Porsche Rauh-Welt Begriff 964
Hele gave wagen vindt ik zelf met die verbrede wielkasten en die overdreven spoiler.
Hele gave wagen vindt ik zelf met die verbrede wielkasten en die overdreven spoiler.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Heeeele gave auto , heb er vorig jaar nog even in mogen zitten en foto’s mogen maken.
Ja die spoiler hoort er nou eenmaal bij en ik doe het ervoor, superdik al die rwb creaties!
Zonde van die aftermarket xenon lichten, verder echt een bizar tof apparaat!
@jeroen13: er zitten wel projectorlenzen in dus helemaal aftermarket is het niet. Zijn waarschijnlijk van een andere Porsche overgenomen.
@stephane8200: Het is een aftermarket 2,5″ projector met CCFL angel eyes
@crazyt: dank je! Ik wist niet dat er aftermarket projectoren te koop zijn.
Waar is dit? Omdat dit mijn favo auto is ;)
Heerlijk
Droomwagen!
Geweldig!
Ik vindt de lampen altijd zo fout!
Prachtig altijd weer!
Allereerst: goede spot!!! Zeldzaam karretje, deze 964. En RWB heeft leuke projecten gedaan. Maar dit is niet eentje die ik kan waarderen. Die koplampen kunnen niet. Die spoiler is too much. En de stickers zou ik er nooit vrijwillig opzetten. Een strakke 964 zonder opsmuk is meer mijn ding.
Jezus wat dik zeg!
250pk? Dan haalt het ding dus de 200 niet eens met die luchtweerstand?
De naam van deze tuner is nog belachelijker dan de looks..
@w0o0dy: met een 964 zonder deze vleugels hebben we 265 op de teller gehaald.. Dus je zal wel gelijk hebben
Deze heeft volgens mij ook een op maat gemaakte RVS uitlaat van Jelmer. Schijnt een behoorlijke klus geweest te zijn, maar geeft een lekker puur motorgeluid.
Vraagje, rauh welt is toch hartstikke Duits? Is dat nou van die jap of wordt hij ingehuurd?
@henkhupelschoten: Nee, Rauh Welt is een Japanse tuner.
@rb26dett: Hij doelt waarschijnlijk op de naam. RAUH-Welt Begriff is inderdaad een Duitse naam, maar het bedrijf is Japans.
Erg gaaf. Vraag me wel af of de nederlandse drempels te nemen zijn en hoe de 911 zich gedraagd tijdens het nederlandse weer (lees regen) gezien de breede sloffen.
@jackass266: Het is een echte oldschool mannenbak, haar op de borst en tanden is inderdaad vereist … en dat is een deel van de charme :)
Wat een heerlijke pornocar, love it!
En je ziet ook direct de inkomstenbron van de eigenaar.
Wat voor merk banden ligt eronder? Ziet er wel gaaf uit!
Een ongelooflijke dikke bak zeg, ben echt benieuwd hoe dit zal rijden.
Gaaf, alleen k denk dat dit wel trendgevoelig is, en later weer minder in trek is..
@carlovertje: Echt niet, juist de 911 is tijdloos en de 80s hoekige stijl is nu aan z’n 2e jeugd begonnen, maar er komt ook heus weer een 3e aan… los van de fans.
Wijde broekspijpen is ook elke 20 jaar mode toch ?
Brute kar hoor!
Heerlijke creatie, ze hadden alleen 1 spoiler achterop moeten zetten. Nu is het iets teveel van het goede
Smullen
Zit een lekker wax laagje op , top zo hoort het.
Funfact, linker ruitenwisserblad loopt niet mooi over het voorruit. Waarom zie ik dat nou weer….