BMW M3 E30 Hartge
Geen idee of het een echte is. Met Hartge-velgen, een Hartge-logo en het interieur zat vol met ‘M’-embleempjes, onder andere op de stoelen en op het stuur. Iemand die meer weet?
Geen idee of het een echte is. Met Hartge-velgen, een Hartge-logo en het interieur zat vol met ‘M’-embleempjes, onder andere op de stoelen en op het stuur. Iemand die meer weet?
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Geen echte. Is een 325i. Kan je ook zien aan de spatborden in dit geval, bij een M3 zijn die heel anders, breder.
Dit is wel een echte geloof ik, zoek de verschillen:
http://www.autojunk.nl/pix/show/145162/2
Oke, thanks! Spoilertje ontbreekt hier en op een M3 E30 zitten dus twee uitlaten i.p.v. één brede (of is dat een Hartge-uitlaat?). Eigenaar heeft er dan wel veel moeite voor gedaan, binnenin waren ook allerlei dingen aangepast.
325i inderdaad, maar wel een hele mooie. Voor niet-liefhebbers misschien tikkie fout, maar ik vind het een erg mooie bak!
BMW E30 Hartge ‘Verrotte Edition’ .
Het is idd een 325i. Er zit een M-tech pakket op dat is een voorloper van het M-sport pakket. Er zitten waarschijnlijk wat hardge dingen op zoals uitlaat, wielen en misschien ook wat motorische aanpassingen.
Ps. die link is mijn auto ;-)
@E21Beamer315
:O U lucky bastard. Da’s mijn droomwagen :).
Om correct te zijn;
dit is een e30 320i of 325i (dubbele uitlaat pijp)
met:
– M-technik II spoilerpakket in uitzondering van de koffer spoiler (dit is een iS kofferlip)
– Hartge 16″ velgen
– Eventueel door Hartge getunede motorblok of zelf geplaatste Hartge logo’s die verwijzen naar de velgen.
Dit is ongeveer een kopie van mijn e30, zelfde velgen, kleur, M-tech II pakket, verlaging,…