Audi s5 quattro matzwart
Deze audi kwam ik tegen, verstopt bij het NAC Breda Stadion. Vast van een goedbetaalde eredivisie voetballer.. met een mooi kinderzitje op de achterbank!Persoonlijk vind ik de mat-zwarte kleur niet echt super voor een auto maar deze kan het hebben!






get your game up, dit is geen S5 maar een A5.
Ga eerst eens wat meer over auto’s leren, voordat je zoiets post.
Na een kentekencheck ook gezien dat het een a5 is zeker?
Ben niet zo een auto freak zonder leven:)
Om nog eens terug te komen op jullie reacties,
Ik had het zelf ook al onder vonden, maar was te lui om op te zoeken bij kentekencheck.
Had de auto vergeleken met deze:
http://www.audiblog.nl/?p=27681
Zoek de verschillen (op het quattro embleem na)
@thommyV:
2dubbele uitlaten en LED koplampen. Maar het maakt niks uit joh, het kan iedereen gebeuren.(en met iedereen bedoel ik auto gekken met een leven):P
@thommyV, beetje kansloos dat je mensen ‘Auto-freak-zonder-leven’ gaat noemen.. terwijl je wel je foto’s post op een ‘Autojunk’ website.. ofwel.. je zoekt wel erkenning onder de ‘auto-freaks-zonder-leven’.
Beetje jammer ook dat je een standaard A5 in een verschrikkelijke mat-zwarte lak post en denkt dat het een S5 is.. :p
Lekker vriendelijk zijn we weer vandaag :) maar inderdaad een lelijke lak.. dan is mijn ‘saaie’ zilveren S5 me toch liever :)
Nounou tommy, op je tenen getrapt jongen? En nemo, jouw zilveren S5 is idd saai. Mijn nieuwe mat zilveren 599 GTO (met carbon zijvlak, anthraciete velgen en witte remklauwen) is veel cooler!
@VMAX: ja vind ik ook KEEP ON DREAMING!