan. van mij hoeft het egt niet het is gwn heel erg leuk om naar die autos te zoeke en foto te maake mij gaat het egt niet om de reacties mjaa
@ Ernest
Als je het zoeken naar auto’s zo leuk vindt, waarom zocht je deze hier dan niet even op?
Het is hier trouwens geen MSN, dus je mag hier best met klinkers en met ‘ch’ schrijven…
Sorry, Het gaat meestal van zelf.
@Ernest
dat voorspelt niet echt iets goeds dan, als je het vanzelf zo schrijft :P
ik ga het afleren.
@ Ernest
Dat hoop ik voor je ja, hoe doe je dat op school dan? Of zit jij op zo’n school waar de leraren het eigenlijk ook niet erg vinden wat de leerlingen doen zolang ze maar krijgen betaald?
@RA999
Zoiets heet toch VMBO?
@Milan
Dat waren de letters die ik zocht! Dankje :)
Zulk soort leraren zijn er zelfs op de havo. Mijn wiskunde leraar bijvoorbeeld, laat het gewoon toe dat je binnenkomt met beide oordoppen in en aan het eind van de les het lokaal weer verlaat met beide doppen in. Uitleggen is overigens ook een hele kunst voor hem.
@ Milan: wat is er mis met het VMBO? :P D’r zitten hier genoeg AJ’ers die op het VMBO zitten.. ;)
@ Maurice16,
Ex-VMBO-er ja, nu IVA-student:D
Zoals ik,
wat is er mis mee?
Zolang je maar niet zo`n nietnutter bent. Hè?
Vaag hoor.
Hmm dus als ik het goed heb, ben ik met mijn Latijn wiskunde hier dus heer en meester? YES! :P I vote RA999!
:roll: Grow up mensen… Zijn we hier autoliefhebbers onder elkaar of gaan we lekker kibbelen over zaken die er helemaal niet toe doen?
Ps als je mijn mening deelt: goed! Als je mijn mening niet deelt: geeft niet, ik ben toch hooggeschoold! :twisted: :lol:
@vla
Tutut, hoor Mister Offtopic eens spreken over een offtopicgesprek :lol:
Hebben ze in België trouwens ook het woord hoogmoed? Just wondering… :D
@ vla jammer dan, kheb ook 2 Gymnasium gedaan:D
oeh ik havo (2e jaars nu)
@ RA999
Lol! I am who I am…
@ cheetacars
Helaas pindakaas! Zoals RA999 al omschreef, ben ik een Belg en weet ik dus slechts een klein beetje van jullie schoolsysteem. :oops:
@vla
Gymnasium is de crème de la crème van het Nederlandse schoolsysteem (deed ik ook, dus ik ben bevooroordeeld ;) )
Fuck it wat voor school-niveau je doet/deed! Al met al gaat het toch om auto’s?:D
@ milan
ja jij gaat leveloos naar buite om autos te spotte. Ik zie gwn amper een ”nieuwe” jaguar xk. ik heb vaker een c63 combi gezien
@ milan, zo kan je het ook beschrijven :p
@ ra, ik moet eerlijk zijn, ik ken het logo niet, het merkt trekt me ook niet aan, ik hoor er nooit wat van
@Lucb
Je hebt de Bristol Fighter T, die zou sneller zijn dan de Veyron. Dat is zo’n beetje het laatste wat ervan te horen was…
Voor ’t logo: http://www.bristolcars.co.uk/