Wat is dit voor Porsche?
Als je het weet, zet plz een reactie. Eigenaar zei zelf dat het een 997 was, maar wat voor 997?
Als je het weet, zet plz een reactie. Eigenaar zei zelf dat het een 997 was, maar wat voor 997?
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

http://www.rdw.nl
@BartvL:
Ik heb gecheckt, maar er staat alleen 911
@autospotterqvs: het is dus ook gewoon een 911 Carrera uit 2005. Helemaal niks bijzonders.
ik denk een gt3
@ferrucio: Is geen GT3, is een standaard 911 met wat opsjmuk. OA een Gt3 bumper, en halfords spoilert haha.
@porsche911turbo2:
Standaard 911.. Geen 997 dus?
@autospotterqvs: Een 997 is een 911, de “standaard” porsche serie is de 911, 997 is een aanduiding voor de serie, de nieuwe 911 wordt de 911 snappie?
@porsche911turbo2:
Maar wat is het nou? Porsche 911 ‘997’ Carrera S ofzo?
Dat stond wel op de strip aan de binnenkant
@autospotterqvs: Ja is een carrera S, haha. Dacht zelf aan een gewone carrera, had niet op de heupen gelet
@porsche911turbo2:
Oke bedankt man, dan heb ik er weer een mooie Porsche bij !!
Carrera S stond nog op m’n lijstje
@porsche911turbo2: RDW zegt 325 pk en dus is het Carrera volgens mij.
@robbie: Ja dan had ik het toch goed gezien, dat ie niet de breede heupen had ;)
@porsche911turbo2: brede*
@robbie: Dat maakt het nog leuker. De Mark II 997 Carrera, de achterlichten van deze auto komen er in elk geval vanaf, heeft 345 pk. 325pk hoort eerder bij de Mark I geloof ik.
@porsche911turbo2: Voor zover ik weet horen de brede heupen bij de 4wd modellen, voor de grotere aandrijving. Als het daadwerkelijk een Mark II is, dan zou hij een rode balk tussen de achterlichten moeten hebben voor een 4.