Dodge Ram SRT-10
Ik was bijna bij huis en heb nog eens 50 meter verder gefiets om deze auto op de foto te zetten haha :P t Is een 8.3 liter met V10 erin (srt-10 dus). Foto’s zijn gemaakt met Sony Ericsson k800i 3.2 MP mobiele telefoon camera.
Ik was bijna bij huis en heb nog eens 50 meter verder gefiets om deze auto op de foto te zetten haha :P t Is een 8.3 liter met V10 erin (srt-10 dus). Foto’s zijn gemaakt met Sony Ericsson k800i 3.2 MP mobiele telefoon camera.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Goed gedaan alleen volgende keer de hele auto + goeie foto’s afkraken kan ik ook :)
Foto’s vind ik niet erg mooi. Ik heb ongeveer dezelfde camera (K810i), maar mijn foto’s zijn echt veel beter. Misschien moet je eens kijken naar je instellingen. De ISO is erg hoog en hij stelt op de verkeerde punten scherp. ;)
Weet je hoeveel benzine dit verbruikt :/
Wel dikke truck :p
50 meter is wel echt ver
@NiNja
Ik denk net zo veel als een Viper SRT-10 :)
Maar idd volgende keer aub iets meer foto’s of van de wagen zelf en niet zo half. Voor de rest is het een leuke spot ;)
@ ZwerverRoodbaard ik denk meer, want deze is waarschijnlijk zwaarder :) . @ omg kleine aanvulling het is een vrachtwagen motor en heeft de grootste cilinder in houd van alle automotoren (zelf de Veyron met z’n 16 cilinders komt er niet overheen) :P
Jammer van dat lelijke mistachterlicht…
Wel vet, grijs kenteken, lekker bpm-vrij rijden in je V10 en toch 5 passagiers mee kunnen nemen :D
de Veyron heeft toch een cilinder in houd van 16,4 of niet? Dat is dan toch bijna 2 keer zoveel.
Dat kan natuurlijk nooit ik zit een beetje gek te lullen:S maar waar staat die 16,4 dan voor?
@ spiller, volgens mij kom je deze alleen op grijs kenteken tegen, in Geleen ook eentje, maar dan in het rood; staat hem veel beter dan zwart.
@citroenfan,
klopt, bij mij is elke foto wel wat haha. Ik kwam er net achter dat ik mijn belichting verkeerd had staan en mijn camera op 2mp i.p.v. 3mp. Misschien maak ik ooit wel eens nieuwe foto’s!
@Anoniem,
16.4 staat voor 16cilinders 4 turbo’s…
Een Veyron heeft 8 liter motorinhoud.
@Citroenfan; hij heeft macro niet aanstaan, en kan dus ook niet verkeerd afstellen, verder stelt die van ons ook niet goed scherp, een echte camera heeft een vast brandpunt, onze camera’s niet ( P.s. Ik heb de K850i, dus ook ongeveer zelfde camera;))