Slr Stirling Moss
Was een dagje bij de ASV Garage Veghel met Polog40 en Kenrs4 want de slr stirling moss was binnen dus moest even kijken(H) en ben ook nog in de kelder geweest met een f40, 430 scuderia, maybachs enz. maar daar komt waarschijnlijk nog een compilatie van en als het goed is komen er ook nog foto's op van polog40 en kenrs4 die hebben wat mooiere foto's;) maar hier dus de foto's van de stirling moss heb er alleen niet veel want mijn mijn camera was vol




Te dik. moest verboden worden zoo mooi :D
mijn favo wagen :O die wil ik ook zien :P **kwijlt het toetsenbord helemaal onder**
in de kelder stonden nog echt dikke exoten zoals: F40 F430, Scuderia, Testerossa, CLK DTM, 4 x slr mclaren, 1 mclaren 722S, 2 maybachs, hummer h1 enz.
Vind hem niet zo mooi, maar baal wel dat ik niet mee kon :p
@verhagen: Enig idee hoelang ie er blijft staan? Want ik woon redelijk in de buurt dus dan kan ik zaterdag wel even gaan kijken en dan neem ik de goeie camera mee.
nou mooi is anders maar hij staat wel ff op NL kenteken (dealer dan wel)
@autospotter15: hij is 3 dagen geleden ofzo binnengekomen dus die staat er zaterdag denk ik nog wel;)
“mijn camera was vol”? En je vond het niet de moeite waard een paar foto’s van je kleine nichtje te wissen om ruimte te maken voor meer foto’s van deze exoot?
Edoch dank voor de betreffende pic’s!
@DrsA8: er stonden nog dikke exoten in de kelder dus die wilde ik niet wissen nee!!!
@verhagen: kan je daar gewoon binnenkomen of moet je echt een afspraak maken ofzo? Want ik weet niet echt wat voor dealer het is:P.
@autospotter15: ik weet niet toevallig zit die zoon van de baas bij mij in de klas en hij nam ons mee, dus ik denk niet dat je zomaar binnen kunt lopen
Jaaa leuk autotje ;)
In het echt is hij mooier als op foto