Ferrari 360 Spider
Eerste Ferrari voor Heerenveenk, tijdens Ek Allround. Mooi met die bevroren uitlaten.
Eerste Ferrari voor Heerenveenk, tijdens Ek Allround. Mooi met die bevroren uitlaten.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Mooi.
Wat vinden jullie van de foto’s?
peurnooo!! ;)
Ik begrijp dat het koud was en misschien had u haast, maar kunt u de camera voortaan recht proberen te houden. Ziet er ietwat vreemd uit en levert nekklachten op. Bij voorbaat dank!
@Lucchino
ik heb deze samen met w_J_J gespot, en de baterij was bijna op dus het was rennen van de voorkant naar de achterkant :P
BTW, zeg maar gewooon jij hoor ;)
@Lucchino
Dat vind ik er trouwens ook mooi uitzien;)
Nette foto’s hoor! wat voor cam gebruik je?
@Panamera
Sorrie hoor maar daar kan ik echt niet in mee.. zijn er dan zó weinig kwaliteits foto’s op AJ dat mensen het verschil niet meer zien tussen goede en simpele foto’s? Het lijkt wel alsof die Ferrari al jaren in de zon staat..
@ Sammetje idd, niet de beste foto’s en er zijn zat super foto’s op AJ: jij zoeken op milan, GT2 en papiertje en jij grote voorraad mooie foto’s zien :) Lekkere spot verder!
@ Panamera,
een Olympus FE-240, simpel compact dingetje met 7.1mp, dus dan komen er niet van die geweldige foto’s.. kheb het er ut beste uit gehaald. ik vind ze zelf ook wel mooi voor mijn camera, mijn ervaring..
@ Sammetje,
Hij was inderdaad ook echt verkleurd dat viel me meteen op.