Shelby GT
Erg dik! Viel erg op tussen de andere auto’s.. Telefoon foto’s, dus niet allemaal super!
Erg dik! Viel erg op tussen de andere auto’s.. Telefoon foto’s, dus niet allemaal super!
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Blijft leuk voor erbij haha
Ik vind het nog wel mooie fotos maar dat is misschien omdat ik ze bekijk op mijn ipod touch (klein scherm). Met wat voor telefoon zijn ze gemaakt?
@Blokker5
Op groot scherm vind ik ze ook nog wel aardig gelukt hoor:P Maar ze zijn gemaakt met een SonyEricsson K810i, 3.2 megapixel.
Op welke instellingen zet je hem dan? Ik heb namelijk een k770i (ook 3.2 cybershot) en de fotos vallen vaak tegen als ik ze op me pc zet?
@blokker5
Je moet de foto’s maken op het grootste formaat, ik heb LG KG850 Prada (2MP camera) en die is vaak wel mooi ;)
@Blokker5
Ik had ‘m gewoon op standaard instellingen staan. En de foto’s zijn 9 van de 10 keer goed gelukt! Ook als het schemer is, zijn de foto’s ook nog aardig van kwaliteit. Ben tevreden met deze telefoon, mede dankzij de Xenonflits! Hebben d’r maar weinig, en het is erg fijn!
Nice spot! :D
@Maurice16
Dankje ;)
Ah, die parkeerplaats komt bij bekend voor. Zodra je daar maar met een beetje dikke auto komt aanrijden verzamelen de zwervers zich gelijk om je heen, wijzen een parkeer plekje aan en nog voor je de auto uit bent staan ze met hun handen open.
Mooie Mustang overigens…
@anuspraetenaturalis..
Het klopt precies wat je zegt! :P Toen we uitstapte kwamen er van die onverzorgde personen naar ons toe, en zo’n ouwe donkere man begon tegen ons te praten, wat onmogelijk was te verstaan, wat best komisch was:P
@Citroenfan; Ik citeer: ‘Zodra je daar maar met een beetje dikke auto komt aanrijden’, sinds wanneer is een VW Polo dik ;)? Lekkere spot, en mooie foto’s!
@DenM
Ohja, inderdaad!:P Nouja, het is dus niet alleen bij dikke wagens, want een paarse VW Polo trekt hun dus ook aan! Haha.. Maar dankje;)