Fotoshoot UP!
Recent met een vriend een avond plaatjes geschoten van de auto's in de omgeving van Utrecht en IJmuiden
Recent met een vriend een avond plaatjes geschoten van de auto's in de omgeving van Utrecht en IJmuiden
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.
Mooie fotos, maar kut auto.
@rs6issnel: waarom? Omdat deze niet 100.000 is ?
@timd: Het is wel een leuke auto als je van het zuinig rijden bent. Maar we zitten hier natuurlijk op autoblog. En niet op meusliblog. :p
@timd: Nee, omdat ik het een klein kut auto vind. Voor mij hoeft een ‘niet-kutauto’ geen bak te zijn van een ton, vind klassiekers veel mooier. Nou heb je mijn mening wat meer uitgebreid kunnen lezen. Ajuus.
Foto 1 is niet echt mooi beetje standaard.
Up! Een heerlijke auto voor stads verkeer, heb deze auto mee gehad van het schade bedrijf ( hagel schade reparatie ) auto is heerlijk soepel en de motor pakt lekker op, totaal geen besef dat je in een “budget” auto zit.
Persoonlijk vond ik het een verschrikkelijke koffiemolen. Maar wel leuk voor de huismoeders
Nee, gewoon nee….