Welk merk???
Mijn vader zag vanmiddag een SUV rijden, maar hij wist het merk niet. Hij heeft het embleem proberen na te tekenen en ik kom er maar niet op bij welk merk dit nu thuis hoort. Mijn vader is niet echt een autojunk, het enige wat hij kon vertellen dat het een zwarte SUV was die er best dik uitzag en als hij hem ergens mee moest vergelijken dan wel met een Infinity FX. Ik heb aan allerlei merken gedacht, maar ik kan maar niets bedenken waarbij dit past. Iemand anders wel???
alvast bedankt!
Buick?
het lijkt op buick ja:
http://www.theweeklydriver.com/content_images/2/Buick-Logo.jpg
Maar dat logo heeft niet de vorm van een schild. Ik zit eerder te denken aan een getunede Cayenne…
ja ik denk ook eerder aan een buick enclave ofsw
Ik denk ook aan Buick als ik dit zie, een Buick Enclave misschien? Die zag ik laatst zelf in Amersfoort rijden.
Ja als het een getunede cayenne is en een schild zeg ik gemballa, maar daar staan die 3 rondjes niet in: http://www.autojunk.nl/pix/show/155063/7
Maar als je vader geen Autojunk is, hoe kan hij dan een vergelijking maken met een FX? Zelfs die zie je zelden rijden.
Ik denk ook aan Buick
misschien zoiets;
http://fancytuning.com/wp-content/uploads/2009/03/mansory-chopster-1.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3650/3421073053_b757d89aa5.jpg
@sjaak
ziet er wel gelikt uit, dat kun je wel dik noemen ja
ik zou zeggen buick ja. Ik zag er van de week één voorbij rijden in blokker. Ik verdraaide m’n nek bijna, dat had ik niet in m’n dorpje verwacht. Maar dat lijkt nou niet direct op een infinity fx….
http://www.carbodydesign.com/archive/2006/01/16-buick-enclave-concept/Buick%20Enclave%20Concept%205-lg.jpg
http://cache.jalopnik.com/assets/resources/2008/03/2009-Infiniti-FX50.jpg
Bedankt voor jullie reacties! Ik heb een paar foto’s laten zien aan mijn vader en bij het zien van de Buick Enclave hadden we een match.
Daarna heb ik hem eens even een foto van een FX laten zien en dat leek er toch niet zo op gaf hij toe, desondanks wisten jullie me toch te vertellen welke wagen het was en daar ben ik blij mee.
Zo, wat is mijn prijs?
@Bmwpower;
je ziet er vaak genoeg een rijden…
en volgensmij is het Buick
@ BmwMPower
Eeuwige Autojunk roem.
jah, zeker weten buick, bij ons in de straat staat een Buick Rendevouz ultra ofzoietsXD
Cayenne denk ik. Je vader kan gewoon niet tekenen.
@AlwinH
Hij kan idd niet tekenen, maar een Cayenne herkent hij nog wel
http://www.autojunk.nl/pix/view/152907 ??
Een Buick is een cirkel met 3 Schilden in de kleur blauw wit rood ik ben een buickfan is dat geen getunde cayenne logo