je komt zomaar een dbs tegen
ik ging even naar een winkel toen zag ik dat deze aan kwam rijden:P sorry moest met mijn telefoon foto’s maken.
ik ging even naar een winkel toen zag ik dat deze aan kwam rijden:P sorry moest met mijn telefoon foto’s maken.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

die staat toch stil of rijden die altijd over de stoep??
wel mooie auto ;)
hij stond op de stoep geparkeerd
Neem dan foto`s van wat dichterbij, de kwaliteit word dan wel weer wat beter. tenimste, het onderwerp is natuurlijk groter ;)
oke maar dit is ook nog maar net mijn eerste spot en ik ben nog maar 12 jaar en moet er nog veel van leren dus bedankt voor het advies:D
Ow oke, maakt niet uit natuurlijk. Maar, mooiere kwaliteit is natuurlijk altijd mooier om naar te kijken. Probeer ook wat met de instellingen van de camera te rotzooien. Kom je meestal nog wel wat leuks tegen ;)
oke bedankt:)
@ veyronlover
Foto 4 hoeft er niet bij hoor, je ziet (bijna) niks van de auto. Ik weet niet waarmee je fotografeerd?
nou met mijn telefoon die laatste foto is de dbs is het grijze puntje maar ook mijn 1e spot
@ veyronlover
Dan zou ik eens gauw gaan shoppen voor een digitale camera of een andere telefoon ;) Met een 0.3 MP camera gaat het niet werken. Niet dat het geen leuke auto is, maar de kwaliteit ligt wel erg laag, je kunt de pixels tellen :P Ik zou zeggen, laat je niet ontmoedigen, ga door, en maak mooiere foto’s ;)
oke bedankt
kwaliteit fotos 0.0
spot vd auto 10.0
oftewel..4 sterren.
@jan1666
mooie -lees: logische- conclusie man -.-‘
@ jan.
Oke. we hebben dus totaal 10.0 punten
Om het gemiddelde uit te reken, delen we het door 2.
Dan hebben we 5.0 punten.
Ontopic, Eenbeetje camera heb je voor 100 euro al. :P
wij hebben wel een digitale camera maar die lag nog thuis anders had ik die gebruikt
Altijd een camera bijhebben is de boodschap. Als spotter weet je niet wat je wanneer kunt tegenkomen, en net die spots zijn het leukst.
Dit is dus het perfecte voorbeeld! Zo’n DBS waar je hem absoluut niet zou verwachten..
Hoe vaak ik al heb gebaald dat ik mijn camera niet meehad!