Nieuwe Astra
ik vind het eerder een facelift dan een volledig nieuw model bij hetnzien van de voorkant. de achterkant is wel geslaagd. voor het eerst dat ik deze generatie zag, wist niet dat ze al geleverd werden in NL. foto’s vanaf mn fiets gemaakt met mobiel, dus kak kwaliteit maar ik had haast, helaas.








Snap niet wat men ziet in Opel… Nietszeggende wagentjes
@max038: interessanter dan een Golf vind ik persoonlijk…
@max038: ik ook niet, maar als je niet de wereld aan geld hebt en toch een nieuwe en relatief luxe, Duitse wagen wilt hebben, is dit een best goed alternatief als je niet in een Golf terecht wilt komen!
@jobberns: Ik koop liever een tweedehands golf met een kilometer stand van onder de ton ipv nieuwe astra denk ik
@max038: maar dat ben jij. Er leven meerdere mensen op de wereld. Ik zou nooit van mijn leven een golf kopen.
@max038: Ik heb liever een 2ehands astra i.p.v. zo’n golf grafhok ?
@jobberns: volgens mij is er niet veel duits meer over aan opel..
Hij is zelfs zo nieuw dat de RDW hem niet herkent ;)
Wat is er overigens gebeurd bij sommige foto’s?
@toyotafortuner: Rdw herkent hem wel, het is een 1.0 met 105PK
@toyotafortuner: goed ingetypt? Ik kan hem gwn vinden. Zoals ik al zei, gespot vanaf de fiets ivm haast met mobiel.
@thomcarspotter: Ah.. K keek gewoon naar het standaard kader onder de spot. Foutje maat :) Wel een nette wagen.
@toyotafortuner: via de app geupload, dus kan dan niks invoeren
Nette auto, ik vind het wel degelijk een nieuw model want mijn vader heeft de Astra J (vorige model) en er is zeker veel veranderd. Verder nog wachten tot we de proefrit kunnen maken en dan uiteraard wachten op de 1.6 met 160pk
Ik ben niet zo kapot van die ‘zwevende’ C-stijl, ik ben wel benieuwd hoe die op de Sports Tourer uitpakt. Wel mooier dan n Golf natuurlijk
@scottishcarspotter2000: Ik ook niet, vind ’t helemaal niks. De Sports Tourer heeft een erg mooie C-stijl nmm. (Doorlopende chromen strip). Voor de rest een nette wagen :)
Is ook pas 2 weken in Nederland te krijgen! Heb zelf in de 1.4 Turbo (150 pk) mogen rijden, rijd een stuk beter dan het vorige model en vind m persoonlijk ook mooier geworden zowel van buiten als van binnen!
Mooie auto en zeer interessante opties te verkrijgen bijvoorbeeld stoelverwarming voor en achter, stoelventilatie voor, massagestoelen voor, Wifi. Automatisch led grootlicht. Kortom, geen golf gelukkig!!
Heb bijna alle modellen al gereden, en ze zijn echt een stuk beter dan het vorige model
Alles is beter dan een Golf,toch? Dieselgate is alleen maar goed voor Opel(hoop ik).Snap nooit waarom Volkswagen zo heilig verklaard wordt door petjesvolk.
İk zou toch voor een golf 7 kiezen, maar dat mensen dit afkraken? Hij isnaeker geslaagd ziet er netjes uit!
Helaas kan me deze net als z’n voorganger de J ook niet bekoren..
Alhoewel de J OPC is een ander verhaal..
De H daarentegen was wat hoekiger en karakteristieker..
Zeker ook weer de OPC versie daarvan..
Daarbij mag ik van de kwaliteit bij de H niks verkeerds zeggen.. Mijn vrouw heeft destijds 400.000km probleemloos met een Twintop CDTI gereden en van aanvang aan gechipt..
Enige defecten waren aircocondensor, pomp, expansieventiel en twee keer de dynamo..
Tja haar huidige W221 S klasse met nog niet de helft aan km’s zit daar ruimschoots overheen ?