Mercedes ??????
Geen idee wat t precies is, lijkt me in de basis een Mercedes. Staat achterop “koenig specials”, apart apparaat.
Geen idee wat t precies is, lijkt me in de basis een Mercedes. Staat achterop “koenig specials”, apart apparaat.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Koenig. Dat is een bedrijf wat veel Ferrari’s, Porsche’s en Mercedessen onder handen heeft genomen.
Opgericht door Willy Koenig. Hij kocht destijds de eerste Ferrari 365 BB en heeft hem toen een beetje aangepast. Diet viel bij velen in de smaak en toen heeft hij een heel bedrijf opgericht.
Vittorio Strosek is begonnen bij Koenig. Hij zou later uitgroeien tot een van de bekendere Porsche tuners met zijn eigen bedrijf Strosek Design.
Motorisch konden auto’s ook flink aangepakt worden. Wat resulteerde in een Ferrari Testarossa met 1000 PK.
@GTWillem mag aanvullen of verbeteren
Bij koenig specials kon je je sl500 laten voorzien van zo’n “aparte” bodykit, en ook werd de 5.0 liter v8 opgevoerd tot 320 pk door middel van een supercharger.
heilige graal! SL koenig! deze stond laatst op autoscout. blijft een porno bak die SL en zo’n koenig vind ik totaal niet mis! heerlijk fout!
Leuke spot, bizarre youngtimer tuning is tof!
wow die is dik! zeker in het rood lekker fout!
Wat Johnny bak zo!
Inmiddels gaaf geworden