Eerste auto: Subaru Legacy 1995
Net 18 geworden en gelijk mijn eerste auto: een Subaru Legacy 1.8 uit 1995 (1993 model). Origineel, wel een sportuitlaatje met een heerlijk geluid! Dit is wat je je moet wensen als eerste auto!
Net 18 geworden en gelijk mijn eerste auto: een Subaru Legacy 1.8 uit 1995 (1993 model). Origineel, wel een sportuitlaatje met een heerlijk geluid! Dit is wat je je moet wensen als eerste auto!
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Leuk ding!
Is weer eens wat anders dan een golfje oid.
Veel plezier er mee, nog plannen?
Keurig ding!
Niks mis met een 90s Japanner als 1ste. Ook zo’n Legacy zal vast retebetrouwbaar zijn. Ook gewoon wat bierbuik zegt: weer wat anders, en imo interessanter ;)
Veel veilige kms toegewenst.
Leuke wagen. Heb van de week me legacy type bc weg gedaan
Nice! Heb er ook 4 uit die geberatie gehad. 2x 2.2 AWD sedan, 1x 2.2 AWD station en 1x 2.0 Turbo station. Op de turbo na kocht ik ze voor een prikkie, hele goede auto’s!
Leuk zeg, have fun!
Gaaf man, mooi dat je iets koopt waarvan je niet verwacht dat er iemand van 18 in rijdt (want geen merkimago zoals de duitse meuk). Zoveel beter dan een polo/golf/astra/andere auto’s die een tupperwarekuurtje hebben ondergaan. Veel rijplezier ermee!
Hahahaha
leuke wagen!
veel plezier ermee!!
Das nog eens wat anders! Ziet er goed uit voor zijn leeftijd. Echt subaru familie?
Leuke wagen! Heeft ie ook 4wd? Heel veel leuke en veilige kilometers toegewenst!