Mercedes-Benz 560SL W107
Puike 80's SL met een softtop! Zo zie ik de W107 Benzen het liefst: met een softtop ziet het er gewoon net wat beter uit!
Puike 80's SL met een softtop! Zo zie ik de W107 Benzen het liefst: met een softtop ziet het er gewoon net wat beter uit!
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Ik dacht dat de 560 alleen in Amerika geleverd was, als dat zo is; waarom heeft deze dan geen Amerikaanse bumpers? (@Sjoerd95)
@thomcarspotter: is ook alleen voor non-EU markten. Volgens mij heeft de eigenaar het gewoon aangepast. Zie ook die 560SL op CD.
@toyotafortuner: die heeft wel Amerikaanse bumpers hoor.
@thomcarspotter: dan heb niks gezegd
@thomcarspotter: Volgens mij waren ze ook in europa te koop op speciale bestelling. Dit is sowiwso niet de US-spec, angezien er geen US-bumpers op zitten en ook de koplampen zijn niet US-spec.
R107 was vanaf eind ’85 als 560 leverbaar, ook hier in Europa.
@rotarypowah: ah zo. Ik dacht altijd dat de 560SL alleen non-EUDM was. Als ik zo de specs bekijk van een 560Sl, klinkt het meer als een Amerikaanse motor: groter dan een 500SL maar zwakker qua output.