Fiat boot
Een vrouwmensch die dacht wel even rechtdoor te kunnen rijden(niet wetende dat er een slootje achter zat…)
Een vrouwmensch die dacht wel even rechtdoor te kunnen rijden(niet wetende dat er een slootje achter zat…)
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
haha tja ik zie het ook niet zonde :lol:
is daar wel heel veel gevallen zeg ik hoorde op het nieuws da op sommige plekker wel 150mm is gevallen, das gestoord! hier bijna niks. wel kleddernat maar gewoon. ik wil t ook wel s meemaken in ned. ergste regen die ik heb meegemaakt was int buitenland
Blub = ho xD
Wat een regenval. Hier viel het enigzins mee (Nijmegen), maar als je dat op tv ziet… En die mensen die door die ondergelopen viaducten reden, die hadden gewoon dikke lol om met volle vaart de tegemoetkomers het water voor de ogen te rijden xD
Die audi en die andere rij auto’s heeft geluk, en ik denk niet dat die vrouw er is in gereden, maar dat ie daar geparkeerd stond.
Of heb je het gezien?
ja, ze (meisje bij die e-klasse op foto2) is er wel zelf in gereden. Net daarvoor was er ookal een auto uit dezelfde sloot gevist.
Staat Audi aan de andere kant van de sloot.Had volgens mij iedereen kunnen gebeuren.
Geniaal gewoon, wat een beetje regen al wel niet kan doen! Gelukkig stond het hier niet onder water. :P