Kadett GSI met OPC motor
Naar aanleiding van het artikel van de Opel reclame met de Kadett, dacht ik.. Dan upload ik de foto’s van de Champion met OPC Turbo motor ook maar eens.. Tja ook weer een voertuig die eigenlijk meer voor de verzameling is.. En momenteel ook geschorst staat.. Rijden kan je niet met alles hè ;)








Leuk project!
Staat daar een DeLorean?
@venckman: ja
@venckman: Ja klopt.. Maar die is niet van mezelf maar van een klant..
Howmany pony’s under the hood? Gave russelheimer!
@henkhupelschoten: ca. 260pk.. Dus nog beschaafd ;)
Hou niet van Opels, maar als het moet dan maar zo….
Of een bruine Ascona 1.9!
Hele toffe project! Alleen zou het extra tof zijn als de achterkant wat subtieler was.
@toyotafortuner: Achterkant is geheel standaard.. Alleen de dtm eindstukken worden nog vervangen door twee vierkante rechte rvs eindstukken.. Precies zoals het origineel was.. DTM dass war einmal ca. 12 jaar geleden toen de auto opgebouwd is geworden..
De enige optische wijziging zijn de 5 gats naven.. Zelfs de intercooler is subtiel weggewerkt en niet zichtbaar..
Ook nog eens op de originele kentekenplaten?
@samasama: Ja klopt.. Een originele Nederlandse GSI-16v Champion.. Inmiddels denk ik zeldzamer dan een Kadett C GTE… Alleen uiteraard de aandrijflijn gewijzigd ;)
deze zou leuk zijn voor
Autoweek kloppend hart!
heb je daar al eens aan gedacht zou een leuke montage worden!
@flik2punt0: Nee daar heb ik nog niet aan gedacht.. Misschien wel een optie, maar dan moet hij wel weer op en top zijn..
@fj272: dat. Moet je zelf beslissen maar hij hoeft daar voor niet om perfecte staat te zijn dan. Heb je nog wat te zeggen over wat je er verder nog aan gaat doen enzo het is in ieder geval nu al een. Leuk kannonetje !
Leuk!