Chevelle SS tekening + proces
Deze keer besloot ik voor de lol niet alleen de kant-en klare tekening te uploaden, maar ook een klein plaatje van de line-art en stukje kleurproces.Dus…bij deze de Chevelle SS tekening^^
Deze keer besloot ik voor de lol niet alleen de kant-en klare tekening te uploaden, maar ook een klein plaatje van de line-art en stukje kleurproces.Dus…bij deze de Chevelle SS tekening^^
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Wow
@hard13: Thanks^^
Hier kun je geld mee verdienen! Teken je ook in opdracht?
@porsche911turbo2: doet hij ook, ja dus.
@thomcarspotter: geen commentaar thom? Dacht dat jij zo tegen tekeningen was :p
@keffer22: thom heeft overal een antwoord op, you ask he answers ;)
@keffer22: nee hoor, ik vind alle tekeningen van @laggtastic de moeite waard om te uploaden. bij andere mensen vind ik dat niet :)
@thomcarspotter: Wouw, I’m honored^^ Thx man :)
@laggtastic: ach, het is gewoon zo. ik zie hier wel eens tekeningen langskomen (die ik zelf dan wel weer niet kan maken) maar die vind ik niet uploadwaardig. Jou tekeningen zijn gewoon zeer netjes gedaan, je kan echt zien dat je er tijd in steekt!
@thomcarspotter: I see :) Ik upload ook alleen de degelijke tekeningen, de oude “meuk” heb ik jullie bespaard haha, dat waren een stuk of 30+ tekeningen…^^’ Ik zit wel bijna door m’n collectie heen nu, en zodra dat moment er is is het afwachten geblazen tot de zomervakantie, of met heel veel geluk de kerstvakantie, maar dat word een stressproject, waar ik niet zo van houd^^’
@laggtastic: haha! beter neem je gewoon je tijd ervoor :) it really pays off!
@thomcarspotter: Ja dat doe ik ook, en zeker in de zomer^^ Alleen in de winter is het flink doorwerken, iedere dag gemiddeld 3-5 uur tekenen, dan is het wel haalbaar met goed resultaat :) Maarja…zoals je vast wel zelf mee maakt; Er komt altijd wel wat tussen XD
@laggtastic: zeg dat wel!
@porsche911turbo2: Hahah klopt wat Thom zegt, ik verdien er idd al geld mee. Niet veel maarja…de vraag is klein helaas, en vaak zijn ze niet bereid om te betalen voor de vele uren werk…daarom heb ik het er ook rustig mee, wat met mijn opleiding ook goed uit komt eigenlijk haha^^ Anyways thanks voor de reactie! :)
Echt goed!
@bmwdj: Dank je wel! :D
Mooie tekening ,en de letters wat je gebruikt voor je naam lijkt op die van de rockband kiss.
@carsandmore: Dank je wel! Het lettertype heeft een maat van me ooit voor mij gemaakt zodat ik het kon gebruiken in mijn watermerk :)
@laggtastic: okeeh,lijkt heel veel op die van KISS en dat is een compliment haha ben big KISS fan vandaar.
@carsandmore: I see, ik ben geen extreme fan maar ik ken hun muziek aangezien ik o.a. rock muziek luister, waaronder classic rock^^ :D
@laggtastic: classic rock :) jaren 60,70,80 <3
Ik heb m als wallpaper van internet
@focusrs: http://www.chevyhiperformance.com/featuredvehicles/1101chp_1970_chevrolet_chevelle_ss_454/
@focusrs: Yea da’s de referentie idd^^
Wauw, nog straffer dan je vorig werk! Zonder de lijnen op de eerste afbeelding zou ik haast niet geloven dat het een tekening was!
@StijnB: Thanks Stijn! Mha je ziet wel in het eindresultaat dat het getekend is, maar vond het wel leuk om een idee te geven hoe zoiets er tijdens het proces uitziet :)