McLaren F1 GTR LM (?)
Zojuist bij de Shell bij Venlo gezien (A67). Achteraf jammer dat ik niet meer foto’s heb gemaakt. De achterkant komt nl niet geheel overeen met de foto’s op internet. Deze heeft twee uitlaten waar bij de straat legale versie het kenteken heeft zitten. Stukje hoger dan normaal.
Dus welke versie het exact is, is mij niet duidelijk.
De transporteur had overigens niet bijster veel oog voor de snelheidslimiet met aanhangwagen. Het ging lekker met 120 .





Replica denk ik
Weet je zeker dat dit geen replica is? Hij ziet er nog al raar uit?
Replica!
Het lijkt, na nadere studie, inderdaad een replica. De koplampunits bestaat normaalgesproken uit twee bijna even grote units. Daarnaast is deze vorm van zij spiegels niet gebruikelijk.
@shane: Als je niet in één oogopslag ziet dat dit een replica is, mag je niet langer deze app/site bezoeken.
@bartvl: haha dat is wel overdreven. Maar het zou wel apart zijn als een Poolse autoambulance een auto van een paar miljoen zou vecoeren
@964yellowbird: En als er nergens n mclaren logo op staat en er zit en iets potente motor in vind ik het eigenlijk gewoon een supervet ding.
@bartteeuwen: precies
@964yellowbird: Heb wel eens een oude Bugatti achter zo’n hoge smerige V70 ding gezien. Niks is te gek
Je ziet gelijk dat het een replica is. Maar ogenschijnlijk wel netjes gedaan. Ik had alleen de koplampen wat meer waarheidsgetrouw gemaakt ipv Golf 4 units er in gebouwd.
@dragspert: inderdaad, die deuren enzo zijn volgens mij nog best moeilijke constructies om na te maken